Skocz do zawartości

Zwiedzanie fabryki Subaru - jak to zrobić?


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu: dzięki pomocy Poliniego i Huuuberta wiem, że zwiedzanie fabryki jest w każdą drugą i trzecią sobotę miesiąca. To te soboty zaznaczone na niebiesko w pdf-ie z kalendarzem.

 

Nota bene przesunąłem swój wyjazd na październik, bo na wrzesień wszystkie loty Lufthansy były już zarezerwowane ( :shock: ), a przecież nie przepuszczę wizyty w fabryce i muzeum 8).

 

Pozostaje jeszcze teraz tylko jeden brakujący element: wypełnienie formularza na wizytę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To moja fantazja seksualna. Widok tłoku wchodzącego w cylinder działa na mnie lepiej, niż dowolny afrodyzjak...

Nawiązując do wydarzeń z weekendu: widzieliście kiedyś taką maszynę, w której tłok może pracować w rurze wydechowej? :mrgreen: :wink:

 

tak ta maszyna nazywa sie ...owoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To moja fantazja seksualna. Widok tłoku wchodzącego w cylinder działa na mnie lepiej, niż dowolny afrodyzjak...

Nawiązując do wydarzeń z weekendu: widzieliście kiedyś taką maszynę, w której tłok może pracować w rurze wydechowej? :mrgreen: :wink:

 

tak ta maszyna nazywa sie ...owoc ;)

 

Znalazł się - dowcipniś.

 

Za niedługo oni naprawdę pomyślą, że jestem pedałem. Prawie jak Ty, vert :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To moja fantazja seksualna. Widok tłoku wchodzącego w cylinder działa na mnie lepiej, niż dowolny afrodyzjak...

Nawiązując do wydarzeń z weekendu: widzieliście kiedyś taką maszynę, w której tłok może pracować w rurze wydechowej? :mrgreen: :wink:

 

tak ta maszyna nazywa sie ...owoc ;)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo oni naprawdę pomyślą, że jestem pedałem. Prawie jak Ty, vert :mrgreen:.

 

A nie jesteś ?! :shock: Vert miał/ma żonę i wygląda całkiem normalnie...

 

 

Skoro te szare zaznaczenia to są "pomógł" to czemu Hubeeert i Polini nie dostali po "pomagajce" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, Polini dziwne, ale przed chwilą tego nie było (no... przynajmniej ja nie widziałem, ale to tak jak by nie było), a szare post były :roll:

 

 

Bo vert, to taki krypto-pedał :mrgreen:. I dobry orgaznizmator :mrgreen:.

 

Jeśli mnie pamięć nie myli to nie za bardzo. Jeśli mnie pamięć nie myli to vert na Plejadach coś wspominał o utrzymaniu kilku domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq'u wlasnie wyslalem omajla do mojej kolezaneczki japoneczki we Frankfurcie, moze da rade cos zalatwic, jak nie bedzie miala nic przeciwko to podam Ci do niej namiary to se pogadacie :mrgreen:

 

Oooo, superosko. Dzięki 8). Tego cholernego formularza nijak nie da się skapować - jedyne, co sam wyknocypowałem, to możliwość wyboru terminu - czy po południu, czy przed południem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeq,

przemysl ten pomysl, przemysl.

ja nie wiem o co sie rozchodzi, ale tutaj w tej ameryce to forsteremai i outbackami i zwyklymi imprezami jezdza kapeluchi, wloka sie. a stijami jezdza jacys mlodzi ludzie, ale wyjatkowo wolno i mieszkaja w srednich dzielnicach. jest to chiba przeciwienstwo kawiorstwa.

cos nam chiba wmowiono.

wiesz, zeby cie w tej japonii jak idioty nie traktowali, sie martwie.

dzis u mnie tylko 38 stopni na dworzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, zeby cie w tej japonii jak idioty nie traktowali, sie martwie.

 

Ja się martwię, by mnie nie przestali traktować jak idiotę - wszędzie mnie tak traktują i jest to dla mnie norma. Nie wiem, jak by było, gdyby ktoś spróbował wziąć mnie na poważnie... :roll:

 

:mrgreen:

 

Jak podróż po US? Masz zamiar wpaść do LaFayette? 8)

 

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 2:32 pm ]

Przemeq, pogada z tramwajarzem Stifanem :mrgreen:

 

Poczekam, aż dwójka będzie przejeżdżać koło mnie :D.

 

PS. Szkoda, że tak późno wpadłeś w sobotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, zeby cie w tej japonii jak idioty nie traktowali, sie martwie.

 

Ja się martwię, by mnie nie przestali traktować jak idiotę - wszędzie mnie tak traktują i jest to dla mnie norma. Nie wiem, jak by było, gdyby ktoś spróbował wziąć mnie na poważnie... :roll:

 

Ja Ciebie biorę poważnie i nie mam Cię za idiotę, wszakże dałeś sobie sam tylko ostrzeżenie, a nie bana :mrgreen:

 

Wszyscy mówią, że Ci w Japonii są tacy mili, że to do szału doprowadza i w sumie nei wiadomo jak bardzo człowieka nie lubią.

 

P.S. Przywieziesz mi Skylina z wycieczki ? Prrroszę ! W końcu gdyby nie ja to może byś nie miał ostrzeżenia (pomógł !) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie spodziewałeś się, że jako kawior znam trasy tramwajów - tak se strzeliłem :mrgreen:.

Kiedyś podobno woziłeś się autobusem 171. :mrgreen: Legia - Bemowo. 8)

 

Na Legię to się zawsze jeździło tzw. piątkami. Kto jest z Woli, ten wie, o co chodzi 8). Ale fakt - potem przyszły nowe czasy i 171 i różne przygody podczas powrotów ze stadionu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...