Jump to content

Buractwo się szerzy..!

owoc666

Recommended Posts

I nie ma to nic wspólnego z postem "Dziwne zjawisko cz. II".

Zauważyłem ostatnio baardzo niepokojącą tendencję na forum. Mianowicie - szerzy się chamstwo i buractwo.

Zaczynając od killerów drogowych, wymuszających pierwszeństwo, uczących innych jeździć, itp. Kończąc na chamach forumowych piszących teksty w stylu:

- "Nie potrafisz pomóc, to się zamknij!"

- "Pierdolenie o Chopenie" - czyli ja wiem lepiej (aut. cytat).

- "To przesada jest, ban się należy, ja bym Ci dał"

- etc., etc...

Zauważyłem też coraz mniej dystansu u nowych forumowiczów, każdy żart odbierany jest jako atak. Może zrobić "Forum Subaru - dla poważnych"?

Najbardziej załamuje mnie to, że takich "osobników" przybywa. I nie wiem, z czym to jest związane. Z większą sprzedażą marki?

W każdym razie - tępić to osobliwe zjawisko Panie i Panowie.

Nie chciałbym, żeby nasze forum tętniło chamstwem i brakiem kultury niczym sr.pl...

Pozdr!

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I nie ma to nic wspólnego z postem "Dziwne zjawisko cz. II".

Zauważyłem ostatnio baardzo niepokojącą tendencję na forum. Mianowicie - szerzy się chamstwo i buractwo.

Zauważyłem też coraz mniej dystansu u nowych forumowiczów, każdy żart odbierany jest jako atak. Może zrobić "Forum Subaru - dla poważnych"?

To fakt to fakt, tez na to zwrocilem uwage, jeszcze pol roku temu bylo to nie do pomyslenia, a teraz? Hmm ...

Ja jestem na Forum od niecałego roku, to co zaobserwowałem:

- jest grupa forumowiczów, którzy wzajemnie się "nakręcają" używając do tego humoru, który często jest podszyty "homoseksualizmem" i tzw. "kawiorowstwem", jednym to się "podoba", a nowi forumowicze albo próbują się do tego dostosować i wychodzi to czasami dość marnie, albo siedzą cicho bo nie w smak im taki "humor"...

- sporo osób poznała się na Plejadach, Cynamonie, Słomczynie i innych spotach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu... a jak wiadomo inaczej się rozmawia na Forum z osobą, którą się wcześniej rozmawiało w "rzeczywistości nie wirtualnej"...

- ja osobiście niestety z racji tymczasowego zamieszkania nie miałem okazji nikogo z Forum spotkać i mimo, że codziennie tu zaglądam wciąż czuje się jak nowy...

- jak tu przychodziłem to nie z zamiarem "zmiany" tego Forum, tylko z chęcią "wpasowania" się w otoczenie, niestety nie udało mi się tego osiągnąć (zaznaczam, że pod żadnym pozorem nie jest to "wina" osób tworzące (dominujące) to Forum, poprostu ja sam widzę, że nie pasuję to tego towarzystwa).

Dziękuje za miło spędzone 10 miesięcy i za wszystkie rady i informacje dotyczące Subaru.

Życzę powodzenia, zdrowia i żeby coraz więcej osób było stać na nowe auto Subaru.

Nie "dorosłem" do tego Forum.

Pozdrawiam,

Thorgal!

Absolutnie, w moich najśmielszych pomysłach - nie miałem na myśli Ciebie. Jesteś jedną z ostatnich osób, które tutaj nie pasują.

Widać, że masz klasę i że coś reprezentujesz. Stratą będzie dla forum, jeśli odejdziesz!

Owoc - ustaw proszę wygaśnięcie tego wątku. Jest już wątek na ten temat, w Forum Org ("W sprawie kształtu forum" http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104674 ). Nie potrzebujemy kolejnego wątku i to na Forum Głównym.

Dziękuję.

Podpisano: bardzo oficjalny mod :twisted:.

UWAGA

[EDIT]Post wygaśnie 4 sierpnia - wszelkie odpowiedzi proszę pisać we właściwym wątku, do którego adres podany jest powyżej. Ponieważ nie mam możliwości przeniesienia istniejących odpowiedzi do tego wątku, ich autorzy proszeni są o zrobienie tego własnoręcznie (copy->paste).

Niestety postępująca degradacja obyczajów forumowych utrudnia niektórym nowym użytkownikom aklimatyzację na forum. Próbują żartować, jak im się wydaje, na poziomie niektórych starych wyjadaczy, co kończy się (agresywną niekiedy) krytyką ze strony tych ostatnich.

Zauważyłem też coraz mniej dystansu u nowych forumowiczów, każdy żart odbierany jest jako atak.

więc następuje kontratak.

J- sporo osób poznała się na Plejadach, Cynamonie, Słomczynie i innych spotach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu... a jak wiadomo inaczej się rozmawia na Forum z osobą, którą się wcześniej rozmawiało w "rzeczywistości nie wirtualnej"...

Dokładnie...

owoc, jeśli przez Ciebie Thorgal odejdzie z tego forum to będę bardzo gorąco wnioskował za 3cim ostrzeżeniem dla Ciebie, bo lubiłem jego rzeczowe posty.

Witoldzie!

Przeczytaj ze zrozumieniem post Thorgala zanim napiszesz bzdury.

Niestety postępująca degradacja obyczajów forumowych utrudnia niektórym nowym użytkownikom aklimatyzację na forum. Próbują żartować, jak im się wydaje, na poziomie niektórych starych wyjadaczy, co kończy się (agresywną niekiedy) krytyką ze strony tych ostatnich.
Zauważyłem też coraz mniej dystansu u nowych forumowiczów, każdy żart odbierany jest jako atak.

więc następuje kontratak.

Taaa... :roll: Ale niestety ta krytyka jest czasem tak przesadna, jak i po prostu niepotrzebna :( Zawsze istnieje opcja "ignoruj" albo po prostu nie musi się komentować wszystkich postów :twisted: Forum nie może być przez nikogo zawłaszczane i nikt z nas nie ma prawa sprawiać, że niektórzy będą czuli się sekowani czy zniechęcani do pisania czegokolwiek ... :roll: To nie ołtarz... :twisted: Howgh !

Post wygaśnie 4 sierpnia - wszelkie odpowiedzi proszę pisać we właściwym wątku, do którego adres podany jest powyżej.

Oj nie słucha się ludność naszego moda... ;)

:mrgreen:

Dlatego, wbrew twierdzeniom Przemka, słusznie Owoc założył taki temat. Dzięki temu wiele osób sprawdzi, o co chodzi. I może choć chwilę się nad tym zastanowi. Wątek „W sprawie kształtu forum” jest obszerny i odnoszę wrażenie, że niewiele osób do niego zagląda...

Howgh!

Post wygaśnie 4 sierpnia - wszelkie odpowiedzi proszę pisać we właściwym wątku, do którego adres podany jest powyżej.

Oj nie słucha się ludność naszego moda... ;)

Słucha się Jarmaj, słucha. Ala mamy przecież jeszcze kilkanaście godzin czasu

Oj nie słucha się ludność naszego moda... ;):mrgreen:

Nie ma moda, więc szalejemy w myśl starego przysłowia... :twisted::mrgreen: A ponadto chyba rola moda jednak Przemqowi nie służy. Spoważniał, zestarzał się jakby, stał się nudny jak sejmowe przemówienia albo ustawa budżetowa, stracił zęby jadowe a i włos zwierzaka na avatarze się przerzedził jakoś... :(:twisted::mrgreen:

Intencją Owoca było, jak się wydaje, spowodowanie, aby starzy wyjadacze zastanowili się trochę nad sobą. Jeżeli więc choć kilka osób zastanowi się, co odpisuje młodszym forumowiczom, czy też w jaki sposób się wypowiada na forum, to Owoc Zakazany powinien dostać Order Uśmiechu*

* Np. zdjęcie uśmiechniętego NowegoModaKawiora, rarytas, zważywszy na poniższe :wink:

Nie ma moda, więc szalejemy w myśl starego przysłowia... :twisted::mrgreen: A ponadto chyba rola moda jednak Przemqowi nie służy. Spoważniał, zestarzał się jakby, stał się nudny jak sejmowe przemówienia albo ustawa budżetowa, stracił zęby jadowe a i włos zwierzaka na avatarze się przerzedził jakoś... :(:twisted::mrgreen:

To geriatria. Dodatkowo ta rola go najwyraźniej przygnębia....

Słucha się Jarmaj, słucha. Ala mamy przecież jeszcze kilkanaście godzin czasu

Masz na myśli powrót prawdziwego moda? :twisted:

Yyy .... raczej myślałem o dacie wygaśnięcia tematu ... Twoja opcja też jest niczego sobie.

Yyy .... raczej myślałem o dacie wygaśnięcia tematu

Chyba masz rację i tej wersji się lepiej trzymajmy. A nóż przed wygaśnięciem wpadnie tu Przemeq i to przeczyta.... :roll:

:)

Owoc Zakazany powinien dostać Order Uśmiechu*

* Np. zdjęcie uśmiechniętego NowegoModaKawiora, rarytas, zważywszy na poniższe :wink:

Chyba Owoc Zakażony ;):mrgreen: Kombinuj dalej, bo pomysł ze zdjęciem zdecydowanie odpada w przypadku Owoca666. Jestem dziwnie spokojny, że podobizny naszego nowego-smętnego moda pokrywają wszystkie ściany ;):mrgreen: :mrgreen:

Gal, chyba masz rację, chyba już też nie pasuję do tego forum.

Nie popadaj w skrajności :roll: Nie chodzi chyba o to, aby Forum zawęzić jedynie do pytań do Dyrekcji, części technicznej czy ewentualnie spotkań forumowych :twisted: Czasem dobrze jest rozruszać trochę pozostałych użytkowników, skłonić do ujawnienia siebie, swoich pomysłów czy poglądów... Widać u Ciebie ostatnio jakieś przygnębienie Witku... :roll: :(