Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom ceny OBK podchodzi (jakby było 2.0DIT) po dolny poziom marek premium, ale tam się premium dopiero zaczyna. Moim zdaniem dołożyć trzeba sporo, chyba że kupuje się golasa, ale w przypadku takich marek to raczej bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Napęd ma dobry ,reszta jest kompletnie bez znaczenia

 

Dokładnie. W OBK MY15 reszta też jest dobra.

 

W aucie, zwłaszcza w takim dzieciowozie jak OBK najważniejsza jest trakcja, dodatki związane z bezpieczeństwem i wielkosc. OBK 2015 ma to wszystko.

 

Juz się nie mogę doczekać. Za 3 tygodnie odbieram :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napęd ma dobry ,reszta jest kompletnie bez znaczenia

 

Dokładnie. W OBK MY15 reszta też jest dobra.

 

W aucie, zwłaszcza w takim dzieciowozie jak OBK najważniejsza jest trakcja, dodatki związane z bezpieczeństwem i wielkosc. OBK 2015 ma to wszystko.

 

Juz się nie mogę doczekać. Za 3 tygodnie odbieram :-)

 

 

Gratulacje. Jak wersja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko odbierasz, ja na takiego samego muszę dłużej czekać. Kiedy zamawiałeś?

A widzisz. Umowę podpisałem w środę w zeszłym tygodniu. ASO zamówił w ciemno i nie zdążyli sprzedać. Miałem szczęście.

Podobno jest juz w porcie w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedni lamentują drudzy kupują  :P

pod koniec roku  będą lamenty że już się już kończyły egzemplarze na ten rok, zobaczycie

 

 

"mój" podobno też, w Rotterdamie. Ale czekać trzeba jeszcze koło 3 tygodni na odbiór. Pewnie jednym statkiem płyną :)

Pewnie tak. Odbiór w ostatni tydzień kwietnia.

Jak ten czas wolno płynie...

 

strasznie wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedni lamentują drudzy kupują

Jak w życiu. Pewnie że bym wolał więcej koni ale co zrobić.

Jak dla mnie nie było lepszej opcji. Stosunek wielkość/trakcja/wyposażenie/cena.

Dużo osób tu pisze, ze xc70 jest wyjściem ale on jest wyraźnie mniejszy w środku, zwłaszcza w drugim rzędzie. I cena wyższa przy napędzie 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"mój" podobno też, w Rotterdamie. Ale czekać trzeba jeszcze koło 3 tygodni na odbiór. Pewnie jednym statkiem płyną :)

Pewnie tak. Odbiór w ostatni tydzień kwietnia.

Jak ten czas wolno płynie...

 

To i zapewne mój na tym samym statku podróżuje :)

 

 

Edytowane przez opti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dużo osób tu pisze, ze xc70 jest wyjściem ale on jest wyraźnie mniejszy w środku, zwłaszcza w drugim rzędzie. I cena wyższa przy napędzie 4x4.

Określenie ,wyższa, jest nieprecyzyjne. Cena jest po prostu absurdalna.

 

Określenie absurdalna jest lekko nieprecyzyjne. Ona jest komiczna. Za dobrze wyposażonego diesla 163 KM z automatem i AWD cennikowo trzeba zapłacić ponad 260 tys. OK, jak coś zalega na stocku to Volvo daje spore rabaty, po kilkadziesiąt tysięcy, ale to zazwyczaj od topowych, od jeszcze droższych modeli,

Edytowane przez krist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Określenie absurdalna jest lekko nieprecyzyjne. Ona jest komiczna. Za dobrze wyposażonego diesla 163 KM z automatem i AWD cennikowo trzeba zapłacić ponad 260 tys. OK, jak coś zalega na stocku to Volvo daje spore rabaty, po kilkadziesiąt tysięcy, ale to zazwyczaj od topowych, od jeszcze droższych modeli,

 

Jak ma się dobrym kontakt z handlowcami, to 20% spokojnie można dostać. W Subaru za to czujniki parkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Określenie absurdalna jest lekko nieprecyzyjne. Ona jest komiczna. Za dobrze wyposażonego diesla 163 KM z automatem i AWD cennikowo trzeba zapłacić ponad 260 tys. OK, jak coś zalega na stocku to Volvo daje spore rabaty, po kilkadziesiąt tysięcy, ale to zazwyczaj od topowych, od jeszcze droższych modeli,

 

Jak ma się dobrym kontakt z handlowcami, to 20% spokojnie można dostać. W Subaru za to czujniki parkowania

 

e to ja troszke więcej niż na czujniki wytargowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak z nawiewami na tył? W specyfikacjach nic na ten temat ... dealerzy nie wiedzą ...

Ja wiem tyle, że nie ma w Comfort (w wersji na Polskę), bo zajrzałem :)

Może w Exclusive są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak z nawiewami na tył? W specyfikacjach nic na ten temat ... dealerzy nie wiedzą ...

Ja wiem tyle, że nie ma w Comfort (w wersji na Polskę), bo zajrzałem :)

Może w Exclusive są ?

Ręki nie dam sobie uciąć ale wydaje mi się, że od tyłu w podłokietniku są dwa nawiewy.

 

Jest na 100%. Wejdź na stronę subaru.pl i zobacz widok 360 stopni. Są dwa nawiewy.

Edytowane przez kdebski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w angielskiej broszurce piszą że kanały ogrzewania tyłu są w wszystkich wersjach, wentylacja tylko w najwyższej wersji. A polscy nabywcy mogą czekać z słodkiej niepewności co przyjedzie do dealera, bo najwyraźniej nikt nie jest w stanie powiedzieć

Edytowane przez krist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...