Skocz do zawartości

Nie lepiej było mieć jeden wątek?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz Krzysiom, ale to jest ....miło Cie było poznać, Mordercy zaraz zrobią swoja powinność, a ja będę żałował, że znam Cię tylko z narzekania, a to mogła byc całkiem miła znajomość - lubie szyderców, ale zgorzkniałeś z czasem jak zgniły owoc :mrgreen:.

Niewątpiliwie masz sporo racji, ale "hold Your Horses", sprzedaj auto -odzyskaj pieniądze na drodze sądowej...etc, ale nie zatruwaj stary, no chyba, że masz jeszcze jakieś inne "ale" do nas ....? Żaden z nas nie ma wpływu na Twe zgorzknienie spowodowane Bóg raczy wiedzieć czym oprócz posiadania jakiegos paśćia, czy to subaru czy jakiegoś innego....

 

Pozdrawiam

 

P.S. Prozac podobno czyni cuda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Krzysiom, ale to jest ....miło Cie było poznać, Mordercy zaraz zrobią swoja powinność, a ja będę żałował, że znam Cię tylko z narzekania, a to mogła byc całkiem miła znajomość - lubie szyderców, ale zgorzkniałeś z czasem jak zgniły owoc :mrgreen:.

Niewątpiliwie masz sporo racji, ale "hold Your Horses", sprzedaj auto -odzyskaj pieniądze na drodze sądowej...etc, ale nie zatruwaj stary, no chyba, że masz jeszcze jakieś inne "ale" do nas ....? Żaden z nas nie ma wpływu na Twe zgorzknienie spowodowane Bóg raczy wiedzieć czym oprócz posiadania jakiegos paśćia, czy to subaru czy jakiegoś innego....

 

Pozdrawiam

 

P.S. Prozac podobno czyni cuda ;-)

Mam w dupie kasę- bo nie moja i wcale nie o to chodzi.

Chodzi o PODSTAWOWE ZASADY W RELACJI KLIENT SPRZEDAWCA o których SIP zapomniał.

Nie wiem skąd Wasze pomysły że , jestem zgorzkniały!

Nic bardziej mylnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie.

Jutro wrzucę jeszcze kilka....

 

Obawiam się, że nie będzie jutra...

 

Myślisz, że Przemeq wróci z Utopii przed rankiem...? ;)

 

Krzysiom!

Był bardzo dobry post Arnolda.

Po co to było psuć...?

To go podbij jeżeli tak uważasz.

Arnold zapytał Dyrekcję o coś czego nigdy nie zrobi a ja zadałem po prostu czysto techniczne pytania z nadzieją na odpowiedż.

Mam do tego prawo jak każdy forumowicz?

Nie wydaje mi się żebym gdziekolwiek mijał się z prawdą.

Może Dyrekcja w końcu odpowie..

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, dlaczego teraz zamiast zakładać 1 wątek, założyłeś 12 ?! Samym tym faktem dajesz podstawy, żeby dać Ci 3 ostrzeżenie, po którym nie można pisać (za zaśmiecanie, czy coś takiego). Sam wiesz, że za "mniejsze rzeczy" można dostać pasek.

 

Założył byś 1 wątek, w którym nic byś nie pisał, a jak ktoś by zaczął tworzyć oftopy to prosiłbyś o ich usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, dlaczego teraz zamiast zakładać 1 wątek, założyłeś 12 ?! Samym tym faktem dajesz podstawy, żeby dać Ci 3 ostrzeżenie, po którym nie można pisać (za zaśmiecanie, czy coś takiego). Sam wiesz, że za "mniejsze rzeczy" można dostać pasek.

 

Założył byś 1 wątek, w którym nic byś nie pisał, a jak ktoś by zaczął tworzyć oftopy to prosiłbyś o ich usunięcie.

WITKU,

od bardzo dawna nie załozyłem nowego wątku, odpowiadałem tylko "wywołany" do odpowiedzi.

Akurat wątek w pytaniach do Dyrekcji o hamulcach w H6 zawierał wszelkie mozliwe narzekania na problemy wystepujące w Legacy i OBK.

Sam nawoływałem o podsumowanie i zamkniecie wątku.

Zastosowano najgorsze rozwiązanie z możliwych.

 

Może jutro się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego zebranie wszystkich pytań, w jednym miejscu, w jednym poście (lub kilku obok siebie) i nie pisanie w nim dodatkowych postów, przez Ciebie jak i innych forumowiczów, aż do czasu odpowiedzi przez Dyrekcję, dużo lepiej by wyglądało. Teraz to wygląda jak byś był typowym krzykaczem, który piekli się o najdrobniejszą rzecz.

 

Zła forma. Sam dajesz atut swoim oponentom. Tak samo robisz jak kogoś od razy wyzywasz, że nie umie czytać ze zrozumieniem, że nie rozumie itp. Raz, że niepotrzebnie wdajesz się w takie rozmowy, dwa sposób w jaki to robi sprawia, że stajesz się mniej wiarygodny. Więcej zimnej krwi, więcej faktów, zamiast wściekania się z bezsilności. To trudne, ale swoimi sposobami prędzej dostaniesz bana, niż odpowiedź.

 

P.S. Oczywiście to moja opinia, tycząca się FORMY, a nie przedmiotu sprawy.

P.S.2 Zauważ, że usunięty wątek o hamulcach w H6 miał tyle różnych OT, sprzeczek, kłótni, że Dyrekcja najprawdopodobniej zlekceważyłaby ten temat, przez samą jego formę. Sam przyznasz, że jak się tego tematu nie śledziło to łatwo można było przegapić fakty wśród OT.

 

EDIT: Poprawa kilku słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego zebranie wszystkich pytań, w jednym miejscu, w jednym poście (lub kilku obok siebie) i nie pisanie w nim dodatkowych postów, przez Ciebie jak i innych forumowiczów, aż do czasu odpowiedzi przez dyrekcję, dużo lepiej by wyglądało. Teraz to wygląda jak byś był typowym krzykaczem, który piekli się o najdrobniejszą rzecz.

 

Zła forma. Sam dajesz atut swoim oponentom. Tak samo robisz jak kogoś od razy wyzywasz, że nie umie czytać ze zrozumieniem, że nie rozumie itp. Raz, że niepotrzebnie wdajesz się w takie rozmowy, dwa sposób w jaki to robi sprawia, że stajesz się mniej wiarygodny. Więcej zimnej krwi, więcej faktów, zamiast wściekania się z bezsilności. To trudne, ale swoimi sposobami prędzej dostaniesz bana, niż odpowiedź.

 

P.S. Oczywiście to moja opinia, tycząca się FORMY, a nie przedmiotu sprawy.

P.S.2 Zauważ, że usunięty wątek o hamulcach w H6 miał tyle różnych OT, sprzeczek, kłótni, że dyrekcja najprawdopodobniej by zlekceważyła ten temat, przez samą jego formę. Sam przyznasz, że jak się tego tematu nie śledziło to łatwo można było przegapić fakty od OT.

 

Witoldzie! Respek*. Jetem w szoku. Jutro** napiszę więcej.

 

pzdr,

M.

_______

* Drzewiej mawiali: "szaconek".

 

** Jutro, i nieważne kiedy to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :D Może ujmę to inaczej:

Obawiam się, że nie będzie jutra...po południu :mrgreen:

 

Stawiam że Przemeq nie da żadnego bana.

 

Wrócił Az, brudną robotę zrzucę na niego :twisted:.

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 12:56 am ]

Pytanie jak w temacie.

Jutro wrzucę jeszcze kilka....

 

A tak na poważniej: krzysiom - ostrzegam lojalnie: "wrzucenie jeszcze kilku" może spowodować przekroczenie cienkiej granicy pomiędzy akceptacją tych postów, wynikającą ze zrozumienią przez modów, i chyba wszystkich nas, sytuacji, w jakiej się znalazłeś, a poważnym zirytowaniem, wyrażonym banem... :roll:

 

Mam jeszcze za mały staż jako mod i trochę "forumowych grzechów" na sumieniu, ale ja już dziś poszedłbym w stronę bana dla Ciebie.

 

Dla jasności: nie wypowiadam się tu co do meritum Twojego problemu, bo nie mnie jest ani rozsądzać, ani Ci radzić, co zrobić. Mówię tylko o tym, że przyjęta przez Ciebie konwencja coraz mniej mieści się w granicach akceptowalności tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności: nie wypowiadam się tu co do meritum Twojego problemu, bo nie mnie jest ani rozsądzać, ani Ci radzić, co zrobić. Mówię tylko o tym, że przyjęta przez Ciebie konwencja coraz mniej mieści się w granicach akceptowalności tego forum.

Naruszyłem w którym kolwiek wątku regulamin forum?

No może ten wątek, da się uznać za OT bo to bardziej pytanie do moderatorni niż do Dyrekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze za mały staż jako mod i trochę "forumowych grzechów" na sumieniu, ale ja już dziś poszedłbym w stronę bana dla Ciebie.

 

To byłby chyba początek końca. O ile nieuzasadniona agresja na forum winna być karana, o tyle nawet brzydkie słowa jakich czasem użył krzysiom, są uzasadnione i to całkiem mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naruszyłem w którym kolwiek wątku regulamin forum?

 

Pisanie paru wątków na ten sam temat przypomina mi strajk włoski - niby wszystko jest ok, ale żyć się z tym nie da :twisted:.

 

No może ten wątek, da się uznać za OT bo to bardziej pytanie do moderatorni niż do Dyrekcji.

 

A to już inna rzecz...

 

Zaczekam z tym na Azraela. W każdym razie tymczasem proponowałbym nie "wrzucać jeszcze kilku".

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 9:57 am ]

Mam jeszcze za mały staż jako mod i trochę "forumowych grzechów" na sumieniu, ale ja już dziś poszedłbym w stronę bana dla Ciebie.

 

To byłby chyba początek końca. O ile nieuzasadniona agresja na forum winna być karana, o tyle nawet brzydkie słowa jakich czasem użył krzysiom, są uzasadnione i to całkiem mocno.

 

Fido__ - wyraźnie napisałem, że nie wchodzę w meritum sprawy krzysioma, bo nie mnie rozsądzać. Ani, wydaje mi się, Tobie. Ale "groźby" o zalanie forum wieloma wątkami o podobnym charakterze i to wątkami, które z powodzeniem można byłoby zmieścić w jednym są, według mnie, przejawem agresji, którą - jak sam napisałeś - należy karać. Zwróć jeszcze uwagę, że jeśli Dyrekcja się pojawi, to odpowie na ten jeden, jeśli się nie pojawi, to nie odpowie, nawet jeśli wątków będzie 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, poświęciłem trochę czasu żeby przebrnąć przez posty Krzysioma i konkluzja jest jedna: Subaru to nie jest samochód dla niego (choćby był i niestukający i w ogóle cacy) Po prostu. I nie tu żadnego żalu, irytacji czy nawet kpiny. Czasami tak się zdarza i tyle. Przypomina mi się dykteryjka o bacy przed sądem:

ąd: baco czegoście żonę kłonicą zatłukli? Nie dopatrywała wam domu?

aca: ni.ni możno powiedzieć

[s}: to może gotować nie umiała?

: ni, ni możno powiedzieć, gotować umiła

: No to może was zdradzała?

: Kachna???He a to jej sund ni widzioł, taż jej by nikt nie kcioł. ni możno powiedzieć co zdradzała

: Baco to czegoście ją zatłukli?

: bo ona łogólnie męczoco była Wysoki sundzie

 

I tak jest z Legacy i Krzysiomem - łogólnie męczoco. Nie mówię, że wady wspomniane nie występują bo ich nie diagnozowałem ale z dużą dozą prawdopodobieństwa graniczącą z pewnością twierdzę, że gdyby je wszystkie usunąć to kolor tapicerki okazałby się jakiś taki nie teges. Nie pozostaje nic innego jak spokojnie wysłuchiwać żalów (może nawet współczuć? choć ostatnio nie było to dobrze odebrane) i czekać, aż Krzysiom wsiądzie w inne auto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne jak raz na zawsze:

 

to podforum to nie chat interii czy coś takiego. Zalewanie go postami, i inne zachowania tego typu będą w przyszłości karane, wiem że ostrzeżenie dla Krzysioma skończyłoby się w tym momencie zakazem pisania na kilkaset dni więc go nie wlepiam.

 

Mam nadzieję że Krzysiom podejmie inne próby konaktu z SIP. To forum jest po oto by Dyrekcja mogła odpowiadac na pytania i w takim stanie by to było możliwe będzie utrzymywane, na czas Dyrekcji wpływu nie mam.

 

Takze Krzysiom następny taki numer i będzie ostrzeżenie.

 

 

 

 

Co do skasowanego wątku - stał się on jednymw ielkim chatem i off-topiciem za winą z reszą wielu forumowiczów. Wstydźcie się i do was Krzysiom może mieć pretensje.

 

 

 

Subaryta: czy mógłbyś jako dealer Subaru potwierdzić lub zaprzeczyć istnienie jakichś stwierdzonych wad fabrycznych Legacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...