Skocz do zawartości

Zwiedzanie fabryki Subaru - jak to zrobić?


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEMCIU o co chodzi z tym :pomogl 1 raz co to [moderator czuwa]....jakies kolko rozancowe.

 

To jakaś afera z tym "pomógł" - kiedyś o tym była mowa i wszyscy Forumowicze się temu jak jeden mąż sprzeciwili. Ale admin chwilę poczekał i włączył, już bez pytania. W każdym razie nie jest to moja robota :twisted:

 

pedalom stop

 

Jak rozumiem, w ten sposób ban dla owoca został zatwierdzony :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: żebyście widzieli minę owoca na widok gejów w Hot'l. Przy ciężkim zatwardzeniu chyba ciężej by było tak wytrzeszczyć oczy, i po kilogramie cytryn ciężej byłoby tak się skrzywić, niż jak on to robił przez prawie cały czas pobytu w tym klubie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy koledzy, jak widze mamy do czynienia ze zdrowa tkanka spoleczenstwa, nie odmozdzona za pomocna intensywnego prania mozgow, jak pol ameryki.

Bo amerykanin by powiedzial: to jest rasizm. Murzyn sie nie uczy, bo bialy go opersuje, pedal jest pedalem, bo bialy go cos tam,

Na szczescie u nas jeszcze az tak zle nie jest. Komunizm nie przesiakl nas na wskros.

Przemeq, upal, upal kurnia olek.

murzyn pod oknem kosi trawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to dzięki pomocy JETRO - Japońskiej Organizacji Handlu Zagranicznego, do której znalazłem linka na stronie ambasady Japonii, mamy odpowiedź. Jak ktoś będzie kiedyś jechał, to może skorzystać z tłumaczenia 8).

 

A swoją drogą uprzejmość przedstawiciela JETRO (Polaka), szybkość reakcji i chęć udzielenia pomocy były naprawdę niesmowite. Czyli jak się chce, to nawet i u nas można... :roll: :twisted:.

 

image000mg8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jescze chciałem dopisać: koleżanka adamusmax pomogła dodatkowo, bo również przesłała mi tłumaczenie (które się pokrywa z tłumaczeniem pana z JETRO :twisted:) a do tego doczytała, że jeśli chodzi o wizytę pojedynczych osób (nie grup), w drugą lub trzecią sobotę miesiąca (w dni otwarte), można to załatwić bez formularza, jeśli się tylko zadzwoni pod wskazany numer telefonu najpóźniej na tydzień przed planowaną wizytą.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz czegos potrzebowal juz na miejscu to wal jak w dym mam kolezke, ktory wlasnie wrocil do Japonii bo kilka lat siedzial w reichu ;) i jak cos bedzie potrzeba tam gdzie wisnie najpiekniej kwitna to dawaj znak sygnal

 

a bedziesz dzisiaj na barce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Po to żeby w zalewie postów i tematów znaleźć te gdzie jest "pomógł" użyte - tam jest cień szansy na znalezienie czegoś więcej niż tylko OT ;-)

 

Na tym forum to jest zajebiście potrzebna funkcjonalność

 

hehe dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszemeq czy mozesz mnie pasek dac bo ja artysta jestem i by sie mnie komponowal fajnie

Ty vert nie narzekaj, masz takie fajen czerwone pod avatarem.

Ciekawe jak dlugo mozna sie tym szczycic, nim zniknie, czy to moze jest w przeciwienstwie do punktow, na zawsze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty vert nie narzekaj, masz takie fajen czerwone pod avatarem.

Ciekawe jak dlugo mozna sie tym szczycic, nim zniknie, czy to moze jest w przeciwienstwie do punktow, na zawsze???

 

Równe 555 dni :) A Waszmość niech lepiej powie czym ujeżdża highwaye w USA ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszemeq czy mozesz mnie pasek dac bo ja artysta jestem i by sie mnie komponowal fajnie

Ty vert nie narzekaj, masz takie fajen czerwone pod avatarem.

Ciekawe jak dlugo mozna sie tym szczycic, nim zniknie, czy to moze jest w przeciwienstwie do punktow, na zawsze???

 

na zawsze arnuska na zawsze.jak ktos jest cham to na cale zycie :)

 

a jak w tej chameryce ? czy siedzisz sobie teraz w jakiejs knajpie przy pustej autostradzie

i tesknisz za nami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...