Skocz do zawartości

Mieć Subaraka w Trójmieście...


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny dziś mój samochód nie chciał się uruchomić. Pisałem już Wam o tym, nie będę się powtarzał. Oprocz zdenerwowania faktem, że nie jest w 100 % sprawny, dochodziło zażenowanie - stałem pierwszy przed przejazdem kolejowym, a stojące za mną golfy, maluchy i inne takie chciały ruszać...

 

Dopadła mnie gorzka refleksja, że jeśli mieć w Trójmieście Subaru, to tylko i wyłącznie sprawne. Broń Boże się coś popsuje ! O "kompetencji" lokalnego ASO dane mi się już było przekonać i o tym także pisałem. U jednego z najlepszych nieautoryzowanych serwisów samochodowych tutaj też nie ma czego szukać - "Subaru ?! Nie wiemy, nigdy tego nie naprawialiśmy, przecież to się nie psuje !". I tak wszędzie. Nie spotkałem nikogo, kto miałby jakiekolwiek doświadczenie i pojęcie o tych samochodach, z ASO włącznie ("to jakiś dziwny model jest"). Sam spędziłem dziś kolejne całe popołudnie, wciąż szukając przyczyny, ale cóż z tego, skoro nie wiem gdzie, czego i czym mam szukać. I z przyjemnością zapłaciłbym komuś, kto się na tym zna i kto znalazłby przyczynę tej usterki, jak i innych "objawów" co do których mam wątpliwości. Niestety, jak się przekonałem, nikogo takiego w okolicy po prostu nie ma.

 

Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiego serwisu korzystales, albo probowales korzystac..

Wiem ze jest jeden w Gdyni na ul. Wielkopolskiej... robia tez tam chyba inne marki, nie jest to salon sprzedazy, ale maja wielki szyld SUBARU..

Jak bys porzebowal szersze instrukcje jak tam dojechac to sluze pomoca :)

pozdrawiam wszystkie Subaru w Trojmiescie :D Byc moze we wrzesniu dolacze do nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest jeden w Gdyni na ul. Wielkopolskiej... robia tez tam chyba inne marki, nie jest to salon sprzedazy, ale maja wielki szyld SUBARU..

 

A wiesz, że tego warsztatu nie znałem ? Rzadko jeżdżę wielkopolską. Możesz opisać, gdzie jest dokładniej ?

 

Szukałem na forum, ale nic nie znalazłem, pewnie nie było. Aflinta, proszę, rusz coś w temacie przyklejania topiców.

 

Po sezonie proponuję też wygenerować jakiś Trójmiejski spocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po sezonie proponuję też wygenerować jakiś Trójmiejski spocik.

 

Generalnie jestem za :)

 

Co do trójmiejskiego ASO (PHU Zdanowicz się domyślam?), to ja póki co złego słowa o nich nie powiem. Faktem jest, że do tej pory nie były to jakieś mega naprawy z ich strony (rozrząd, jakieś pierdoły w zawiasie itp.), ale wszystko o czasie i z kulturą. Obym nie miał okazji sprawdzać ich, czy kogokolwiek innego podczas poważniejszych napraw. Auto się nie psuje i niech już tak zostanie...(puk, puk, puk) :)

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest jeden w Gdyni na ul. Wielkopolskiej... robia tez tam chyba inne marki, nie jest to salon sprzedazy, ale maja wielki szyld SUBARU..

 

A wiesz, że tego warsztatu nie znałem ? Rzadko jeżdżę wielkopolską. Możesz opisać, gdzie jest dokładniej ?

 

Co prawda nie mam subaru ale jeżdżę tą trasą praktycznie codziennie. Warsztat jest jadąc od obwodnicy w dół wielkopolskiej za karwinami po lewej stronie kawałek za salonem nissana, mniej więcej na przeciwko stacji benzynowej orlenu, miesci się w takim piętrowym (albo dwu) budynku, jest szyld Subaru.

Co do jakości napraw nic nie wiem - jak napisałem na razie nie mam Szuwara i w najbliższym czasie się nie zapowiada :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, a jak wyzej.. :) A jak bys jechal od strony miasta to skrecasz w Gdyni Orlowie z Alei Zwyciestwa do gory na Wielkopolska i jedziesz przed siebie. jak juz sie zacznie duzy podjazd po gore to obserwuj prawa strone, bedziesz musial zjechac zaraz za taka wieksza zatoczka na autobus, dokladnie na przeciwko stacji orlenu a zaraz przed stacja Jet.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest jeden w Gdyni na ul. Wielkopolskiej... robia tez tam chyba inne marki, nie jest to salon sprzedazy, ale maja wielki szyld SUBARU..

 

A wiesz, że tego warsztatu nie znałem ? Rzadko jeżdżę wielkopolską. Możesz opisać, gdzie jest dokładniej ?

 

[...]

 

Po sezonie proponuję też wygenerować jakiś Trójmiejski spocik.

zgadza się, jest :). serwisowaliśmy tam przez ładnych parę lat nasze Justy i teraz Imprezkę. mają tam doświadczenie i się znają, mają również taniej niż ASO Zdanowicz (chociaż to pewnie żadna nowość, że poza ASO jest taniej ;)). dodatkowo u góry jest warsztat blacharski, gdzie cudownie potrafią naprawić auto :D.

warsztat stoi w 200m drogi za salonem Nissana (po tej samej stronie) patrząc od obwodnicy (czyli zjazd z obwodnicy -> Nissan -> serwis Subaru)

 

jestem za pomysłem ze spocikiem :). tylko - proooszę - wymyślcie jakieś miejsce, które średnio na jeża znający Gdańsk nowodworzanin da radę odnaleźć, ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za pomysłem ze spocikiem :). tylko - proooszę - wymyślcie jakieś miejsce, które średnio na jeża znający Gdańsk nowodworzanin da radę odnaleźć, ok? :)

 

Też bym chętnie wpadł na taki spocik, choć Subaru nie mam L

A spotkać się można np. przy jakimś, hipermarkecie żeby wszystkim było łatwo trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz drugie Subaru i o ASO PHU Zdanowicz mogę tylko wypowiadac się nadzwyczaj pozytywnie. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Nie wiem co z Twoim autem (może mieli mało czasu), ale nie wątpię w ich kompetencje. Myślę tez, że robienie Subaru w warsztatach w garażu to ryzyko - nie znają się. MOj kumpel ma Renówke Espace i tez przezywa to samo - nie mieli jeszcze i brak im schematu instalacji lub coś w tym rodzaju. Pozdrawiam wszystkich kierowców Subaru w pomorskiem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...