Skocz do zawartości

Witam Kraków może dobry spot Subary pod Almą w piatek o 2130


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO streetracing nie pasuje do Subaru. Tam się mogą wyżywać pasjonaci BMW, kopcących diesli ze stajni VW i podobne powyklejane szpacheltuningi z neonami. Ot takie wiejskie podszywanie się pod latynoskie klimaty z F&F. Subaru jest raczej dla tych co umieją kręcić kierownicą i myśleć (co nie znaczy, że tylko tacy nimi jeżdżą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO streetracing nie pasuje do Subaru. Tam się mogą wyżywać pasjonaci BMW, kopcących diesli ze stajni VW i podobne powyklejane szpacheltuningi z neonami. Ot takie wiejskie podszywanie się pod latynoskie klimaty z F&F. Subaru jest raczej dla tych co umieją kręcić kierownicą i myśleć (co nie znaczy, że tylko tacy nimi jeżdżą).

 

no wlasnie hie hie hie

 

zwierzak nie myslec, zwierzak byc glodny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że trzeba sie scigać mozna popatrzyć i pośmiać sie troszkę a pozatym to chciałbym poznać gości z krakowa i nawiązać nową znajomość z fanami tej Marki pozdrawiam

OK. Bardzo chętnie :D ale street race to nienajlepszy wybór :roll:

Do przyczyn podanych przez kolegów dorzucę jeszcze, że pewnie będzie dość głośno i ciężko będzie swobodnie pogadać. Lepsze byłoby spotkanie w gronie forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Szefie tylko dajcie znać gdzie i kiedy myśle że wieczorne godzinki będą naj lepsze to ty wiecie gdzie bedzie naj lepiej bo chciałem pare rad usłyszeć na temat GT i moze mi ktoś powie gdzie moge kupić rozpórke kielichów pozdro For All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Szefie tylko dajcie znać gdzie i kiedy myśle że wieczorne godzinki będą naj lepsze to ty wiecie gdzie bedzie naj lepiej bo chciałem pare rad usłyszeć na temat GT i moze mi ktoś powie gdzie moge kupić rozpórke kielichów pozdro For All

Śledź po prostu dział spotkania forumowe. Mam nadzieję, że ustalimy jakiś termin na przyszły tydzień.

 

Jeżeli chodzi o rozpórkę, to najlepiej daj ogłoszenie tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=5

 

PS Może wrzucisz jakieś fotki: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101522

PS I nie jestem szefem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...