Skocz do zawartości

Nie rozumiem Cię krzysiom !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Cię krzysiom !

 

Rozumiem że jesteś rozczarowany ASO i autem, które nabyłeś w dobrej wierze że będzie ono niezawodne i będzie jeździć i pachnieć jak nowe przez długie lata.

 

Nie rozumiem ! Dlaczego jak masz problemy z ASO&SIP wkładasz na forum tyle wysiłku żeby otwierać 12 wątków, a nie wysilisz się aby załatwić sprawy jak należy ! Oprócz biadolenia ostatnio zauważam ze bez sensu, ale może to być wywołane zaawansowaną frustracją gubienia sie w swych opisach , co rusz innego problemu. Nie przedstawiłeś na Forum ani jednego dowodu. Za dowód rozumiem odpowiedz, albo samo pismo jeżeli jest bez odpowiedzi, skierowane drogą oficjalna do SIP. Jak zobaczę jakowy taki skan to będę bronić Cie jak lew. Tak zaśmiecając forum które nie jest drogą do rozstrzygania i załatwiania takich problemów jak zaistniałe u Ciebie powodujesz juz u większości irytacje i buduje obraz klienta “wrzód na dupie” który g... się zna tylko biadolić potrafi.

 

Wiec kolego apeluje, weź się w garść i zacznij sprawę załatwiać jak się powinno. Zamiast siadać i odpisywać na ten mój post, napisz pismo do SIP i wyślij je pocztą z potwierdzeniem odbioru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu i piniędzy na znaczek!

Tak jak znałem odpowiedzi na pytanie które tu zadałem, znam również odpowiedź na pismo w sprawie przekąładni kierowniczej.

Mogę je nawet zacytować:

Szanowny Panie,

beleblebleble

Problem który Pan zgłasza to stuki na zazębieniu ukladu kierowniczego przy skręconych

kolach. Luz na "zebach" przy skreconych kolach powinien byc rownowazony przez uklad wspomagania, ale nie jest.

Firma Subaru od wielu lat stosuje takie rozwiązanie i zapewnia ono Panu pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu.

Zgodnie z zapisem w warunkach gwarancji:

"Gwarancja nie obejmuje:

-hałasów i drgań odpowiadających aktualnemu stanowi techniki i/lub wynikającemu z przebiegu oraz warunków eksploatacji i niemających wpływu na bezpieczeństwo i techniczną sprawność "

bleblebleble.

Gratulujemy zakupu i zyczymy zadowolenia z eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o lekkie stuki przy skręconych na maxsa kołach jak się np. parkuje albo robi manewry na dziurawym parkingu ? Jak tak to nic nie poradzisz taka konstrukcja. Za to nie jest łatwo ukręcić półosi w Subaru nawet przy skręconych kołach na Maxsa :)

 

Ok i po tym jednym pismie się zniechęciłeś ? Czy masz coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i po tym jednym pismie się zniechęciłeś ? Czy masz coś jeszcze ?

 

Ale z posta Krzysioma wcale nie wynika, że wysłał jakieś pismo !!!! I to jest właśnie najdziwniejsze...

Chłopie, skoro masz rację, pisz pisma, idź do sądu, a wygraną masz w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiom już dawno napisał, że nie interesuje go walka z SIPem tylko robienie czarnego PRu. Jest dość konsekwentny w swych poczynaniach, choć dziwię się że mu się jeszce chce.

Nic nie pomogą wasze racjonalne uwagi - podobnie jak Legacy w tej sprawie tak i Krzysiom należą do kategorii "ten typ tak ma" :mrgreen:

Krzysiom nie wierzy w żadną interwencję ze strony importera więc oczywiste, że nie będzie wstępował na jakąkolwiek drogę urzędową - a może szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię krzysiom !

 

Rozumiem że jesteś rozczarowany ASO i autem, które nabyłeś w dobrej wierze że będzie ono niezawodne i będzie jeździć i pachnieć jak nowe przez długie lata.

 

Nie rozumiem ! Dlaczego jak masz problemy z ASO&SIP wkładasz na forum tyle wysiłku żeby otwierać 12 wątków, a nie wysilisz się aby załatwić sprawy jak należy ! Oprócz biadolenia ostatnio zauważam ze bez sensu, ale może to być wywołane zaawansowaną frustracją gubienia sie w swych opisach , co rusz innego problemu. Nie przedstawiłeś na Forum ani jednego dowodu. Za dowód rozumiem odpowiedz, albo samo pismo jeżeli jest bez odpowiedzi, skierowane drogą oficjalna do SIP. Jak zobaczę jakowy taki skan to będę bronić Cie jak lew. Tak zaśmiecając forum które nie jest drogą do rozstrzygania i załatwiania takich problemów jak zaistniałe u Ciebie powodujesz juz u większości irytacje i buduje obraz klienta “wrzód na dupie” który g... się zna tylko biadolić potrafi.

 

Wiec kolego apeluje, weź się w garść i zacznij sprawę załatwiać jak się powinno. Zamiast siadać i odpisywać na ten mój post, napisz pismo do SIP i wyślij je pocztą z potwierdzeniem odbioru !

 

Ile kopii reklamacji i pism wysłanych przeze mnie do ASO i do wiadomości SIP chcesz otrzymać ? 5 szt. 8 szt. ? Nie wiem tylko czy masz tyle czasu na czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kopii reklamacji i pism wysłanych przeze mnie do ASO i do wiadomości SIP chcesz otrzymać ? 5 szt. 8 szt. ? Nie wiem tylko czy masz tyle czasu na czytanie.

 

Bardziej interesujące byłyby odpowiedzi ;-)

 

 

I na to przyjdzie czas....

 

Jak będą odpowiedzi to bardzo chętnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o lekkie stuki przy skręconych na maxsa kołach jak się np. parkuje albo robi manewry na dziurawym parkingu ? Jak tak to nic nie poradzisz taka konstrukcja. Za to nie jest łatwo ukręcić półosi w Subaru nawet przy skręconych kołach na Maxsa :)

 

Dzieki temu mozna krecic baczki do woli (w granicach rozsadku) :twisted:

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 9:04 am ]

Może zrobimy na forum jakiś obieg dokumentów rodem z systemu DaVinci ;) - będziemy mieć podgląd w sprawy... drogą ankiet - demokratycznie podejmiemy decyzję, a nasza władza będzie obowiązywała do wszystkich ASO, które mają umowę z FHI :twisted:

 

Tyle na dziś, Dyrektor Departamentu Controllingu forum.subaru.pl ROTFL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak sobie usiadlem i poprzeglądałem posty krzysioma.

Czy Ty czlowieku naprawde nie masz co robic tylko ciągle biadolisz?

Nie podoba Ci sie subaru to Twoja sprawa,ale po jakiego grzyba ciagle jedziesz na tą marke?

Jestes na forum subaru ,to chyba logiczną sprawa jest ze tu przesiaduja fani tej marki i beda jej bronic. Nikt nie lub sluchac biadolenia i narzekania jaki to on biedny bo mu sie auto popsulo. Moze i masz złom ale na litosc Boską po ch**ja innych starasz sie przekonać ze ta marka jest zła??? Na Twoim miejscu poprostu bym sobie darował wszelkie smęcenia bo i tak wiesz jaka bedzie odpowiedz. Po co wogole wtedy piszesz na tym forum...Tylko po to zeby reszta miała niezła beke z Ciebie. Oto odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie usiadlem i poprzeglądałem posty krzysioma.

Czy Ty czlowieku naprawde nie masz co robic tylko ciągle biadolisz?

Nie podoba Ci sie subaru to Twoja sprawa,ale po jakiego grzyba ciagle jedziesz na tą marke?

Jestes na forum subaru ,to chyba logiczną sprawa jest ze tu przesiaduja fani tej marki i beda jej bronic. Nikt nie lub sluchac biadolenia i narzekania jaki to on biedny bo mu sie auto popsulo. Moze i masz złom ale na litosc Boską po ch**ja innych starasz sie przekonać ze ta marka jest zła??? Na Twoim miejscu poprostu bym sobie darował wszelkie smęcenia bo i tak wiesz jaka bedzie odpowiedz. Po co wogole wtedy piszesz na tym forum...Tylko po to zeby reszta miała niezła beke z Ciebie. Oto odpowiedz...

Akurat wali mnie co Ty o mnie myslisz.

Usiłuję po prostu dać mozliwośc wyboru potencjalnym nabywcom.

Sorry ale wg. mnie to forum nie jest tylko dla bałwochwalczych piewców wspaniałości Subaru i mam prawo pisać własne opinie.

Tym bardziej że wynikają one z CODZIENNEJ EKSPLOATACJI SUBARU LEGACY MY 04, która niestety nie jest przyjemnością......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, zaletą tego forum jest to, że każdy, bez względu na poglądy, doświadczenia życiowe ma prawo tutaj napisać co sądzi o aucie którym się porusza. Jedni są bezgranicznie zadowoleni (jak ja) inni są rozczarowani i rozgoryczeni (jak krzysiom). Możemy się nie zgadzać z ich opinią, ale nie możemy im zabronić pisać, bo dzięki temu to forum, mimo, że organizowane przez importera Subaru wygląda na bardziej autentyczne, bo przecież w normalnym świecie nie wszyscy są zadowoleni i wiernopoddańczo uwielbiają jedyną słuszną markę jak na filmach Amwaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie masz racje,ale jest jedno "ale"

 

Powiedz mi ile mozna "sluchac" takiego smęcenia? Napisał raz i styka. Rozumiem ze kazdy ma prawo wypowiedzi pozytywnej czy negatywnej ale to juz zakrawa o jakąś chorobe.

Powiedzial ze nie podoba mu sie Legacy - ok,spoko. Ale zauwazam ze w kazdym temacie pisze ciagle to samo. Ze subaru jest be,ze subaru to złom,ze szoruje dupą po ziemi,bla bla bla. Nudne to juz jest. Zamiast biadolic poprostu zadałby pytanie jak to naprawic. Ja kupile Legay i nie mam zadnej z wymienionych wad. A Krzysiom to chyba chce raczej zrobic z siebie meczennika. Jaki to on biedny i jakim jezdzi zlomem. Powtorze sie. Nie jezdzij! A skoro nie mozesz miec innego auta - TO CHODZ PIESZO! A nie biadol jak stara baba. Bo poprstu jest to nudne i infantylne.

 

P.S. Oczywiscie wali Cie to co o Tobie sądze i prawidłowo,bo mnie wali ze Ciebie wszystko wali...Bylebys dbał o poziom wypowiedzi...Ale do tego daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mnie wali ze Ciebie wszystko wali...Bylebys dbał o poziom wypowiedzi...Ale do tego daleko...

 

Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Ninja, nie chcesz czytać Krzysioma, to możesz skorzystać z funkcji "ignoruj" - zamiast bulgotać.

Krzysiom ma problem - można się dziwić pewnym jego zachowaniom - ale rada, by chodził pieszo jest... baaaardzo delikatnie mówiąc... niestosowna.

 

Mniej żółci i agresji wobec bliźnich życzę, a także dalszego zadowolenia z Legacka... nie tylko przez pierwsze dwa tygodnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi ile mozna "sluchac" takiego smęcenia? Napisał raz i styka. Rozumiem ze kazdy ma prawo wypowiedzi pozytywnej czy negatywnej ale to juz zakrawa o jakąś chorobe.

Jeszcze 12-18 miesięcy i Krzysiom zaprzestanie narzekań bo zmieni auto, cierpliwości :)

 

Ja kupile Legay i nie mam zadnej z wymienionych wad

Bo te auta dzielą 3 generacje i 12 lat różnicy w wieku. Nie masz części problemów bo nie masz takiego wyposażenia jak krzysiom więc ciężko porównywać. Podejrzewam, że eksploatujesz auto też w nieco inny sposób. Po prostu jak sugerował WiS albo podejdź ze spokojem do postów krzysioma, albo użyj ignore. Po co się denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...