Skocz do zawartości

Legacy i OBK 04 w górę-audio! Dlaczego takie tragiczne?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

Głośniki Tonsila z lat 80-tych to rewelacja w porównaniu z badziewiem montowanym w Legacu.Po dwóch dniach użytkowania auta musiałem wymienić je na inne bo powojenny kołchożnik grał o niebo lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że system audio w Legacy nie da się wyjać już " na dzień dobry" w dniu zakupu . Niby zaleta , ze taki zestaw nie kusi złodzieja...ale "ogranicza" z zdecydowanym stopniu swobodę załozenia własnego zestawu car-audio. A szkoda !! Ot np w Imprezie, czy Foresterku wydaje się ze mozna wyjąc seryjny odbiornik radiowy i włozyć własny..innej firmy...

Czy jest wobec tego jakis " ratunek "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam ze glosniki so zle. Ja zamontowalem to

 

http://i-sotec.de/de/products/amplifier ... alink.html

 

i jakosc jest o niebo lepsza. I-sotec ma wejscie dla PDA albo odtwarzacza mp3 co do tej pory bylo w subaru niemozliwe. Jak kogos interesuja zdjecia to moge wstawic.

 

Oczywiscie mozna zamontowac inne glosniki ale radio ma max 4 x 10 i bez wzmacniacza nic to nie da.

I-sotec podlancza sie bez zmian okablowania jest nawet adapter do subaru ad-0119.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że system audio w Legacy nie da się wyjać już " na dzień dobry" w dniu zakupu . Niby zaleta , ze taki zestaw nie kusi złodzieja...ale "ogranicza" z zdecydowanym stopniu swobodę załozenia własnego zestawu car-audio. A szkoda !! Ot np w Imprezie, czy Foresterku wydaje się ze mozna wyjąc seryjny odbiornik radiowy i włozyć własny..innej firmy...

Czy jest wobec tego jakis " ratunek "

 

 

Tak. Wzmacniacz + nowe głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiom po co Tobie lepsze głośniki lepsze radio przeciesz na tym seryjnym to jak podkręcę mniej więcej na 27 to i tak zaczynam słyszeć symfonię trzeszczących plastików.

Już dawno zmieniłem głośniki i dołożyłem wzmacniacz. Pytam dla zasady.

Akurat w tym temacie są "gusta i guściki", choć system audio w Lagacy zadowli tylko najmniej wybrednych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...