Skocz do zawartości

Tablet w Foresterze


skuti411

Rekomendowane odpowiedzi

A co mi da włącznik z góry daszka jak i tak będę musiał go ściągnąć, a drugiej dziurki nie będę wiercił w daszku bo jedna już była zrobiona, ale nie pasuje pod przycisk w moim asusie. Nie będę go dziurawił bo będzie wyglądał jak ser szwajcarski. Jak będzie trza rwać to będzie trza rwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór wiercisz fi 1 lub fi 1.5, nikt nie karze ci robić dziury fi 10. Tego otworu to łatwo nie znajdziesz ;]. W razie problemu masz wypychacz lub kluczyk imbusowy. Naciskasz i masz załączone, rwanie skończy się rozbitym ekranem. Jak za tysiąc masz takiego chinczyka sprzedaj tablet i bez zastanowienia kupuj. Mój nexus po roku w foresterze poszedł na złom.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, akir napisał:

nikt nie karze ci rob dziury fi 10. 

Nawet nie dałbym się namówić na taką średnicę ;). Tak jak pisałem wcześniej mam już jedną wywierconą(fi 1,5 i jest ona widoczna ;)), i nie pasuję ona w przycisk on/off nexusa, musiałby wiercić drugą. Na razie dam szansę temu rozwiązaniu. Jak nie zda egzaminu to pomyślę o chińczyku

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7286347974

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6922936815

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, yaroz napisał:

Ostatnio właśnie je widziałem na naszym portalu aukcyjnym poniżej 1tyś zł. Jaki to model? Jak się sprawuje, długo używasz? Jak długo się uruchamia?

Jak temat z tabletem nie wypali to będzie trzeba coś pomyśleć w tym kierunku.

Mam je jakieś pół roku, sprawuje się dobrze , przy uruchomionych kilku aplikacjach  na raz nic sie nie zacina. Uruchamianie trwa okolo 25sek, ale do godziny można ustawić czuwanie i wtedy odpala od razu. Nie wiem jaki to model. Sprzedawca z alledrogo nie ma go już w swojej ofercie ale jest to wersja z 2GB RAM i modułem na kartę  Sim. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ada///m napisał:

Mam je jakieś pół roku, sprawuje się dobrze , przy uruchomionych kilku aplikacjach  na raz nic sie nie zacina. Uruchamianie trwa okolo 25sek, ale do godziny można ustawić czuwanie i wtedy odpala od razu. Nie wiem jaki to model. Sprzedawca z alledrogo nie ma go już w swojej ofercie ale jest to wersja z 2GB RAM i modułem na kartę  Sim. 

 

Muzyję także puszczasz z tego chińczyka? Jeśli tak to jak z jakością dźwięku?

Możesz napisać trochę więcej - jak się sprawuje GPS? Jak współpraca z adapterem OBD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yaroz napisał:

Po twoich zdjęciach widzę że to chyba ten sam model co z 1linku aukcji, który wkleiłem post wyżej, bo ten z drugiego linka ma z przodu na panelu wejście na usb.

Podobny ale to nie taki jak mój. 

1GB RAM-u to trochę za mało także szukaj coś min 2GB.

 

3 godziny temu, dr.elich napisał:

Muzyję także puszczasz z tego chińczyka? Jeśli tak to jak z jakością dźwięku?

Możesz napisać trochę więcej - jak się sprawuje GPS? Jak współpraca z adapterem OBD?

Nie , muzyki nie odtwarzam, także o jakości dźwięku się nie wypowiem.

GPS działa dobrze,  nie zauważyłem żeby gubił  sygnał, Może dlatego że radio ma dwie anteny GPS .

OBD zero problemów, szybkie łączenie.

Bez problemów łączy sie także po bluetooth z dodatkowymi wskaźnikami: sondą szerokopasmowa i doladowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pavca napisał:

Żeby nie zakładać nowego wątku. Spotkał się kiedyś ktoś z tym sklepem:

 

https://www.utiastore.xyz/subaru-forester-sg5-sg9-center-dash-console-navigation-jdm-p-19157.htm

 

Cena atrakcyjna i powyżej 15 dolców przesyłka gratis. Wychodzi że do nas też :)

Numer części też nie zgadza się z tym oryginalnym H0010SA950ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ada///m napisał:
11 godzin temu, akir napisał:

Tu macie, ja tutaj kupiłem sklep pewny https://www.subarugenuineparts.com/oem-parts/subaru-gauge-pack-housing-h0010sa950ml

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Potwierdzam, też kupiłem z tego sklepu.

 

 A jak w tym sklepie z kosztami przesyłki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...