Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i tak dalej nie mogę wyjść z podziwu dla pierwszej trójki generalki. Ok to wszystko prawda że lekkie i zwinne, ale mimo to przy takim śliskim torze to nie lada wyczyn objechać czterołapy. W takich warunkach z reguły fwd nie wbijały jednak się tak wysoko  ;) Szacun dla nich :hi:

magia opon kolego ,magia opon.....bywało ze fwd miazdzyło na sniegu rwd , znaczy jedno fwd z tego co pamiętam,ale teraz swiat opon do lekkich osiek stanąął otworem , są 3 razy tansze od tych rozmiarów do rwd i ....mamy to co mamy ;)

 

Alex ,wystarczy ,ze byłeś gwiazdą pudła ! Telewizja doceniła tych "wolniejszych" :biglol:

Co by sie dzialo jak by sucho i cieplo bylo. Nie postawilbym grosza przed rozpoczeciem imprezy w tych warunkach na FWD.

wszystko zalezy od konfiguracji próby

mógłbyś czasem wygrać,mógłbyś też przegrać ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie , najlepiej posiedzcie przy żurku co by świeżak mógł sie wykazać :biglol:

No właśnie. Kto płacił ostatnio za mój żurek???

Zapomniałem się rozliczyć! :)

 

Nie rozliczyłeś się finansowo, ale nikt tego nie oczekiwał, niestety nie zrozumiałeś też przesłania, nie wykazałeś się, nie odwdzięczyłeś. :P  

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli? :P  Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli? :P  

Jak czasy słabe, to trzeba znaleźć winnego  ;)

 

 

 

Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy   

Wczorajsza próba z kolei dla odmiany bardzo szybka. Ja niestety znów zmagałem się z usterkami w aucie, przez co te próby, które przejechałem, to z czasami "takimi sobie" (ale Alexa pozdrawiam :P  :D ), a i tak zawodów ukończyć się nie udało  :wacko:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli? Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy ;)

A gdzie są wyniki? Nawet nie sprawdzałem wczoraj, bo było kiepsko. :(

 

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli?

Jak czasy słabe, to trzeba znaleźć winnego ;)

 

 

Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy

Wczorajsza próba z kolei dla odmiany bardzo szybka. Ja niestety znów zmagałem się z usterkami w aucie, przez co te próby, które przejechałem, to z czasami "takimi sobie" (ale Alexa pozdrawiam :D ), a i tak zawodów ukończyć się nie udało :wacko:
Ty się tak nie ciesz, bo auto nie miało mocy wczoraj ;)

Właśnie szukam z Edwinem przyczyny przesyłając logi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli? Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy ;)

A gdzie są wyniki? Nawet nie sprawdzałem wczoraj, bo było kiepsko. :(

 

Co żeście się tak z Pegim na te fotocele uparli?

Jak czasy słabe, to trzeba znaleźć winnego ;)

 

 

Po wczorajszej generalce widzę, że po niespodziankach w pierwszych dwóch rundach wszystko wróciło już do normy

Wczorajsza próba z kolei dla odmiany bardzo szybka. Ja niestety znów zmagałem się z usterkami w aucie, przez co te próby, które przejechałem, to z czasami "takimi sobie" (ale Alexa pozdrawiam :D ), a i tak zawodów ukończyć się nie udało :wacko:
Ty się tak nie ciesz, bo auto nie miało mocy wczoraj ;)

Właśnie szukam z Edwinem przyczyny przesyłając logi. :)

 

Wyślij mu zapis z czujnika położenia pedału gazu  :P  ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu?

Kurde, daj żyć i nie blokuj podnośnika :biglol:

Zaraz jadę na autostradę porównać osiagi i seryjnym GTkiem! :)

dajcie jakieś video :(

Jak wrócę, to zgram onboard, na którym wyświetla się (man nadzieję ) prędkość z GPS :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak czasy słabe, to trzeba znaleźć winnego ;)

:biglol:

 

 

 

Kolejna runda zaliczona, szału nie było ,jak dla mnie ;)

 

Się nie przejmuj, seryjny wrx po suchych i ciepłych Kielcach jedzie baardzo ciężko, wiem bo też kiedyś "próbowałem" coś takiego tam upalać (nawet w tym samym kolorze :biglol: )

Z moich wtedy obserwacji to najlepiej cegła na gaz, hebel zrobić tak żeby parzył w nogę (u mnie "zastosowane" zwichrowane w iment tarcze :D tak że aż uszczelkę z przedniej szyby wyrzucało  :biglol:) no i klapki na oczy to coś tam jedzie wtedy :D No ale praw fizyki nie oszukasz... Mechanicznie w serii to wozy raczej do rekreacji torowej ;)

Niedługo przyjdzie ten moment jak u każdego woźnicy WRX-a  kiedy zaczynasz się oglądać za GC8 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...