Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że kluczem do częściowego zrozumienia złożoności tej sytuacji jest wywiad przytoczony przez aflinte.

Rosja nigdy nie traktowała poważnie Ukrainy jako odrębnego państwa.Rozmach tej akcji na wschodzie przekonuje,że była zaplanowana bardzo skrupulatnie i bardzo dawno temu.Środowiska zinfiltrowane,przeswietlone,ruskie spec slsłużby i agenci od dawna tam obecni co przy chwiejnej tożsamości mieszkańców wschodu daje możliwość łatwego wprowadzenia chaosu.Zupełnie nie wiadomo jak i kiedy to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To coś takiego jak u nas był stan wojenny, odczuł ten kto miał odczuć! Normalny obywatel żył jak zawsze.

Darecki mordo no tu odleciałeś- normalni właśnie dostali po tyłku i czuć było tą subtelną różnicę- coś jest lub nic nie ma poza octem i powietrzem

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele krajów o których się nie mówi a jest naprawde niebezpiecznie- Nigeria, wiem co mówię bo tu jezdże kazdy przylot do Port Hartcourt , to ryzyko! Odbierany jestem konwojem wojskowym, oczywiście wszyscy uzbrojeni po zęby! i tylko dostaje instrukcje że w razie ataku mam szybko kłaść się na podłogę! i wrazie napadu nie panikować, to jest hardcore!!! Przewaznie zabieraja mnie i innych ludzi do hotelu schowanego w dzungli, hotel jest obstwiony itd. i same instrukcje co mam robic w razie ataku. Noc tam to czasami rosyjska ruletka. Ja nie miałem jak do tej pory sytuacji jaką opisałem, ale znam co mieli, także wesoło nie było! Duzo by opowiadać tak w skrócie!


Gumas a co Ty myślałeś że przy takiej podaży będą kokosy ?zresztą tak musiało być. Mnie chodziło o co innego to co wyżej napisałem,typowo zbrojną sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kumam sytuację- ja tez już pisałem, że to "ukraiństwo" lub jego brak właśnie teraz wychodzi

plus bieda i wiadomo że ludzie uciekają do łatwych rozwiązań- przyjdzie Rosja i da

ktoś tam jeszcze podnosi "łeb" ale szybko mu go odetną - tak prawda

ps:

dobry koment na tvn.24 - Maciora jaki jest wiem, ale wychodzi teraz ze pozbycie sie wsi to był dobry ruch

rozpracowali by nas od środka ruskie jak to robia w Ukrainie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maciora jaki jest wiem, ale wychodzi teraz ze pozbycie sie wsi to był dobry ruch rozpracowali by nas od środka ruskie jak to robia w Ukrainie

beda chcieli to i tak rozpracuja

o macierewiczu to szkoda w ogole gadac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Obie informacje pojawiły się na rosyjskojęzycznych stronach RIA Novosti i "Głosu Rosji". Na witrynach w języku angielskim ich nie ma."

 

Nie potrafią kłamać po angielsku? :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

"Obie informacje pojawiły się na rosyjskojęzycznych stronach RIA Novosti i "Głosu Rosji". Na witrynach w języku angielskim ich nie ma."

 

Nie potrafią kłamać po angielsku? :biglol:

 

 

 

Ale powiedz mi,czy ten Naród jest aż tak durny,że daje się oszukiwać,czy tylko te dane o poparciu dla putina są aż tak zmanipulowane?Aż mi się nie chce wierzyć w taką ślepotę w XXIw :(

Dzisiaj też podano informacje o ponoć tajnym dekrecie putina w sprawie nagród dla "rzetelnych" dziennikarzy.Koszmar,prawie jak Korea Płn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale powiedz mi,czy ten Naród jest aż tak durny,że daje się oszukiwać,czy tylko te dane o poparciu dla putina są aż tak zmanipulowane?Aż mi się nie chce wierzyć w taką ślepotę w XXIw :(

Stara szkoła Goebbelsa, który mawiał, że każde kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje sie prawdą, ale też, że im większe kłamstwo, tym łatwiej ludzie w nie uwierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jestes w 100% przekonany ze na ukrainie nie ma zadnych polskich doradcow wojskowych ?

Nie nie jestem.Za to jestem pewien kto wszczyna wojnę na wschodzie Ukrainy.To jest klasyczne odwracanie kota ogonem.Poza tym nie padło ani jedno polskie nazwisko w tym kontekście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jestem fanem Gazety Polskiej ale warto przeczytać   http://wiadomosci.wp...l?ticaid=112ad2   Jak dla mnie ulepszona wersja brunatnych koszul.

 

 

Członkowie nazistowskich bojówek i partii komunistycznych[...]. Wkrótce wyszło na jaw, że "ludowy gubernator" był wcześniej członkiem rosyjskiej nazistowskiej bojówki Rosyjska Jedność Narodowa, współpracującej ze służbami specjalnymi Rosji i napadającej na przedstawicieli mniejszości etnicznych w Federacji Rosyjskiej. Gubarew działał także w komunistycznej i prorosyjskiej Postępowej Partii Socjalistycznej Ukrainy.

Ktoś chyba za łatwo używa słów nazista, albo nie rozumie znaczenia. Dla mnie nazizm nigdy w parze nie idzie z komunizmem, bo w program nazizmu jest wpisany antykomunizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem fanem Gazety Polskiej ale warto przeczytać   http://wiadomosci.wp...l?ticaid=112ad2   Jak dla mnie ulepszona wersja brunatnych koszul.

 

 

Członkowie nazistowskich bojówek i partii komunistycznych[...]. Wkrótce wyszło na jaw, że "ludowy gubernator" był wcześniej członkiem rosyjskiej nazistowskiej bojówki Rosyjska Jedność Narodowa, współpracującej ze służbami specjalnymi Rosji i napadającej na przedstawicieli mniejszości etnicznych w Federacji Rosyjskiej. Gubarew działał także w komunistycznej i prorosyjskiej Postępowej Partii Socjalistycznej Ukrainy.

Ktoś chyba za łatwo używa słów nazista, albo nie rozumie znaczenia. Dla mnie nazizm nigdy w parze nie idzie z komunizmem, bo w program nazizmu jest wpisany antykomunizm.

 

Tyle,że nie rozmawiamy o marksistowskim ujęciu komunizmu,tylko o formule która przez dziesiątki lat ewoluowała w ZSRR a teraz w Rosji.Dziś pro-radziecki komunizm jest formą jednoczenia wokół narodu,czyli jakąś formą nazizmu.

To tak jak z wirusem,można wyprodukować szczepionkę na dany rodzaj,ale następny jest już mutantem i zabawa zaczyna się od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Gazety Polskiej ale warto przeczytać

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,137674,title,Gazeta-Polska-brunatni-terrorysci-Putina-Kim-sa-naprawde-prorosyjscy-separatysci,wid,16582460,wiadomosc.html?ticaid=112ad2

 

Jak dla mnie ulepszona wersja brunatnych koszul.

 

Gazeta Polska (jak i Niezależna)  tez odpływa bo już nie wiedza kogo opluwać- teraz Rosjan muszą bo JarKacz był na Majdanie pod nie tymi flagami co trzeba

strzelił sobie w stopę, kolano jak kto woli to gazetka przeszła do ataku na Rosjan i ich antysemityzm i faszyzm

Wiadomo w Rosji podłoże dobre (żydzi, czeczeni, gruzini itp) i władza dała zielone swiatło takim ruchom - pozwoliła na dużo ruchom narodowym i kibolskim

wszędzie powiewają flagi tzw."imperialki" plus policja (milicja) zezwala na dużo. Miało to jeden cel- ci ludzie są teraz potrzebni na Ukrainie i sprawdzają sie w tym do czego ich szkolono.Jeszcze miesiąc, dwa i wschód "ukrainy" powie Ukrainie out bez wojny - wystarczy taka "wojna" jak jest teraz.

 

ps:

komunizmu ponoć nigdy nie było ? jest tak utopijny, ze jeszcze nigdzie go nie wprowadzono :)

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem fanem Gazety Polskiej ale warto przeczytać   http://wiadomosci.wp...l?ticaid=112ad2   Jak dla mnie ulepszona wersja brunatnych koszul.

 

 

Członkowie nazistowskich bojówek i partii komunistycznych[...]. Wkrótce wyszło na jaw, że "ludowy gubernator" był wcześniej członkiem rosyjskiej nazistowskiej bojówki Rosyjska Jedność Narodowa, współpracującej ze służbami specjalnymi Rosji i napadającej na przedstawicieli mniejszości etnicznych w Federacji Rosyjskiej. Gubarew działał także w komunistycznej i prorosyjskiej Postępowej Partii Socjalistycznej Ukrainy.

Ktoś chyba za łatwo używa słów nazista, albo nie rozumie znaczenia. Dla mnie nazizm nigdy w parze nie idzie z komunizmem, bo w program nazizmu jest wpisany antykomunizm.

 

Dziennikarzom łatwo przychodzi mieszanie pojęć nacjonalizmu, faszyzmu i nazizmu, to prawda. Co nie znaczy, że bohater artykułu, niejaki Gubarew, nie działał od lewa do prawa, realizując sobie znane cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tacy jak on zapewne stanowią trzon tej "armi"

http://teleshow.wp.pl/gid,16584850,title,Eurowizja-2014-przedstawicielki-Rosji-wygwizdane-podczas-ogloszenia-wynikow,tpl,4,galeria.html

 

Hłehłe :) Potwierdzam oglądałem na żywo :)

Dziewczyny niewinne,ale przekaz co myślą Europejczycy dotarł do ruskich zakutych kałmuków :)

Mariupol... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariupol... :(

Przecież obiecał Putin, że zabiera wojsko znad granicy. Tylko nie dodał, że wysyła ich do Mariupola ...

 

A tu nowa wołga dla Putina, made in Germany

 

http://moto.onet.pl/aktualnosci/porsche-zbuduje-limuzyne-dla-prezydenta-rosji/m5nqk

 

Ale nie ma co się rzucać, Obama wykonał kilka telefonów i prezesi odpuścili Petersburg. Krawiec jedzie.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tu nowa wołga dla Putina, made in Germany

 

http://moto.onet.pl/aktualnosci/porsche-zbuduje-limuzyne-dla-prezydenta-rosji/m5nqk

 

Ale nie ma co się rzucać, Obama wykonał kilka telefonów i prezesi odpuścili Petersburg. Krawiec jedzie.

 

 

 

Nawet w tym musi być podobny do swojego mistrza.

 

31777d1216804959-adolf-hitlers-1940-gros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...