Jump to content

Przekładka zawieszenia

Recommended Posts

A w sumie skoro padło słowo rozpórka. Jakiej najlepiej szukać. Są jakieś dedykowane, fabryczne czy coś. Taka za 150 zł styknie?

Ja miałem taką z alledrogo na przedzie...Chyba nawet tansza niż 150zł była :)

A tylna wykonałem samodzielnie :P

Rozpórek jest bez liku...są przednie górne- montowane fabrycznie w sti/pokrewnych...karbonowe aluminiowe- cuda na kiju...Swietne sa ale też i maja swoja cene...jest aktualnie kilka ich na alledrogo za ceny coś około 500zł:)

Tylne też są na rynku ale rzadziej...Trzeba szukac lub wyrzeźbic samemu :)

Dolna przednia także jest/ była dostepna na alledrogo :)

Chyba jednak musze wrócić na chwile do tematu stabilizatora tylnego. Mianowicie te otwory pod mocowania są w jedenj lini czy lekko pod skosem? Bo u mnie sa właśnie pod skosem.

Kolego. Kup GT i odsun na bok sentymenty. Pozniej GT sprzedasz w dobrej cenie, a za taka lepianke nikt ci kasy nie odda, a lepsze od gt niebedzie. To nie zlosliwosc, a dobra rada. To, ze auto teraz jest w dobrym stanie i je lubisz nie znaczy, ze nie kupisz dobrego gtka i ze warto ladowac worek siana dla zasady.

Jedyna uzasadniona mozliwosc to wlozenie gratow od new age sti- wtedy n/a jest dobra baza bo przekladasz wszystko czego i tak nie ma w gt. Tak wiec szukaj jakiegos stuknoetego buga sti w uk;-)

Tapatalk.

@bzyq, Ma oczywiście rację....Jeśli chcesz dłubać Swoje NA od podstaw a docelowo pakować do Niego silnik Turbo itp...To faktycznie czeka Cię ciężka długa a przede wszystkim kosztowna droga....Jesli mimo tego chcesz się w to pchać to tak jak napisał- pakuj graty od razu z new age'a..są po prostu lepsze :)

Uwierz- jak mało kto chyba na tym forum Cię rozumiem pod tym względem, gdyż sam dłubałem Swoje NA...prócz silnika miałem chyba wszelkie pozostałe graty z wersji Turbo wszelakich...stabilizatory rozpórki poliuretany heble i zawieszenie...baa z zewnątrz też dokłądki spoilery skrzydło na klapie etc...za pieniązki i czas temu poświęcone miałbym SPOKOJNIE zadbanego Gt'ka...Oczywiście sprzedąłem Swoją wanne- nie żałuje ani złotówki w nią wsadzonej...Dostałem całkiem godziwe pieniądze jak za wciąz wolnossaka- ale rzecz jasna ledwie połowe tej kwoty odzyskałem...Jednakże nie o to Mi chodziło- Twoja rzecz właśnie czy zdajesz sobie z tego sprawę :)

A wracając do pyt...to te otwory raczej równolegle są..z tego co pamiętam...Słuchaj- widze ześ z Bydgoszczy...kilku forumowiczów z tamtąd pochodzi- napisz spotkajcie się..zobaczysz gdzie co i jak i zrozumiesz....na pewno będzie pasował do Twojego tak jak pisaliśmy wcześniej...Tylko bierz najlepiej cały komplet bo później cięzko jest znaleźć mocowania itp...trzeba kombinować...szabruj jakiegoś anglika lub złomka i do dzieła :)