Skocz do zawartości

2 SLOMCZYN we wrzesniu o puchar A.KOPERA ! org. A.Koper


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe oki panowie slomka caly czas nie potwierdzoona bo szef pan kuba mroczkowski jest w rozjazdach.ale dalej celujemy na koniec wrzesnia ew.poczatek pazdziernika.

 

co do zony czwartka (tej z saxo) to faktycznie jest szybka kubita.jutro bedziemy jezdzic w kielcach wiec jak sie wyszkoli to nam wszystkim dupy zloi ;)

 

 

potem jedziemy razem na nikona gdzie bede robil za literke tak zwana i bedziemy sie szkolic pilotowania.tak wiec saxo nam wkrotce pokaze ...dupe :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie robie zadnej listy ale wpisujcie ew.wasza obecnosc.bedzie tez podzial na kategorie i nagrody..

 

To ja sie od razu wpisuje, bo musze wreszcie na tej imprezie sie pojawic. Widze, ze "mlodziez" sie rozjezdza, tor poznaje i niedlugo bedzie ciezko o cokolwiek zawalczyc. A i glod scigania sie czteronapedowka u mnie duzy.

 

Byle nie w okolicach 25.09 bo, akurat mnie nie bedzie.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z kim sie scigac. Justy wystarczy :mrgreen:

 

To lubie, to lubie... :-D

 

Panowie, Shodan EVO oszczedza. Nie bedzie na pierwszej, lepszej pojezdzawce go katowal ;-)

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 11:00 pm ]

Michalis - no to może się wreszcie pościgamy. Ja co prawda w nieswoim aucie ale co tam ;-)

 

Mnie dwa razy namawiac nie trzeba :-) Tym bardziej, ze jak sie wszystko uda, to w przyszlym roku glownie bede scigal sie oska, wiec do Subaraka jeszcze zatesknie.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan wypil za duzo wina i troche belkocze .ale spoko dobry jest to czlowiek chyba ?tak mniemam po jego wypocinach ;):) :) ;)

 

Pozory myla :mrgreen:

A wina pije ostatnio duzo i belkocze dosyc czesto.

 

pozdr!

 

[ Dodano: Sro Sie 23, 2006 11:37 am ]

To lubie, to lubie... :-D

Panowie, Shodan EVO oszczedza. Nie bedzie na pierwszej, lepszej pojezdzawce go katowal ;-)

 

 

Jako rasowy kawior, nie lubie brudzic swojego samochodu :wink:

 

 

Mnie dwa razy namawiac nie trzeba :-) Tym bardziej, ze jak sie wszystko uda, to w przyszlym roku glownie bede scigal sie oska, wiec do Subaraka jeszcze zatesknie.

 

I co, pojedziesz do slomczyna, zamiast na warszawski. Eeee, cos mi sie nie chce wierzyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz, że będzie trudno wybrać.

22-24 września jak dobrze pamietam są ME w Rallycrosie - więc nie pojeździmy w Słomczynie (chyba, że w klasie "vert")

29.09 - 01 października jest Rajd Warszawski - już kilka osób i ja też sygnalizowało chęć jego oglądania więc może lepiej vert ustawiać na 07-08 października????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...