Jump to content

Są szanse na alufelge 14' ET 38 w Legacy 92r ?

Guest
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałem zapytać jaką średnice ma mieć otwór centralny felgi aluminiowej do Subaru Legacy 2.2 GX 92r. ?

Pozdrawiam :)

Witam.

Dzieki za info.

To może jeszcze zapytam co zrobić jeżeli otwór ma 64mm ?

Jest na to jakiś sposób czy felga sie nienadaje ?

Pozdrawiam :)

Trzeba kupić pierścienie centrujące, które zniwelują różnicę. Można dotoczyć samemu jak się ma możliwości, można udać się po pomoc do warsztatu montującego alufelgi, może będą w stanie dopasować, któryś z zestawów montażowych do felg.

A jakie ma ET?

6J x 14 H2 ET 38 - i szczerze sie przyznam , że to dla mnie język "sułachili" , którego nie rozumie ni w ząb ;)

To możesz sobie w zasadzie odpuścić tę felgę, będzie prawdopodobnie ocierać o tylny błotnik, choć z drugiej strony to tylko 14" więc może nie będzie źle. Prawidłowe ET to coś z przedziału 45-55.

To możesz sobie w zasadzie odpuścić tę felgę, będzie prawdopodobnie ocierać o tylny błotnik, choć z drugiej strony to tylko 14" więc może nie będzie źle. Prawidłowe ET to coś z przedziału 45-55.

I ból głowy powrócił na nowo :|

Hm i co teraz ?

Zmień temat, albo załóż nowy wątek, czy kto z posiadaczy antyków ma felgę 14" z ET38 i czy ociera czy nie. Ja tylko powiem, że w Legacy II przy gumie 195/60R15 i ET38 potrafi przytrzeć. Jeżeli opona jaką założysz będzie miała podobny obwód do tej co powyżej to pewnie też będzie ocierać. Jakie opony chcesz dać?

Opony 185/65 R14 - mam ich 3 komplety , więc dlatego uparłem sie na felge 14' ;)

Ja mam alufele 14tki z Imprezy do sprzedania do Legacy tez beda pewnie pasowac, zobacz w dzialem Kupie/Sprzedam czy ci sie podobaja. Pozdr.

• 4 weeks later...
Nie obcierają jak auto stoi, czy jak szybko jedzie doładowane w ostrym zakręcie?

Witam.

Podczas jazdy bujałem go na boki z 4 osobnikami na pokładzie i ..... nic , zero tarcia.

Felga 6J x 14 H2 ET 38

Gumy 185/65/R14

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...