Skocz do zawartości

[Kraków] Spot przy Hali Targowej - 28 września 2007


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PS Blondas, pięknie Ci ten GT chodzi. Masz już nowe felgi?

 

nie mam miec w tym tygodniu od tego faceta co kupiłem ale coś go chyba nowe STI poniosło bo mówi ze nie ma go w krakowie ale mysle że w tym tygodniu je odbiorę a co myślicie może bym te orginalne felgi subaru pomalował na biało proszkowo jak by to wyglodało do czerwonej subarki dajcie jakiś pomysł a może inny kolor pozdrawienia dla Was

 

 

Grzesiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, o której się spotykamy?

 

 

 

PS

no to bedzie dobrze czy nie bo nie wiem co mam zrobić :)

Ja bym nie wybrał białych. Żeby nie robić off topic załóż może nowy temat na forum głównym. W nowym temacie możesz wstawić np. ankietę. Możesz też poprosić o wstawianie przykładowych zdjęć.

Przydałby się WRC Fan :D Miałbyś pełen przegląd zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wypisuje z Dzisiejszego dnia i jutro z Kiełbasek wruciłem z Łodzi i mam temperature 38,5 i dostałem antybiotyk od lekaza wiec narazie zdycham zamiast sie zwami bawic ale jestem z Wami pozdrawiam :)

No to się kuruj :)

Co się odwlecze, to nie uciecze :D

 

[ Dodano: Czw Sie 03, 2006 9:32 am ]

W kontekście dzisiejszego spotu martwi mnie tylko to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zawsze mozna cos zorganizowac :D narazie to mam kielbaskowa ochote na kielbaske :P zglodnialem dragon badz bo sprawe zobaczysz czego odrazu sie oobgada ;) a to wazna sprawwa jest i chetnie bym polprywantnie pogadal

 

[ Dodano: Czw Sie 03, 2006 4:21 pm ]

btw jak ma ktos przejsciowke big jack small jack to PLZZZZZ wez ktos ... i przynies :P oddam szybko ale qwa bardzo potrzebuje na dzis wieczorem :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo jestem w stanie opisać to co się dziś działo... :mrgreen: może zdjęcia co nieco ukażą szczególnie zakończenia wieczoru... :mrgreen: ogólnie rzecz biorąc Kajtuś był gwiazdą wiczoru... nie potrafię tego opisać, może ktoś inny to zrobi :D

 

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/spot_4.08.06/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było cudownie.. A teraz nadszedł czas na płacz i łzy.. Niestety w niedziele w Qniowni mnie nie bedzie poniewaz w nocy z soboty na niedziele po pracy jade na Węgry powrót przewiduje mniej wiecej na 13 sierpnia więc macie troszke spokoju ode mnie.... Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...