Skocz do zawartości

Oglądamy wyścig F1 w Quniowni


lolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej hej hej ... tylko nie to ... kuba wie co dobre :P zebysmy sie nie potruli tam w koniach ostatnio tylko dzieki niemu udalo nam sie wspaiac na wyrzyny intelektualne :)

 

oki nie bede zakopywać ;).... ale wymieniać :twisted:

jedna plastikówa za za 5 literów paliwka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej hej ... tylko nie to ... kuba wie co dobre :P zebysmy sie nie potruli tam w koniach ostatnio tylko dzieki niemu udalo nam sie wspaiac na wyrzyny intelektualne :)

 

oki nie bede zakopywać ;).... ale wymieniać :twisted:

jedna plastikówa za za 5 literów paliwka :mrgreen:

 

Depi to musisz małą cysterne podstawić bo trochę tych literków będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na Baru daleka droga i boje się, że zaczniemy z nudooff delektować się tym zacnym trunkiem już w aucie...

 

aha, apeluję już dzisiaj do wszystkich którzy planują przybycie na wyścig, żeby rozpoczęli degustację wcześniej (nie czekając na nas), bo podejrzewam, że my już wytrzaskani do qniowni przyjedziemy;D

Jeśli ktoś nie zastosuje się do gumowych zaleceń może mieć problem ze zrozumieniem naszych wywodów...

No wiecie o co chodzi, swój swojego zrozumie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem ale chyba bedzie trzeba wybrac kierowce w drodze losowania :mrgreen:

 

Bacha co sie martwisz..przecież Ty nie masz prawka i nigdy go nie miałaś jak co :wink:

 

p.s. zamawiam studencka i "warkocze z uzený sýr" :mrgreen:

 

edit:mala ściągawka http://www.tlum.cz/plslowniczek.phtml jakbyście czegoś "szukali" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek, no mały poślizg to mieliście... ;) a zrowie się wypiło pod postacią piweczka z nurkiem głębinowym... :twisted: po kłopotach ze sprzyntem wyśietlającym udało sie oglądnąć Kubice... Mam nadzieję, że nie zostanie zdyskwalifikowany.... :wink: było fajnie... skromna ale dobra ekipka się zebrała.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedemnasta mogła być dobrą godziną na wizytę gdyby ekipa brumbrumkowo-barumkowa dotarła na miejsce o planowanej pierwotnie porze, choć wtedy nie byłoby to najlepszym pomysłem pokazywać takie rzeczy dziecku :mrgreen:

 

w piątek jest spot na gokartach przy pachońskiego to tam ją zabierz - subaraków na pewno się kilka znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24:10 nie bylo zle :P griizzziilllyyy byl tak mily zatransoprtowac mnie na obiekt wyscigowy tor cartowy na Pachonskeigo ... natomiast za transport powrotny bardzo dziekuje ekipie z czerwonej imprezy ,,, dzieki temu nikt mnie nie dojechal w drodze powrotnej ;) w pt. postaram sie oczywiscie byc ;) pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek, no mały poślizg to mieliście... ;) a zrowie się wypiło pod postacią piweczka z nurkiem głębinowym... :twisted: po kłopotach ze sprzyntem wyśietlającym udało sie oglądnąć Kubice... Mam nadzieję, że nie zostanie zdyskwalifikowany.... :wink: było fajnie... skromna ale dobra ekipka się zebrała.... :)

 

Co ? bez nas to nie to samo :)

Myślę że zorganizowaliśmy wam całkiem fajny spocik i możliwość oglądania Kubicy na "dużym" ekranie, więc nasz brak obecności musisz wybaczyć. Za wypicie zdrowia dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedemnasta mogła być dobrą godziną na wizytę gdyby ekipa brumbrumkowo-barumkowa dotarła na miejsce o planowanej pierwotnie porze, choć wtedy nie byłoby to najlepszym pomysłem pokazywać takie rzeczy dziecku :mrgreen:

 

charlie, dlaczego sugerujesz, że nie stanęlibyśmy na wysokości zadania...??

...no może byśmy nie stali, a siedzieli, ale mimo wszystko...

 

najwiekszy kryzys mieliśmy w sobotę po piątkowej dłuuuuuuuuuuugiej nocy, ale niedziela już luzik!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...