Jump to content

Witam Kraków może dobry spot Subary pod Almą w piatek o 2130

Blondas
 Share

Recommended Posts

Tak się zacząłem zastanawiać .. czy to jest bezpieczne?

Ostatecznie, jak się czasami słyszy jak jednego czy drugiego załatwili, łącznie z obiciem mordy ... to są powody do mruczenia.. ;-)

IMHO streetracing nie pasuje do Subaru. Tam się mogą wyżywać pasjonaci BMW, kopcących diesli ze stajni VW i podobne powyklejane szpacheltuningi z neonami. Ot takie wiejskie podszywanie się pod latynoskie klimaty z F&F. Subaru jest raczej dla tych co umieją kręcić kierownicą i myśleć (co nie znaczy, że tylko tacy nimi jeżdżą).

IMHO streetracing nie pasuje do Subaru. Tam się mogą wyżywać pasjonaci BMW, kopcących diesli ze stajni VW i podobne powyklejane szpacheltuningi z neonami. Ot takie wiejskie podszywanie się pod latynoskie klimaty z F&F. Subaru jest raczej dla tych co umieją kręcić kierownicą i myśleć (co nie znaczy, że tylko tacy nimi jeżdżą).

no wlasnie hie hie hie

zwierzak nie myslec, zwierzak byc glodny :mrgreen:

Ja nie mówię że trzeba sie scigać mozna popatrzyć i pośmiać sie troszkę a pozatym to chciałbym poznać gości z krakowa i nawiązać nową znajomość z fanami tej Marki pozdrawiam

OK. Bardzo chętnie :D ale street race to nienajlepszy wybór :roll:

Do przyczyn podanych przez kolegów dorzucę jeszcze, że pewnie będzie dość głośno i ciężko będzie swobodnie pogadać. Lepsze byłoby spotkanie w gronie forumowiczów :wink:

Ok Szefie tylko dajcie znać gdzie i kiedy myśle że wieczorne godzinki będą naj lepsze to ty wiecie gdzie bedzie naj lepiej bo chciałem pare rad usłyszeć na temat GT i moze mi ktoś powie gdzie moge kupić rozpórke kielichów pozdro For All

Ok Szefie tylko dajcie znać gdzie i kiedy myśle że wieczorne godzinki będą naj lepsze to ty wiecie gdzie bedzie naj lepiej bo chciałem pare rad usłyszeć na temat GT i moze mi ktoś powie gdzie moge kupić rozpórke kielichów pozdro For All

Śledź po prostu dział spotkania forumowe. Mam nadzieję, że ustalimy jakiś termin na przyszły tydzień.

Jeżeli chodzi o rozpórkę, to najlepiej daj ogłoszenie tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=5

PS Może wrzucisz jakieś fotki: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101522

PS I nie jestem szefem :wink: