Jump to content

tempomat - jak wlaczyc ?

kasper
 Share

Recommended Posts

mam pytanie czy uruchomienie tempomatu w subaru imprezie 2002 wrx wymaga jakis specjalnych uzdolnienien , probowalem na wiele sposobow ale nic sie nie dzieje bardzo prosze o jakies wskazowki .

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 2:41 pm ]

zdjąć nogę z gazu i nacisnąć "on".

8)

W Foresterze nie trzeba zdejmować nogi z gazu. Wystarczy nacisnąć przycisk "on".

Może więc także w WRX'ie nie trzeba zdejmować nogi z gazu :roll:

O ile wiem tempomat najpierw trzeba wlaczyc przyciskiem CRUISE (zapala sie kontrolka w przycisku), nastepnie nie zdejmujac nogi z gazu naciskamy SET, COAST i zdejmujemy noge z gazu a autko utrzymuje zadana predkosc. Tempomat dziala tylko powyzej 40 km/h.

O ile wiem tempomat najpierw trzeba wlaczyc przyciskiem CRUISE (zapala sie kontrolka w przycisku), nastepnie nie zdejmujac nogi z gazu naciskamy SET, COAST i zdejmujemy noge z gazu a autko utrzymuje zadana predkosc. Tempomat dziala tylko powyzej 40 km/h.

A ja np zaczniemy hamować to tempomat się wył, czy podnosi do zadanej prędkości.

A ja np zaczniemy hamować to tempomat się wył, czy podnosi do zadanej prędkości.

Wyłączy się po naciśnięciu hamulca lub sprzęgła. Zacznie przyspieszać po naciśnięciu w ACC.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...