Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przeczucia się sprawdziły.

 

Wróciłem z testów (na niemieckiej autostradzie! ;) ). Kolega wczoraj sprowadził seryjne GT. Przebieg 200 000. W przedziale 50-200 odchodzę go na 1 długość auta. Test powtarzaliśmy parokrotnie.

Powinna być przepaść :(

 

Także auta wraca do doktora Edwina. :)

Podejrzenie Edwina - Y-pipe pod intercoolerem ma nieszczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wróciłem z testów (na niemieckiej autostradzie! ). Kolega wczoraj sprowadził seryjne GT. Przebieg 200 000. W przedziale 50-200 odchodzę go na 1 długość auta. Test powtarzaliśmy parokrotnie. Powinna być przepaść

Alex, niekoniecznie:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/69639-kryterium-toru-kielce-superoes-2014-markowa-klasa-subaru/page-13#entry2407669

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wróciłem z testów (na niemieckiej autostradzie! ). Kolega wczoraj sprowadził seryjne GT. Przebieg 200 000. W przedziale 50-200 odchodzę go na 1 długość auta. Test powtarzaliśmy parokrotnie. Powinna być przepaść

Alex, niekoniecznie:

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/69639-kryterium-toru-kielce-superoes-2014-markowa-klasa-subaru/page-13#entry2407669

 

;)

 

 

Ten film robił Miłosz (po konsultacjach ze mną). Tylko, że wtedy mój GTek był właśnie przed remapem ;) Edwin też stwierdził, że coś się z.... zepsuło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Źle se opony dobrałem i 1-sze dwa przejazdy były w du.., pózniej po mimo zmiany, nie dało sie już nadrobić ;)

Miałeś deszcze i slicki, po filmach widzę że pogoda była ok, czyli jeździłeś na slickach i mimo wszystko do d...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pomimo dobrej pogody na slika było za zimno, nie dogrzewał sie tył , pomimo wcześniejszej rozgrzewki zbyt długo stałem na starcie , problem był z pomiarem.

Założyłem drugi komplet, deszcze i było bez porównania z 2,41 na 2,33 ( pomijam drugi przejazd 2,49 kiedy to zaliczyłem karę 5 sek. za walnięcie w opony i zwiedzanie zielonego ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jazdy skończyłem po drugiej czasówce, a po drodze do domu trzeba było auto do serwisu zawieźć, więc się zmyłem przed końcem. A doszły mnie słuchy, że pod koniec dnia policja się ustawiła na wjeździe z toru na krajówkę i łapała po kolei wszystkich wracających z próby na parking, prawda to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powinna być przepaść

 

Ile miała kucyków Juliette?  :)

 

Z ciekawości pytam, czy lepiej Ci się jeździ autem o większej czy mniejszej mocy. 

 

Ale teraz to dokładnie nie wiadomo które auto ma więcej - Julietta czy Gietek klasy Kamsol  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powinna być przepaść

Ile miała kucyków Juliette? :)

 

Z ciekawości pytam, czy lepiej Ci się jeździ autem o większej czy mniejszej mocy.

Pegi dobrze pisze. Julietta to już historia. Teraz jest bezimienny GTek, który miał 290 KM i 390 Nm. Niestety w ubiegły weekend gdzieś uciekły. Dzisiaj z powrotem oba auta stoją łeb w łeb w zagrodzie Edwina, który ma znaleźć przyczynę, dlaczego pomodzony GTek jedzie jak.... seryjne GT Sprawdzałem to w niedzielę kilkukrotnie z kolegą, bo nie mogłem zasnąć po ostatnim superos w Kielcach. :)

 

A czym mi się lepiej jeździło?

Nie uwierzysz, ale GTkiem. :) Type R miał za sztywny zawias(sprężyny), którego nie zdążyłem wymienić przed sprzedażą.

Z Alexem jest tak, że serią idzie jak dzik, a jak sie Edwin namęczy i pomodzi mu auto to ten jeździ jak gwizdek ;)

Jak zwykle, trafna uwaga! Serio ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powinna być przepaść

Ile miała kucyków Juliette? :)

 

Z ciekawości pytam, czy lepiej Ci się jeździ autem o większej czy mniejszej mocy.

Pegi dobrze pisze. Julietta to już historia. Teraz jest bezimienny GTek, który miał 290 KM i 390 Nm. Niestety w ubiegły weekend gdzieś uciekły. Dzisiaj z powrotem oba auta stoją łeb w łeb w zagrodzie Edwina, który ma znaleźć przyczynę, dlaczego pomodzony GTek jedzie jak.... seryjne GT Sprawdzałem to w niedzielę kilkukrotnie z kolegą, bo nie mogłem zasnąć po ostatnim superos w Kielcach. :)

 

A czym mi się lepiej jeździło?

Nie uwierzysz, ale GTkiem. :) Type R miał za sztywny zawias(sprężyny), którego nie zdążyłem wymienić przed sprzedażą.

 

 

No muszę przyznać, że mi też dużo lepiej jeździło się seryjnym blobem sti niż juliettą. Ale już chyba wiem czemu tak było. Okaże się na kolejnym Superoesie.

 

Alex, niedługo Plejady. Masz już kupca na Gieteka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No muszę przyznać, że mi też dużo lepiej jeździło się seryjnym blobem sti niż juliettą. Ale już chyba wiem czemu tak było. Okaże się na kolejnym Superoesie.   Alex, niedługo Plejady. Masz już kupca na Gieteka.
 

Właśnie piszę na FB z Carfitem. Co tam kombinujesz? Zmieniasz te sprężyny w końcu, czy coś grubszego? ;)

Po Plejadach chyba zostawię, żeby dokończyć cykl superoes'ów...chociaż jeszcze tyle czasu do Bożego Ciała, że wszystko się może zdarzyć. W każdym razie dzień bez kupowania gadżetów do GTka, dniem straconym  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No muszę przyznać, że mi też dużo lepiej jeździło się seryjnym blobem sti niż juliettą. Ale już chyba wiem czemu tak było. Okaże się na kolejnym Superoesie.   Alex, niedługo Plejady. Masz już kupca na Gieteka.
 

Właśnie piszę na FB z Carfitem. Co tam kombinujesz? Zmieniasz te sprężyny w końcu, czy coś grubszego? ;)

Po Plejadach chyba zostawię, żeby dokończyć cykl superoes'ów...chociaż jeszcze tyle czasu do Bożego Ciała, że wszystko się może zdarzyć. W każdym razie dzień bez kupowania gadżetów do GTka, dniem straconym  :D

 

Nic grubego, sama kosmetyka. Sprężyny na razie zostają, uważam że na Kielce czy Bednary nie jest wcale tak twardo. Na Plejady, jak pojadę to zmienię na jakiś seryjny zawias na chwilę.

 

Ten Twój gietek z tym oklejeniem, to z tyłu mi trochę skodę superb przypomina. :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...