Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Pegi :thumbup: No wreszcie bez problemów zawody :ok: Chyba takie pierwsze od..... bardzo dawna  :rolleyes:  Teraz jeszcze te seryjne wtryski zmienić i tym razem dobrze wystroić skubańca i wynik będzie jeszcze lepszy myślę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z publikacją wyników kolejnych przejazdów szykowała się coraz grubsza szydera, ale muszę docenić klasę, z jaką Alex dziś przyjął swoją klęskę i szyderę odpuszczę  ;) Nie skomentuję nawet co Alexowi przerywało, ale na pewno nie Subarak  :P  ;)

Seba i Fitnes są klasą sami dla siebie, duże gratki :thumbup:  A pozostałym dzięki za super towarzystwo i wesoły dzień  ;)  :)

ps. Wracając z Kielc zostawiłem auto zostało na wymianę wtrysków i mapę (wreszcie!), więc jest nadzieja, że za miesiąc będzie ciut lepiej :rolleyes:  

 

Jest pierwszy filmik z dziś. Grubo było, na szczęście wszyscy cali. 

 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba Kwiecień i FITNES to już całkiem inna liga!

No i brawa dla Matros1. Też nie miał dzisiaj litości dla mnie.

 

Matros1, pamiętaj o mojej dzisiejszej ofercie. ;):)

Pamiętam, pamiętam ... ale cena rośnie z każdym wyżej zdobytm miejscem na następnym SuperOES ;)

 

Pierwsza piątka wczoraj jechała w innej lidze (ale tylko dlatego, że zostaliśmy z ALEXem oszukani bo chcieliśmy wszystkim pokazać w szóstym przejeździe ale organizator postanowił go nie robić :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy ! fajny dzien,wesoło było :yahoo: ,
z pozdrowieniami onboard,nie ma na co paCZeć ,ale tak wygląda w moim wykonaniu "nie umiem,ale lubie"
dawajcie swoje ,cos sie podpaCZy,co poszydzi... :P
jazda jazdą ,ale klimat międzykolezenski jest niesamowity bez względu kto ma jakie miejsce,
szydera przede wszystkim :D
Alexa zjemy jak nie bedzie pierwszy nast raz po tych drutkach-przeróbkach :biglol:
Milo było spotkac i poznać co niektórych
https://youtu.be/tA6qCMQhOAo

Edytowane przez FITNES
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z 5 przejazdem, coś się stało że nie dokończyli.

Ktoś w lesie wydzwonił i karetka zabrała dziewczynę (pilota?) do szpitala na obserwację. Bez karetki nie mogli kontynuować imprezy.

 

 

Galeria:

http://automobilklub.kielce.pl/pl/galeria/superoes_4_2016/

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odrdzewianie:

Ładnie się trzyma drogi, oczywiście to zasługa kierownika ;) ale na jakich oponkach jeździłeś?

 

pierwszw przejazdy stare A10 łyse,potem troche lepsze,ale srednie stanem i rocznikiem"bo takie tylko były na szybko" sa20

trzymał sie słabo względem czołówki ale doklejałem jak umiem,chociaz za słabo bo styl rajdowy dawał fun i mozna było delikatniej i szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie do poprawki sporo. Poza tym muszę następnym razem z domu jaja zabrać bo można było miejscami bardziej cisnąć i później hamować.

 

Też zamówiłem filmik. Jak będzie dostępny, poproszę kolegę, żeby nałożył nasze przejazdy (mój, Matros1, FITNES, Seba Kwiecień) na siebie. Ciekaw jestem, na których fragmentach powstawały różnice czasowe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...