Skocz do zawartości

[Kraków] Spot przy Hali Targowej - 28 września 2007


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niebardzo jestem w stanie opisać to co się dziś działo... :mrgreen: może zdjęcia co nieco ukażą szczególnie zakończenia wieczoru... :mrgreen: ogólnie rzecz biorąc Kajtuś był gwiazdą wiczoru... nie potrafię tego opisać, może ktoś inny to zrobi :D

 

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/spot_4.08.06/

Opisywać nie trzeba ... wystarczy fotki przeglądnąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo jestem w stanie opisać to co się dziś działo... :mrgreen: może zdjęcia co nieco ukażą szczególnie zakończenia wieczoru... :mrgreen: ogólnie rzecz biorąc Kajtuś był gwiazdą wiczoru... nie potrafię tego opisać, może ktoś inny to zrobi :D

 

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/spot_4.08.06/

Opisywać nie trzeba ... wystarczy fotki przeglądnąć :mrgreen:

 

nic dodać nic ująć było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no i co ja teraz moge napisać... :?: normalnie już się sk4y chyba nie ukryjemy ;) hehe a poważnie to było supcio... pobłądziliśmy prawie dostaliśmy mandat grupowy, pani w barze już Nas chyba tam nie ugości po tym co zobaczyła. powrót do domu szybki i dynamiczny... Jak ja kocham krakowskie ulice o północy... :D jest qull... :twisted: czekam na kolejne, niestety w niedziele w qoniowni mnie nie będzie... :roll: Dzięki wszystkim i pamiętajcie, zdjęcia kłamią... :P ale są dobre... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadać planowałem w wątku na forum, bo niebardzo będę mieć się kiedy pojawić na spocie, najbliższe dni będę zabiegany i do tego w sporej części poza krakiem

 

zaczyna się jak zwykle o 10? wyjazd jakoś po 8, biorąc pod uwagę, że tym razem nie ma żadnych maluszków w konwoju to spokojnie sobie dojedziemy na czas

wyjazd samolubnie proponuję spor SIPu, bo zostawiam tam samochód :P im więcej nas w konwoju tym lepiej

 

w sumie to powinienem wrzucić to do wątku o SJSie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...