Skocz do zawartości

Kolor Felg Do Imprezy GT Czerwonej


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Impreze GT w kolorze czerwonym i mam do nij 2 komplety srebrnych obręczy aluminiowych . Mam do was prośbę o pomoc chciałbym sie dowiedzieć od was czy srebrne felgi pasują czy też nie. Może macie jakieś fotki z kolorami jakies pomysły lub przykłady może coś wspólnie wymyślimy żeby nie było wiochy i żeby miało to jakiś sens z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Srebrne pasują.

2. Do czerwonego GT-eka pasuje wszystko, bo czerwona Impreza piękna jest bez względu na wszystko.

3. ...a najpiękniejsza jednak na białych. Zwłaszcza Enkei-ach. Jak każdy czerwony samochód, zresztą. ;-)

4. A poza tym, to samochód ma jeździć, nie zaś wyglądać. Przede wszystkim. Więc moja rada - jeśli te felgi, co masz, są proste i w miarę twarde - to się chłopie ciesz i nie marudź... ;-) Piękna to powinna być kobieta... podobno ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. ...a najpiękniejsza jednak na białych. Zwłaszcza Enkei-ach. Jak każdy czerwony samochód, zresztą. ;-)

 

Zdecydowanie biale najladniej i niekoniecznie enkei-e, kazda buiala felga nedzie ladnie wygladac, taki typowy rallystyle ! Wszystkie moje poprzednie auta mialy biale kola i jak dla mnie rewelacja, teraz mam srebrne auto do ktorego biale nie do konac apasuja, ale zimowki tez mam biale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biale fajnie pasuja do do czerwonego tylko nie kazde.Mnie sie na przyklad nie podobaja orginalne GTkowe felgi przemalowane na bialo.To takie udawanie czego troszke na sile.Moze marudze ale dla mnie bialy kolor jest zarezerwowany dla Compomotive, speedline,Enkei itp czyli rajdowej extraklasy.Zapodaj jakies fotki tych felg to cos sie wymysli bo tak na razie gdybamy w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-3 pazdzienik takze lokalny spocik murowany;)

 

tyle czasu mamy na ciebie czekać ty chyba nie masz co robić :)

tyle pieniędzy nie bedzie ci potrzeba na paliwo :)

białe OZ są tez ładne bo miałem je wcześniej na Innym aucie

ale cały czas myśle nad przemalowaniem orginalnych subaru 5 ramiennych na jakiś przyjazny kolor do czerwonego i juz nie wiem co mam zrobić a biały to mi sie już chyba nie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He no trza jakos utrzymac GieTka;)

 

Oki nudzi mi sie wiec troszke jeszcze poszperalem.

 

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 4:22 pm ]

A tu masz link jak twoja felga wyglada na zloto.Osobiscie do czerwonego mi sie bardzo podoba.

 

http://tiny.pl/t3sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super tylko nie wiem tak na prawde bo kolor srebrny wyglada poprostu spoko złoty mysle ze był by przesadzony do czerwonego białych nie chce bo kontrast jest strasznie duzy

Wpadłem jeszcze na genialny pomysł żeby je może zrobić na kolor grafitowy myśle ze by było spoko i moze by coś nawet z tego było jak myślisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki poszperalem jeszcze i sie utwierdzilem sie ze jak masz malowac orginaly to tylko na zloty lub grafit.Tylko nie bialy!!!!!!Zaufaj mi jestem architektem wiec mam jaki tak zmysl dobierania kolorow.Reszta to daltonisci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki poszperalem jeszcze i sie utwierdzilem sie ze jak masz malowac orginaly to tylko na zloty lub grafit.Tylko nie bialy!!!!!!Zaufaj mi jestem architektem wiec mam jaki tak zmysl dobierania kolorow.Reszta to daltonisci;)

 

Myśle że spocznie faktycznie na graficie albo myślałem jeszcze nad czarnym matem .

Złote po zdjęciach które dałeś faktycznie mają coś w sobie ale tak na prawde to subaru głównie kojarzy sie z kolorem niebieskim auta i złotymi felgami ja chciałbym cos innego nie chce mieć subaraka takiego jak każdy . Mój jest czerony a to kolor w Krakowie mało spotykany i chyba spoczne na graficie może z jakimś ładnym przepyleniem zobaczę co mi wyjdzie . Złotych i Białych to moja Kobitka nie chce za bardzo bo mówi że sie bedzie bardzo w oczy rzucać i może ma troche racj zresztą ona też jeździ tym autem i chyba muszę jej dać dojść do słowa Pozdr For All :)

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 11:29 am ]

To może wkońcu cos wspólnie ustalimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...