Skocz do zawartości

Jakie sprzeglo do Forestera turbo?


guni1

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie a co myślicie o tej ofercie?

 

http://www.allegro.pl/item173676601_sub ... _ej20.html

 

komplet do forestera 2.0 XT ponoć za 822,00 zł?

 

to jest sprzeglo do imprez do 97 roku potem juz bylo 230 mm i bylo drozsze ale i mocniejsze ;)

 

generalnie mozesz zalozyc ale moze sie okazac ze szybciej padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą takie astronomiczne ceny seryjnych sprzegieł??? 2000 i więcej??? :shock: :shock: :shock:

 

Kompletnie identyczne Exedy jak te, które było założone w fabryce do WRX-a (wszystkie numery i oznaczenia na częściach były dokładnie identyczne), w pudełku Sachsa z Intrcarsu, po jakiś tam zniżkach kosztowało mnie koło 1300 PLN.

 

Nie daj się naciągnąć. 1600 z wymianą za oryginał to przyzwoita cena. Reszta to okropne ździerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą takie astronomiczne ceny seryjnych sprzegieł??? 2000 i więcej??? :shock: :shock: :shock:

 

Kompletnie identyczne Exedy jak te, które było założone w fabryce do WRX-a (wszystkie numery i oznaczenia na częściach były dokładnie identyczne), w pudełku Sachsa z Intrcarsu, po jakiś tam zniżkach kosztowało mnie koło 1300 PLN.

Nie daj się naciągnąć. 1600 z wymianą za oryginał to przyzwoita cena. Reszta to okropne ździerstwo.

 

dokladnie - w JC exedy po znizkach jeszcze troche mniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest sprzeglo do imprez do 97 roku potem juz bylo 230 mm i bylo drozsze ale i mocniejsze ;)

generalnie mozesz zalozyc ale moze sie okazac ze szybciej padnie

 

 

Dostałem właśnie odpowiedź w sprawie sprzęgła za 820,00 zł.

 

JEST TO ZUPEŁNIE INNE SPRZĘGŁO TO KTÓRE PANU PODAŁEM JEST TO ORG SUBARU JUTRO WYJMOWANE BĘDZIE TAKIE SAMO SPRZĘGŁO TO ZOBACZE CO ZTEGO BĘDZIE W ZAMIENNIKACH WEDŁUG NR VIN W KATALOGU SUBARU NIE PODAJE SIĘ WYMIARÓW TYLKO NR CZĘŚCI A JEST TO AUTO KTÓRE W INNYCH KATALOGACH CZĘŚCI NIE WYSTĘPUJE.

 

SPRZĘGŁO DO Pana AUTA 230mm CENA 1300ZŁ PODANE NA ALEGRO TO 225mm REALIZACJA 2-3 DNI.

 

To i tak chyba o 550 zł taniej niż w serwisie subaru? Czy znajdę jeszcze gdzieś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...