Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak podają media mainstreamowe Wilczki wyjechały z Moskwy

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=17484009

Jak ktoś dalej myśli ze nie jest to prowokacja to gratuluje. Mam nadzieje ze Straz Graniczna zrobi swoje i zatrzyma ich na Białorusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci nasi motocykliści i znajomi @TTTM to czasem nie nazywają się V Klomuna Putina ;)

 

Do pięt im nie dorastasz, więc ich nie obrażaj. 

 

Śmieszy mnie takie zakłamanie, gdy nagle ni stąd ni zowąd forum zaroiło się od rusofobów i tanich okazjonalnych "patriotów"

 

Jak zwykle - pozdrowienia od Angeli Merkel i Axel Springer  :biglol:

Jak ktoś dalej myśli ze nie jest to prowokacja to gratuluje. Mam nadzieje ze Straz Graniczna zrobi swoje i zatrzyma ich na Białorusi.

 

Jeszcze nie wjechali a już sprowokowali  :biglol:  Zdolni są,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@TTTM mam w głębokim poważaniu twoich znajomych z pod znaku Czerwonej Swołoczy.

 

Polaków wyzywasz od czerwonej swołoczy za to, że co roku jadą do Katynia, by na grobach zapalić znicze, złożyć kwiaty i pomodlić się za dusze zmarłych  :question:  :facepalm:  :facepalm:

 

Ja zaś mam w głębokim poważaniu przydupasów Angeli Merkel, pożytecznych idiotów sterowanych jak marionetki przez polskojęzyczne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Nie ma nad czym dyskutowac. Jesli ktos wpuscilby do domu zawszonego kundla, zeby ten zasral mu dywan moze tez sympatyzowac ze ,,Szczurkowym''  gangiem kmiotow na motocyklach.. W polskim narodzie od czasow powojennych godnosc i honor zostaly zastapione sluzalczoscia wobec  swoich czesto katow. I gotowi sa przyjac razy po pysku i plucie w twarz za garsc drobniakow. A jesli taka postawe prezentuja zasluguja na ponizenie w zupelnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydzę się fałszem, zakłamaniem. Nie cierpię gdy kierując się niskimi pobudkami, ludzie próbują wycierać swoje pyski górnolotnymi słowami o patriotyzmie, honorze, godności, itd. 

 

Tak naprawdę, to wielu z was upadło tak nisko jak Putin i Ruscy. Kopać się z koniem? To nie ma nic wspólnego z godnością, honorem czy patriotyzmem. Polaków obowiązują inne normy niż Ruskich i stosowanie ruskich, prymitywnym metod honoru nam nie przyniesie.

 

Polska przestraszyła się grupy ruskich motocyklistów, którzy jechali do NIEMIEC. Niemcom nie pasowało takie poniżenie, więc Merkel zadzwoniła do Chyżego, a Chyży do Kopacz. Media rozkręciły nagonkę, a frajerów i pożytecznych idiotów w Polsce nigdy nie brakowało. Powtarzam jeszcze raz - zatrzymanie ruskich motocyklistów jest w interesie Niemiec a nie Polski. Polska staje się wasalem Merkel, skoro obecny rząd działa w jej interesie a nie w interesie Polski.

 

Kto tego nie jest w stanie zrozumieć, temu należy współczuć.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@TTTM mam w głębokim poważaniu twoich znajomych z pod znaku Czerwonej Swołoczy.

 

Polaków wyzywasz od czerwonej swołoczy za to, że co roku jadą do Katynia, by na grobach zapalić znicze, złożyć kwiaty i pomodlić się za dusze zmarłych  :question:  :facepalm:  :facepalm:

 

Ja zaś mam w głębokim poważaniu przydupasów Angeli Merkel, pożytecznych idiotów sterowanych jak marionetki przez polskojęzyczne media.

 

tyle w temacie

na poziom i trolowanie bukmacerka nie ma co odpisywać po poziom jest naprawdę niski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaków obowiązują inne normy niż Ruskich i stosowanie ruskich, prymitywnym metod honoru nam nie przyniesie.

Czy ty nie rozumiesz ze Kacap rozumie tylko język siły ? Jeśli zaczniesz mu ulegać to albo wsadzi ci nóż w plecy albo cie okradnie. Kacap musi czuć nad sobą sile. Z nimi nie można rozmawiać w cywilizowany sposób. Dla nich każde pójście im na rękę jest oznaką słabości, które należy bezwzględnie wykorzystać. Jak jesteś taki wyrozumiały dla nich, to wystąp do ich ambasady o organizacje rajdu szlakiem bojowym Zygmunta III Wazy. Ciekawe co ci odpowiedzą ;)  Może zwróć się do środowisk kombatantów z AK, a głównie Powstańców Warszawskich jakie jest ich zdanie na temat tego rajdu. Powinni odświeżyć ci pamięć jak to bohaterska armia czerwono maszerowała przez Polskę i np. pomogła Powstańcom :facepalm:  Ten rajd to hańba dla Polski, bo upamiętnia. niszczycielski przemarsz ich hord przez nasz kraj. Nawet Niemcy nie zostawili takich zniszczeń po sobie. My dzięki ich "wyzwoleniu" straciliśmy 50% swojego terytorium, a otrzymaliśmy o połowę mniej ziemi na zachodzie ogołoconych ze wszystkiego. Na Dolnym Śląsku zostały rozmontowane i wywiezione do Rosji wszelkie większe zakłady przemysłowe. Z Górnego Śląska nawet deportowali mieszkańców do Donbasu i innych regionów, gdyż umieli fedrować. Ich zwycięstwo było naszym największym przekleństwem w historii. I teraz my mamy im pozwalać cieszyć się z naszego upokorzenia ? Ja nie zamierzam.

Edytowane przez bukmacerek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

To nie strach, a odwaga. Powiedziec : spieprzaj ,,Szczurek''. Gdyz jest to policzek w twarz ,,Szczurka''. Gnidy  na motocyklach to szpica ,,Szczurka'', jego pupilkowie. A tchorze - oportunisci gotowi sie przed ,,Szczurkiem'' plaszczyc? Zawsze tacy byli, to odpady, gorsza krew. Geny slug i niewolnikow. Nie bede poruszal watku pochodzenia, ale takie postawy byly typowe dla pewnego stanu. Kiedy moi przodkowie walczyli w Powstaniu Styczniowym gnidy takie wycinaly nam lasy. Do dzis mam zal do przodka, ze ufundowal dla nich szkole ludzac sie, ze to nie krew i wynikajaca z niej mentalnosc, a brak edukacji.


Postuluje o zorganizowanie rajdu  do Moskwy w celu uczczenia jej zdobycia przez szlachte polska :D

Edytowane przez FastAndFurious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie strach, a odwaga.

 

Spadłem z krzesła ze śmiechu :biglol:. Siedzieć przy klawiaturze i obrażać ruskich motocyklistów. Achtung, wnimanje. Mamy na The Forum boCHatera, Obrońcę Polski  :biglol:

 

Mam jednak nadal mieszane uczucia, bo jak pisałem, brzydzę się zakłamaniem, okazjonalnym patriotyzmem, tą nagłą koniunkturalną nienawiścią do Ruskich. Zacytuję swoją wypowiedź z tego wątku. Czy ktoś z nich znajdzie jakiś cytat z tego wątku, który by dowodził, że ich rusofobia nie jest koniunkturalna, kilkudniowa?

 



Trudno nie mieć skojarzeń będąc Polakiem.

 

"Strzał kontrolny"   :question:   :question:   :question:   :excl:  Tylko tak schamiały i zdegenerowany naród jak Rosjanie mógł takie określenie wymyślić i stosować ten nieludzki sposób mordowania od co najmniej czasów Zbrodni Katyńskiej. Rosja to nie państwo. To stan umysłu + niesamowite ilości wypitej wódki.

 

Myślę, że Putin i Rosja stracili wiarygodność u społeczności międzynarodowej na co najmniej dziesięciolecie. Ruskie społeczeństwo jednak to łyknie i o to propagandzistom Kremla chodzi. 

 

 

Dochodzi tu do SYTUACJI KOMICZNYCH  :biglol: . Jacyś kilkudniowi, koniunkturalni "patrioci i rusofobi" mają czelność mnie, starego rusofoba i patriotę, który kilka razy na The Forum napisał, że kocha Polskę, uczyć patriotyzmu, historii, prymitywnie oskarżać o pro-putinowskie sympatie :facepalm:

 

Wciąż jednak nie mogą pojąć, że zostali zmanipulowani. Nie widzą, że Polska nie ma się czego wstydzić odnośnie II WŚ. Walczyliśmy po dobrej stronie i to na wszystkich frontach. Jeżeli ruscy motocykliści chcą uczcić zwycięstwo swoich, to w żaden sposób Polskę to nie obraża i nie jest przeciw Polsce. Poniża zaś Niemców.Tak więc porównanie tego rajdu do uczczenia zdobycia Moskwy przez Polaków jest debilny.

 

Tak samo jak my mamy (mieliśmy, niestety) prawo, by złożyć kwiaty i zapalić znicz na grobach w Katyniu, tak samo oni mają prawo złożyć kwiaty na grobach bolszewików idących na Berlin, którzy zginęli w Polsce.

 

I jeszcze druga moja wypowiedź, też z tego wątku, tak ku refleksji. Jeżeli taki rusofob jak ja broni ruskich motocyklistów, to musi wiedzieć coś więcej, mieć RACJONALNE powody.

 


 

 Statystyki wyraźnie mówią, że większość tego narodu wcale nie jest OK:    "Z badań ośrodka analitycznego "Levada - Centr" wynika , że 43 procent Rosjan słyszało o rozstrzelaniu polskich oficerów w Katyniu i aż 47 procent nie słyszało o tej tragedii. Ponad połowa badanych (53 procent) nie wie kto dokonał zbrodni w Katyniu. Jedna piąta (19 procent) sądzi, że władze radzieckie, a 28 procent badanych widzi w tym winę Niemiec hitlerowskich. Niespełna jedna piąta respondentów (18 procent) uważa, że premier Wladimir Putin powinien za Katyń przeprosić w imieniu Rosji i prawie połowa (46 procent) twierdzi, że nie powinien przepraszać." http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/188419,Co-sadza-Rosjanie-o-Polakach-i-o-Katyniu-Sondaze Jak już wielu tu napisało, problemem Ruskich jest ich podatność na propagandę wynikająca z wielowiekowej uległości i niechęci do samodzielnego myślenia. Teraz też przecież poparcie dla Putina nie spada poniżej 80%. My, Polacy nauczyliśmy się mieć dystans do wypowiedzi polityków, mediów. Potrafimy myśleć samodzielnie, jesteśmy mniej podatni na propagandę. To właśnie podatność na propagandę, uległość, niechęć do samodzielnego myślenia czyni Ruskich narodem skrajnie niebezpiecznym, narodem potencjalnych zbrodniarzy. Jeżeli oni bezkrytycznie łykają takie propagandowe bzdury, to bez trudu można ich zaprogramować na to, by np ruszyli na Polskę i mordowali każdą napotkaną osobę.  Tak więc moim zdaniem tacy ludzie wcale nie są OK. Oczywiście, w każdym narodzie są ludzie dobrzy, źli, uczciwi, oszuści, itd. Rzeczywistość jednak pokazuje, że w Rosji pewne proporcje patologicznie się załamały.   I jeszcze uwaga, którą powinieneś sobie wziąć do serca. Zauważyłem, że o ile słowa Rosja, Rosjanie piszesz zawsze dużą literą, to słowa Polska, Polacy raz dużą, raz małą. W ten sposób nas, Polaków obrażasz. Przypominam, że to jest polskie i polskojęzyczne forum.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie strach, a odwaga.

 

Spadłem z krzesła ze śmiechu :biglol:. Siedzieć przy klawiaturze i obrażać ruskich motocyklistów. Achtung, wnimanje. Mamy na The Forum boCHatera, Obrońcę Polski  :biglol:

 

Dochodzi tu do SYTUACJI KOMICZNYCH  :biglol: . Jacyś kilkudniowi, koniunkturalni "patrioci i rusofobi" mają czelność mnie, starego rusofoba i patriotę, który kilka razy na The Forum napisał, że kocha Polskę, uczyć patriotyzmu, historii, prymitywnie oskarżać o pro-putinowskie sympatie :facepalm:

przypominam tez wszystkim walczącym z motorynkami i wielka bandą Putina, że 11.11 każdego roku jadą po tych co mają czelność chodzić nie z Panem z WSI, wtedy nazywając ich faszystami a tu proszę ile zadziorności i chęci dokopania

ps:jak Tusk i rząd oraz Bul gadali o dobrej rosji cała reszta była opluwana, ze mają rusofobie i są oszołomami + ta fota gdzie Tusk zbija żółwika z Putinem a teraz nagle taka odmiana ? gdzie podziała się ta miłość i wiara w Rosję i jej dobre zamiary ?

ps:

Stachu zapytałeś mnie co zrobią patrioci, kibole - to samo co wyborcy PO,PSL - zostaną w domu jak namawia pani Kopacz - idzie wojna zamykaj się w domu :P jak to zawsze krzyczy wyborcza, faszyści kibolo-patrioci udawani wolą siedzieć w ciepełku i obserwować bo koniec końców polska policja ich by pozamykała za zakłócanie porządku coś jak z niemiecką antifą co przyjechała na 11.11 - wszyscy zostali wysłani do domu i nie mieli spraw, Polacy dostali sanki lub wyroki

ps2:

jak to było na ME 2012 przed meczem Polska-Rosja - polscy faszyści napadli spokojnych rosyjskich kibiców :biglol:, zwierzeta nie ludzie, nie wolno bić normalnych ludzi ale nam się sytuacja pozmieniała - teraz nagle ci sami Rosjanie to wrogowie Polski i Polaków :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@"Obrońco Prawych Rosyjskich Motocyklistów" zauważ różnicę między Niemcem, a Kacapem. Niemcy nie wypierają się swoich win i wypłacili odszkodowania za zniszczenia wojenne. Tak samo każdy mógł dochodzić swoich roszczeń za przymusową pracę w Niemczech. No a Kacap nigdy oficjalnie nawet nie przyznał się do Katynia, nawet grosza nie dostaliśmy za zagrabione ziemie wschodnie i pozostawione tam majątki, nikt nawet nie ma prawa do złamanego grosza za "wycieczkę" na Syberie. Od Niemców zagrabione dzieła sztuki, które odnalazły się w muzeach w większości wróciły, a na wschodzie kamień w wodę. Wsiadaj na motorek i wal na granicę powitać naszych wyzwolicieli.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Ten typ tak ma mam wrazenie, ze zyjesz robieniem chlewu w necie, a wszystko to dla robienia chlewu w necie. :D Praktyka uczy, ze determinacja w natrectwie wykonczysz wirtualnych przeciwnikow. Nikomu innemu nie bedzie sie chcialo bic piany w szklance wody bez zadnego w tym sensu.

Ty nie masz tutaj nic do histeryzowania i oglaszania sie patriota, rusofobem itd. Kogo to obchodzi? Wrazenia wiekszego nie zrobisz oglaszajac sie Elvisem, ktory zyje. Potrzebujesz za to wiecej kultury zarowno osobistej jak i kultury prowadzenia dyskusji.

A jak mniemam celowe niezrozumienie, ze odwaga jest odmowic Putinowi i zabronic wjazdu jego przydupasom potwierdza to, co napisalem wczesniej.

Edytowane przez FastAndFurious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś NORMALNI ROSYJSCY MOTOCYKLIŚCI uczcili pamięć Czerwonoarmistów w Braniewie.Był ambasador Rosji w Polsce,był gubernator obwodu Kaliningradzkiego.

 

Więc jednak można w Polsce zorganizować imprezę rosyjskich motocyklistów,wszystko jest wcześniej ustalone i dopięte i nic nikomu się nie stało złego,bo Polska to kraj wolny i prawy.

Tak właśnie się dzieje ,kiedy druga strona nie stosuje prowokacji i organizuje wszystko zgodnie z prawem.

 

Można?MOŻNA!!!!!!!!A było w sumie 500 Rosjan w tym 169 motocyklistów.

 

I niech mi tu nikt nie pieprzy bzdur o rzekomych fobiach antyrosyjskich ani pseudopatriotyźmie,bo akurat ja mam go w historii rodzinnej tyle w zapasie,że jeszcze mogę obdzielić.A podejrzewam,że tak ma większość polskich rodzin.

 

Chcą kacapy putina zadymy,to nie wjadą,Koniec kropka

 

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Rosyjscy-motocyklisci-przyjechali-do-Braniewa-uczcic-czerwonoarmistow-00004333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...