Skocz do zawartości

Tablet w Foresterze


skuti411

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jestem w desperacji jeśli chodzi o ten temat. Sam nie ogarnę, czy macie jakiś namiar w W-wie kto mi to zrobi, ładnie podlaczy? Już w sumie planuję przyczepić tablet do ekranu oryginalnej navi na krótkiej przyssawce i nic nie grzebać... Z elektryki jestem zero :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam.

Ja kupiłem z rozbitka anglika daszek bez przyciskow. zamaskowałem szparke sklejonym kaletniczym sztywnikiem tworzywo/materiał. pierwsza warstwa poszła pod plastik, druga wypełniła i zrównała przestrzen miedzy plastikami. sztywnik ponacinałem na gorze, zeby wyłożył sie w powstałej rynience, całośc okleiłem folia i spoiłem klejem na gorąco. wypełniłem tez powstała rynienke pod spodem dwiema laskami kleju co usztywniło powstały panel. zawinięta i naciągni eta folia została docieta do szparki powstałej miedzy palstikiem a sztywnikiem. tablet poszedła na stałe klejem na goraco. dodatkowo wypełnienieprzyklejonne zostało do tableta co usztywniło na maksa. wywa;liłem rylko schowek. zostawiłem zegarek, zeby wypełnił tapicerke. wszystko i tak wchodzi bo oryginalnie przyciski sa tam gdzie konczy sie plastik i zaczyna tapicerka czyli ok 4cm od zegarka.

Tagblet go clever 700n z gps za 150 ziko

daszek od rozbieracza z innego portalu 150ziko

karta pamieci sandisk z popularnego sklepu z owadami za 24ziko 16gb

kabel usb 5 ziko w sklepie elektronicznym.

kleju nie licze i sztywnika bo to za free.

czas operacyjny max 30min.

komunikacja bt z radiem 2din jvc kw600bt.

 

jak wprowadze mody ulepszenia to dam zanać.

 

 

post-15205-0-53532400-1458380609_thumb.jpg

post-15205-0-96612300-1458380614_thumb.jpg

post-15205-0-10500600-1458380621_thumb.jpg

post-15205-0-85143300-1458380627_thumb.jpg

post-15205-0-30617100-1458380634_thumb.jpg

post-15205-0-99452600-1458380641_thumb.jpg

post-15205-0-49938900-1458380647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Ja kupiłem z rozbitka anglika daszek bez przyciskow. zamaskowałem szparke sklejonym kaletniczym sztywnikiem tworzywo/materiał. pierwsza warstwa poszła pod plastik, druga wypełniła i zrównała przestrzen miedzy plastikami. sztywnik ponacinałem na gorze, zeby wyłożył sie w powstałej rynience, całośc okleiłem folia i spoiłem klejem na gorąco. wypełniłem tez powstała rynienke pod spodem dwiema laskami kleju co usztywniło powstały panel. zawinięta i naciągni eta folia została docieta do szparki powstałej miedzy palstikiem a sztywnikiem. tablet poszedła na stałe klejem na goraco. dodatkowo wypełnienieprzyklejonne zostało do tableta co usztywniło na maksa. wywa;liłem rylko schowek. zostawiłem zegarek, zeby wypełnił tapicerke. wszystko i tak wchodzi bo oryginalnie przyciski sa tam gdzie konczy sie plastik i zaczyna tapicerka czyli ok 4cm od zegarka.

Tagblet go clever 700n z gps za 150 ziko

daszek od rozbieracza z innego portalu 150ziko

karta pamieci sandisk z popularnego sklepu z owadami za 24ziko 16gb

kabel usb 5 ziko w sklepie elektronicznym.

kleju nie licze i sztywnika bo to za free.

czas operacyjny max 30min.

komunikacja bt z radiem 2din jvc kw600bt.

 

jak wprowadze mody ulepszenia to dam zanać.

 

Poka, Poka jak to Patrzy, od Frontu :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikacja bt z radiem 2din jvc kw600bt.

 

jak wprowadze mody ulepszenia to dam zanać.

 

Poka, Poka jak to Patrzy, od Frontu :P:D

 

Po południu wrzuce fote jak w teren rusze.

PS rozkminiłem,  że apka chodzi srednio. raz usypia raz nie. wraca do innej playlisty a powinna wybudzic do tego samego momentu. upatrzyła sobie jeden album i za chiny ludowe nie wiem jak to odkrecic.  recznie trzeba zmieniac nute,

interferencja bt z tabka i telefonu - oba podlaczone do jvc kw 600bt - jest irytujaca. zdecydowanie spadla mi jakosc rozmow telefonicznych bo lekko przerywaja na milsekundy.

Wifi wyłączam na stałe bo i tak raczej nie uzywam. mozna andka ustawic by wylaczal wifi jak uspiony ale na dzien dzisiejszy nawet nie udostepniam z komorki bo po co. jak cos to pod domem zasysam. Co jeszcze zauwazylem to mobilnosc zestawu. jedno pociagniecie i klipy puszczaja. zawsze mozna do domu wziac i na kanapie zainstalowac cosik.

Zainstalowałem IVONA text to speach do czytania ebookow. REWELACJA, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

komunikacja bt z radiem 2din jvc kw600bt.

 

jak wprowadze mody ulepszenia to dam zanać.

Poka, Poka jak to Patrzy, od Frontu:D

Po południu wrzuce fote jak w teren rusze.

PS rozkminiłem, że apka chodzi srednio. raz usypia raz nie. wraca do innej playlisty a powinna wybudzic do tego samego momentu. upatrzyła sobie jeden album i za chiny ludowe nie wiem jak to odkrecic. recznie trzeba zmieniac nute,

interferencja bt z tabka i telefonu - oba podlaczone do jvc kw 600bt - jest irytujaca. zdecydowanie spadla mi jakosc rozmow telefonicznych bo lekko przerywaja na milsekundy.

Wifi wyłączam na stałe bo i tak raczej nie uzywam. mozna andka ustawic by wylaczal wifi jak uspiony ale na dzien dzisiejszy nawet nie udostepniam z komorki bo po co. jak cos to pod domem zasysam. Co jeszcze zauwazylem to mobilnosc zestawu. jedno pociagniecie i klipy puszczaja. zawsze mozna do domu wziac i na kanapie zainstalowac cosik.

Zainstalowałem IVONA text to speach do czytania ebookow. REWELACJA, polecam.

Dźwięk podłącz po kablu. Sterowanie wl i wyl przez aplikacja lama wymagany root

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zainstalowałem IVONA text to speach do czytania ebookow. REWELACJA, polecam.

Dźwięk podłącz po kablu. Sterowanie wl i wyl przez aplikacja lama wymagany root

 

Wysłane z mojego Honor 7.

 

 

Dzięki za radę. ekran wygaszam Llamą. Fajna apka generalnie wszystkie akcje można zainicjować zdarzeniami. Oczywiście zrobiłem root - pierwszy raz w zyciu bo jestem czlowiekiem windowsa :D a trzysystemowy system android jest pozeraczem watków i rdzeni :D - kupiłem jacka katowego i zrezygnowałem z BT na rzecz kabelka. I tak jakis dongilek bt obok wystaje. no i minus kabla taki, że nie da sie sterować radiem playera na tablecie po A2DP.

post-15205-0-57174700-1458588552_thumb.jpg

post-15205-0-87142800-1458588626_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ten Kenwood nie ma gwarancji to zdecydowanie trzeba było by ten AUX przelutować na wewnętrzna część - takie moje zdanie.

Pytanie: jaką apką sterujesz włączanie i wyłączanie tebletu?

Czy masz jakieś problemy z ładowaniem jeżeli nie to podaj model ładowarki którą zastosowałeś i czy tablet ma 2A ładowania? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten Kenwood nie ma gwarancji to zdecydowanie trzeba było by ten AUX przelutować na wewnętrzna część - takie moje zdanie.

Pytanie: jaką apką sterujesz włączanie i wyłączanie tebletu?

Czy masz jakieś problemy z ładowaniem jeżeli nie to podaj model ładowarki którą zastosowałeś i czy tablet ma 2A ładowania?

Pozdrawiam

Wywala się baterie, daje ładowarkę do 3A wrzuca dwie diody i luty je ładowarkę pod piny od baterii. Takim ładowaniem w pół roku zabijają baterie i tablet się i tak nie uruchamia

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wtedy tablet wyłącza się po odcięciu zasilania i uruchamia cały system od początku po jego podaniu? Jeżeli nie ma podtrzymania pamięci to każda aplikacja resetuje się po wyłączeniu zapłonu i np: tracisz wyznaczoną trasę w navi, ( po wyjściu z auta na stacji paliw po jego zatankowaniu) podobnie z muzyką. Dobrze to rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wtedy tablet wyłącza się po odcięciu zasilania i uruchamia cały system od początku po jego podaniu? Jeżeli nie ma podtrzymania pamięci to każda aplikacja resetuje się po wyłączeniu zapłonu i np: tracisz wyznaczoną trasę w navi, ( po wyjściu z auta na stacji paliw po jego zatankowaniu) podobnie z muzyką. Dobrze to rozumiem?

No tak, lub drugie wyjście podłączamy go pod stałe zasilanie. Lecz w zimie możesz mieć kuku

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...