Jump to content

Legacy i OBK 04 w górę-audio! Dlaczego takie tragiczne?

krzysiom
 Share

Recommended Posts

Czy Dyrekcja ma informacje dotyczące zmiany fatalnego systemu audio w tych modelch Subaru?

Dotychczas dostępne rozwiązania są podobne do tych spotykanch w Fiatach 125p przy użyciu radioodtwarzaczy "SAFARI" za to głośniki marki TONSIL w Fiatach lepsze montowano.

Głośniki Tonsila z lat 80-tych to rewelacja w porównaniu z badziewiem montowanym w Legacu.Po dwóch dniach użytkowania auta musiałem wymienić je na inne bo powojenny kołchożnik grał o niebo lepiej.

Pozdrawiam

Szkoda , że system audio w Legacy nie da się wyjać już " na dzień dobry" w dniu zakupu . Niby zaleta , ze taki zestaw nie kusi złodzieja...ale "ogranicza" z zdecydowanym stopniu swobodę załozenia własnego zestawu car-audio. A szkoda !! Ot np w Imprezie, czy Foresterku wydaje się ze mozna wyjąc seryjny odbiornik radiowy i włozyć własny..innej firmy...

Czy jest wobec tego jakis " ratunek "

nie uwazam ze glosniki so zle. Ja zamontowalem to

http://i-sotec.de/de/products/amplifier ... alink.html

i jakosc jest o niebo lepsza. I-sotec ma wejscie dla PDA albo odtwarzacza mp3 co do tej pory bylo w subaru niemozliwe. Jak kogos interesuja zdjecia to moge wstawic.

Oczywiscie mozna zamontowac inne glosniki ale radio ma max 4 x 10 i bez wzmacniacza nic to nie da.

I-sotec podlancza sie bez zmian okablowania jest nawet adapter do subaru ad-0119.

Szkoda , że system audio w Legacy nie da się wyjać już " na dzień dobry" w dniu zakupu . Niby zaleta , ze taki zestaw nie kusi złodzieja...ale "ogranicza" z zdecydowanym stopniu swobodę załozenia własnego zestawu car-audio. A szkoda !! Ot np w Imprezie, czy Foresterku wydaje się ze mozna wyjąc seryjny odbiornik radiowy i włozyć własny..innej firmy...

Czy jest wobec tego jakis " ratunek "

Tak. Wzmacniacz + nowe głośniki.

Krzysiom po co Tobie lepsze głośniki lepsze radio przeciesz na tym seryjnym to jak podkręcę mniej więcej na 27 to i tak zaczynam słyszeć symfonię trzeszczących plastików.

Już dawno zmieniłem głośniki i dołożyłem wzmacniacz. Pytam dla zasady.

Akurat w tym temacie są "gusta i guściki", choć system audio w Lagacy zadowli tylko najmniej wybrednych.