Skocz do zawartości

Tablet w Foresterze


skuti411

Rekomendowane odpowiedzi

O to zupełnie niepraktyczne, więc muszę zostać przy swoim i pogodzić się z permanentnym niedoładowaniem. Jednak mam pomysł który aktualnie rozgryzam, będzie to automatyczny wyłącznik zasilania z opóźnieniem po wyłączeniu silnika np. po 30 minutach. Pozwoli to doładować tablet do górnych wartości pojemności baterii. Taką mam przynajmniej nadzieję.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby tablet startował za każdym razem. Lecz nie da się zrobić bez wyprowadzenia przycisku... Jest chyba firmware ale chce gość za niego 22euro, dodatkowo aplikacja ładowanie od np 10% baterii

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój działa tak https://www.youtube.com/watch?v=Bjzq670mjYg&feature=gp-n-o&google_comment_id=z12if5gwtpmxcpna404cjrroqrr0zhcpekc0k z programem autosleeper i jest to wg mnie idealne tylko problem jest z ładowaniem. Apka daje też możliwość wyłączenia a nie uśpienia oraz późniejszego załączenia ale tylko na zrotowanym sprzęcie.

Edytowane przez yarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usypianie i budzenie mam z lamy. Problemem jest gdy tablet się rozładuje trzeba go włączać na przycisku oraz z ciągłym ładowaniem baterii.

Ładowarka 3A ładuje tablet dobrze jest wstanie ładować się przy ciągłym lte bluetooth GPS Spotify jasność na maksimum

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę trzeba. Ale nie jest to niemożliwe. ;)

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/69208-tablet-w-foresterze/?p=2426470

 

Ja po prostu zamówiłam zły daszek, więc teraz mam na zbyciu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej Panowie widze, ze temat zyje :D maly udate wiec.

1. zmienilem na tablet z IPS i obecnie to lark phablet 7 by lepiej bylo widac z kazdej strony bo tft slabo raczej

2. bateria ma 3000mAh i to chyba minimum na Llame w uspienieu.

3. ladowarka Aukey 2x3A nie tylko moc ale i jakosc.

4. na litosc boska nie wiercic zadnych dziur! obrocic tylko tablet przyciskami do dolu i jesli jest potrzeba wlaczyc czy zresetowac to wystarczy wypiac daszek z zapiec podniesc i paluszkiem od spodu wlaczyc!

5. jesli ktos idzie moim sposobem na klej na goroaco to tylko czarny bo najmocniejszy i nie roztopi sie tak szybko latem. dobrze zalac. w razie wymiany nie ma problemu bo odejdzie od plastiku. z kleju tworzymy cos w rodzaju zalanego stelaza.

6. nie kupujcie tabletow z Allwinerem bo one zrą baterie na maxa.

7. root z kingroot i llama na tryb samolotowy odlaczy wszelkie radio i gsm co wydluzy czas czuwanie. oczywiscie ubijamy wszelkie inne apki i wylaczamy synchronizacje bo badziew tez uzywa procka w tym trybie.

8. kabel lepszy od bt bo zalcza sie na aux od strzala.

9. polecam apk polskie radio dla tych z sim i internetem z lyca mobile ;) macie baze mega radyjek internetowych.

10. fajnie miec obd na elm 327 i torqe lite gdzie nawet bajer jest taki jak temp na dolocie czy plynu w chlodncy :D

no dziesiec na poczatek chyba wystarczy ;)


Witam Wszystkich

Odświeżę lekko temat

Czy taki daszek da się jakoś schludnie zamontować w Foresterze SF? Ktoś może próbował?

Z góry dzięki za odpowiedz :)

chyba nikt z tego co sie orientuje ale mozesz sprawdzic czy pasuje schowek od kogos kto ma SG jesli schowek spasi to daszek tez.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Dnia 7.02.2017 o 21:17, LGKN napisał:

10. fajnie miec obd na elm 327 i torqe lite gdzie nawet bajer jest taki jak temp na dolocie czy plynu w chlodncy :D

 

 

 

Hej,

dużo przydatnych informacji w tym poście, gratki dla tych co mają to za sobą.

 

Dwa pytanka:

  • Którego interfejsu obd używasz (jeśli to możliwe dokłądnie skąd, jaki itp.? Mam intefejs bt i trochę narzekam na opóźnienia w wyświetlaniu danych na komórce.
  • Czy ten model tableta (phablet 7) jest wg Ciebie optymalny pod kątem wydajności? Nie zamula gdy np. google maps pójdzie razem z yanosikiem ;) ?

z góry dzięki za info :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ktoś podpinał się pod fabryczną wtyczkę zegarka w schowku? Jaki kolor mają kabelki " + "  po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a jaki " - "?

Chcę podpiąć gniazdo zapalniczki pod wtyczkę zegarka żeby było zasilanie tabletu po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź miernik w rękę i zmierz. Tak jest zawsze najpewniej. Nigdy bym nie zaufał tak jak ktoś tylko powie, zawsze lepiej zmierzyć.

A w zapalniczce masz cały czas napięcie? Bez względu na to czy kluczyk przekręcony czy nie?

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, akir napisał:

W schowku jest 12v po stacyjce jeden chyba koloru zielonego drugi czarno biały. Lecz bez miernika to nie ma co się brać do żadnej roboty ;¥

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz o schowku na podszybiu, we wtyczce od zegarka?

 

Moja budka z Nexusem już czeka :)

IMG_20180722_181418.jpg

IMG_20180722_181520.jpg

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle masz nexusa jak go będziesz włączal? Pytania nie ma jeśli to zmieniony kernel na ten co uruchamia tablet przy 12v(platny).
Tak jak masz teraz to lipa.
Klej to lipa tablet się odklei zatop w plastiku jakieś obejmy i docisnij gumkami.
Nie zapomnij o markowej ladowarce oraz na lato folii na szybę. Bateria od temperatury może się zapalić, wówczas strażacy ty podejrzewam

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z klejem na gorąco jest taki że on jest płynny w temperaturze 60 stopni. A przynajmniej tyle ma gdy wychodzi z pistoletu. Latem Ci odpadnie i robota na marne.

Widziałem kiedyś taka modyfikację w Corolli E12. Facet wyciągnął microswitche od głośności i włączenia poza obudowę tabletu, przylutował przewody do nich. Podciągnął je do schowka pod radiem. W samochodzie mam tablet z tyłu na zagłówku, dla dziecka na dłuższe trasy. Da się w nim ustawić aby wybudzał ekran po podłączeniu zasilania (przekręcenie kluczyka). Nie raz samochód stoi tydzień i bateria zejdzie może 30-40%. Ale wyłączone wifi oraz brak karty SIM. 

A z tym stałym plusem to Panowie albo z kostki od radia, albo bezpośrednio przez bezpiecznik z kostki stacyjki. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus dostaje po pupie na słońcu i bateria nie chce wytrzymać nocy w zimie. Używana była aplikacja lama, która wyłączała wszystko co możliwe. Stały + to też ryzyko że nie odpalimy samochodu. Jak dla mnie jedyna opcja to start urządzenia gdy dostanie zasilanie, zostaje problem z temperatura w samochodzie jedynie.

 

Powyżej na zdjęciach do zmiany klej, tablet wyłącznikiem do góry, inny usb, brakuje kabla mini jack. Czyli wszystko do poprawy

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jak mam zrobione a piszesz, że wszystko do poprawy.

Wyłącznik mam w dół, Jacka nie potrzebuje, bo dźwięk idzie VIA bluetooth do radia Sony, system autodroid 1.2  slimkat, bezpłatny znaleziony w necie, z opcją uśpienia gdy wyłączy się zapłon. Klej, zobaczymy jak nie wytrzyma to pomyślę nad innym rozwiązaniem, na opakowaniu pisało że się topi przy 180 stopniach. Tablet jeździł już w aucie i może 1 raz w zimie i w lato nie wytrzymał. A tak to sprawował się ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...