Skocz do zawartości

nie chce umierac dlatego ze mam subaru!!!!!!


rozyc

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie widziałeś, ale w Słomczynie dałem samochód Bilexowi, a widziałem człowieka pierwszy raz w życiu. Przemówił do mnie tym, że stary warszawiak i kibic jedynej słusznej drużyny :twisted:.

 

Massive Respect fo that! :mrgreen:

 

Rekonize! :mrgreen:

 

To na kiedy mam rezerwować czas Przemeq ? ;-)

 

Kuba - Ty już masz to dawno obiecane, ale jakoś nie mogę się przemóc, bo wiem że Ty wyciśniesz z booykashy ostatnie soki, a ona młodka jeszcze i może nie dać rady. Nie wiem - spij mnie i uśpij, nie każ mi po prostu patrzeć na to :mrgreen:.

 

Miszczem Polski jest LEGIA, LEGIA miszczem Polski jest !!!

 

Hmm, czy moja babka nie pochodzi z Warszawy, hmm, w każdym razie siostra tam mieszka.

To teraz Przemeq podaj mi na namiary na pw kiedy i jak mogę pożyczyć twoją bojkasie i tak może nie na cały tydzień ale na parę dni ;)

 

Hi hi :mrgreen:

 

A serio to fajnie że masz takie zdrowe podejście.

 

To raczej wynik zaczadzenia spalinami i całego dnia na słońcu :mrgreen:.

 

PS. Jeśli to POLONIA to wtopa niestety ;)

 

Popatrz na userbar Bilexa 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To na kiedy mam rezerwować czas Przemeq ? ;-)

 

Kuba - Ty już masz to dawno obiecane, ale jakoś nie mogę się przemóc, bo wiem że Ty wyciśniesz z booykashy ostatnie soki, a ona młodka jeszcze i może nie dać rady. Nie wiem - spij mnie i uśpij, nie każ mi po prostu patrzeć na to :mrgreen:.

 

Teraz pozostaje nadzieja na komentaż mana111 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoldzie! Chyba się uwziąłeś na mnie... Czyżbym nie zrealizował jakieś obietnicy lub groźby wobec Ciebie?

 

Z pewną dozą nieśmiałości, jak powiedziałaby Anna Patrycy, ośmielę się zauważyć, że tutaj Drogi Galu pasowałby świetnie cytat z "Psów", kiedy zrezygnowany Kondrat siedzi w barze, podchodzi Gajos a pierwszy mówi "...Co się tak gapisz...? Wziąłem łapówkę i się nie wywiązałem?..." :twisted::mrgreen: Reszta jest nieparlamentarna więc ominę :):mrgreen:

 

No, to wygląda na to, że zrobiłem plagiat... ;)

 

Zaprzeczam jednak, by Witold wręczał mi kiedyś łapówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje nadzieja na komentaż mana111 ;-)

 

Strach ma wielkie oczy Przemeq :shock: :roll: :mrgreen: Grzeczny był i dobrze wychowany z domu chłopak, co podczas jazdy widać było :) Pieścił delikatnie kierownicę, czułum słowem do Evci zagadał, nie przekraczał 4,5 tys. obrotów ale ze sprzęgła raz strzelił niestety 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że DD vel BB jest łatwiejsza niż Evokiller ... :oops:

 

Evokiller, jakeśmy za nim jechali po prostu przestraszył się trochę Evci i dlatego mu się zakręt spsuł 8) :) A ten strach w nim jeszcze siedział jak go ujeżdżałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...