Skocz do zawartości

Oglądamy wyścig F1 w Quniowni


lolek

Rekomendowane odpowiedzi

kropek jak chcesz to przy najbliższej okazji Cię przeszkolimy... wystarczy mały zbiorniczek albo naczynie z wodą i nauczysz się w 3 sekundy bezdechu :D

 

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/spot_6.08.06/

 

jak ktoś z "wybranych" chce od razu numer konta to na PW może dostać :twisted:

 

mam nadzieję, że nikt się nie obraził za moje zachowanie tuż przed odjazdem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ufff... w końcu dotarłam do domu :) na spocie jak widać na zdjeciach musiało być super

Szkoda, że dotarłam tak poźno bo no cóż..... powiedzmy ze pozostało mi tylko porozwozić reszte (resztki ;) ) do domu

 

ps. jacy wy wszyscy elegancko uczesani na tych zdjeciach, później to wam sie fryz jakby to ujać...delikatnie zmierzwił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mowie .,,,, czuje sie poprostu.... w sumie to sie nawet nie czuje .... w sumie to error sie zaczol dopiero jak mnie slonce uderzylo guma alex kuba .... n/c poprosttu idealne niedzielne popoludnie ... big thx 4 tramsport for gryzzly taxi ofc. nie pije ... poprostu jeszcze mam korbke napisze cos jak sie czesc przestane ...

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 8:28 am ]

a wlasnie ktory Kubica dojechal :D bo mi jakos ucieklo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey to kiedy repetytorium :D ?

 

mokrych ciuchow niestety nie mam .... za to caly upier#$@#$ jakbym sie przewrocil czy cos :D

 

co GUMA co my robilismy ze juz nas za pare maja :D ?

 

a to zdjecie z alexem i kuba :D:D:D poprostu GTW czyz nie jest lepsze od tego co zrobili z giertycha kaczora i lepera raperow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam odrazu czadu :D ja juz nie pa,mietam co sie po 16 tej dzialo ... wiem tylko ze wyrazu twarzy moich rodzicow nie zapomnie do konca zycia logistycznie najwiekszym bledem bylo wywieienie mnie do nich za miasto :D ... omfg powinni mnie odwiesc do domq ... no ale coz :P sie gra sie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Wczoraj padał deszcz,bo mam mokre ciuchy?

 

ja tez sie zastanawiałem, dlaczego mój podkoszulek jest cały mokry i zwinięty upchał sie nie wiedziec czemu do kieszeni mojej kurtki...

A pozostała część garderoby była również mokra włacznie z bielizną....

Wpadłem do wisły?? czy co.....

Osoby nie biorące czynnego udziału w libacji prosze o streszczenie tego co tam sie dzialo!!

 

 

ps, Alex, mogłes wziąć gumke ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby nie biorące czynnego udziału w libacji prosze o streszczenie tego co tam sie dzialo!!

 

Część forumowiczow pila a druga czesc ogladala wyscig, po wyscigu byly zdjecia i tyle... :) wsumie to nic zlego sie nie dzialo, wazne ze humor wszystkim dopisywal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...