Jump to content

Gdzie jest filtr przeciwpyłkowy w Foresterze MY 06?

Lisek
 Share

Recommended Posts

Coś czuję, że nikomu się nie uśmiecha wyskoczyć z 600+ PLN na filtr :twisted:.

Hmm... Tak sobie patrzę i myślę (co nieczęste acz miłe :twisted:), że skoro założyłeś 600 zeta na filtr, który ostatecznie wyceniony został na 165 pln - to zostało Ci jak obliczyłem po godzinie, potem mając sperlone czoło (dzięki Ci szkoło przez Romanem Wielkim) 435 zbędnych złotych na szaleństwa jakoweś :roll: 8) :mrgreen: Stąd, w trosce o miąższ Twojej wątroby jestem gotów się podpiąć i podjąć przefiltrowania części alkoholu, którą nie wątpię że nabędziesz drogą kupna 8) :mrgreen: :mrgreen:

Może i staniał, ale ja wywaliłem i nie zauważyłem żeby samochód jakoś gorzej jeździł! ;)

Nie zauważyłeś bo teraz więcej kichasz i oczy non stop załzawione :D

A czy jak siedzę teraz w domu przed kompem to mam filtr przeciwpyłkowy? Czy jak idę pieszo to mam? Czy w robocie mam (hmmm, choć tu by się dało, musiałbym się na lakiernie przenieść! ;) )?

Jakoś żyję na co dzień bez niego. A po wyciągnięciu z auta żadnych objawów, poza mocniejszym nawiewem, nie zauważyłem.

A skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać? ;)

Ja jestem alergikiem. W domu mam filt elektrostatyczny - mieszkam na wsi (choć 11km od centrum Szczecina) i w lato inaczej umarłbym na katar :D W samochodzie w związku z tym też mi się przydaje. Nad wentylacją w pracy dopiero się zastanawiam... :)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...