Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynię mam mocno kombinowaną. Wkład PPG (przełożenia dość długie, jedynka ma chyba 3,08 ...), przełożenie główne 4,11 (szukam 4,44 i takiego tylnego dyfra 160 - gdyby ktoś miał ;) ). Szpery kaaz płytka przód i tył. Zawias HSD Monopro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pomyślałem że to jakaś pomyłka w tych wynikach. Zadziwiające jak na panujące tam w sobotę warunki... Bądź co bądź było śliskawo co fwd nie faworyzuje :rolleyes: Pierwszą eliminację wygrała Impreza N/A, teraz Civic, strach się bać co będzie na trzeciej  :biglol:

Edytowane przez Gaceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

le czy ja dobrze widzę w generalce 2 pierwsze miejsca Cifiki??

A trzecie Renault Clio :rolleyes:;)

 

Fajne porównanie ktoś zrobił: seryjnym gietkiem Alex i EVO IV (seryjne?)

 

https://www.youtube.com/watch?v=iGlgPv5iSyk

To analiza zrobiona przez Miłosza. Świetna sprawa. Dzisiaj w nocy rozmawialiśmy o tym filmie, wyciągając pewne wnioski .... ;)

Następnym razem będzie szybciej. Evo coś tam zdłubane, ale bez cudów. Ma być mocniejsze wkrótce. :)

 

Co do czasów osiek. Jestem w szoku. Super kierowcy, ale warunki były jednak pod 4x4. Jedyne co może jeszcze tłumaczyć takie wyniki, to lepszy stosunek mocy do masy i ich gabaryty.

W każdym razie ogromny szacunek! :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na film mocne FWD vs Evo Miłosza lub Subaru Alexa.

Zobaczycie panowie różnicę i zrozumiecie pewne rzeczy...


Jedyne co może jeszcze tłumaczyć takie wyniki, to lepszy stosunek mocy do masy i ich gabaryty.

 

 

Duża moc,mała masa,niewielkie gabaryty i ciężkie 4x4 nie ma gdzie uciec...Ludzie myślą,że FWD to popierdółki przy potworach 4x4 a to są wielkie bzdury,bo te małe samochodziki są cholernie szybkie !!!

 

Edytowane przez waszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

te małe samochodziki są cholernie szybkie !!!

 

Na Bednarach Wiza wielokrotnie pokazywał jak RWD i 136 kucyków zjada potworki 4x4 po 400 koni+  ;)

 

Masa wrogiem osiągów... nic się w tej kwestii nie zmieniło. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie,lekkie i zwinne,co przy ostatniej próbie miało znaczenie.

A offtopując trochę - jak się robi taki film? Bardzo przydatne szkoleniowo by to było.

+1

 

 

 

Pokaz niemocy cieżkim 4wd bez programu ,bez geometrii,którą ustawiłem w ten sam dzien po zawodach na oko-oczywiście była miażdzaca róznica w skrecaniu,na oponach zajechanych nalewajkach ( nast raz jade tez subaru ,ale musze powaznie porozmawiac z ODS)na granicy wszelkich możliwosci opony,prosze sobie porównać :biglol: z innymi stylami i "scigantami"

na opony nie ma rady :(:P

PS. Styl mijał sie z łapaniem sekund z wiadomych przyczyn ,co stwierdziłem odrazu po kilku metrach,ale miało być efektownie, możliwie najbardziej efektywnie , no i z wiadomą sobie tylko radością z jazdy ,której nie umiem,ale lubie..... :biglol:

Ośki na tej próbie były siłą rzeczy górą,pamiętam kiedyś też jedna ośka namieszała w generalce w zimie, i było straszne zamieszanie na zawodach :biglol:

Gratuluje wszystkim w czubie zawodów ! To był Wasz dzień.

Edytowane przez FITNES
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak dalej nie mogę wyjść z podziwu dla pierwszej trójki generalki. Ok to wszystko prawda że lekkie i zwinne, ale mimo to przy takim śliskim torze to nie lada wyczyn objechać czterołapy. W takich warunkach z reguły fwd nie wbijały jednak się tak wysoko  ;) Szacun dla nich :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...