Jump to content

orginalne naklejki

kamiw

Recommended Posts

mam mały problemik posiadam legacy kombi z 1991 r. miałem nie dawno lekką stłuczke mianowicie ktos wjechal mi w prawy bok auta na całe szcescie wgiecie było małe ale pozostał inny problem poniewaz jest to limitowana wersja legacy 1,8 DL i auto posiada fabrycznie naklejone paski które przechodzą przez całe auto.zaczynaja sie od tyłu auta od takich piesków i kończą się az na przednim nadkolu i po owej stłuczce niestety nie mam paska na jednym z nadkoli co świadczy ze auto było jak by nie patrzec uderzone i później trzeba bedzie tłumaczyć się przy ewentulnej sprzedazyze autko było na prawde lekko stukniete a wiadomo ze w polsce jak ktos mówi lekko to jest mocno ale na prawde lekko był uderzony po prostu opisuje to wszytsko dlatego ponieważ potzrebuje takiego paska jakby ktos moze miał taki pasek do psrzedazy albo wie gdzie można nabyćto bym był bardzo wdźieczny

zaczynaja sie od tyłu auta od takich piesków i kończą się az na przednim nadkolu i po owej stłuczce niestety nie mam paska na jednym z nadkoli co świadczy ze auto było jak by nie patrzec uderzone i później trzeba bedzie tłumaczyć się przy ewentulnej sprzedazyze autko było na prawde lekko stukniete a wiadomo ze w polsce jak ktos mówi lekko to jest mocno ale na prawde lekko był uderzony po prostu opisuje to wszytsko dlatego ponieważ potzrebuje takiego paska jakby ktos moze miał taki pasek do psrzedazy albo wie gdzie można nabyćto bym był bardzo wdźieczny

Kurcze blade dłuższego się nie dało?? Nie mam paska. Nie mam pojęcia gdzie można kupić. Zawsze możesz komus cisnać kit że na tym nadkolu polega włąśnie ta limitowana wersja.

Ja to bym poszed na łatwizne i pozrywał reszte tych pasków .......... abo piesków, bom nie do końca załapoł. A jak sie koniecznie uprzesz na te upienkszenia to ci moge gwoździem wydrapać ( kiedyś robiłem linoryty). Abo walnij wszyskie nadkola i wcisnij gościowi że te wersje tak majo. Ludzie kupujo na giełdzie auta wyklepane z przestanków autobusowych a ty masz takie problemy.

Siwy