Skocz do zawartości

opinie o outback`u 2005 rodem z Ameryki


yorey

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz Was pomęczę, braci subarowa - napalony jestem strasznie na outbacka, najchętniej XT, ale strasznie ciężko go trafić, więc zastanawiam się nad wolnym ssakiem, ale boję się czy te jego 165 kucyków nie będzie przymało... Rozważam to w opozycji do vlovo XC70 2,5 T(210 kucyków). Radźcie - co robić? Przy okazji - czy ktoś się orientuje jak tam z klimą jest (manual czy automat)? Jak z jakimiś komputerami i innymi tp. bajerami?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kosztów nabycia - zbliżone - planuję ściągnąć auto ze Stanów - poluję na jakieś porysowane lub pokradzieżowe - taki samochód można kupić za jakieś 12-15 tys. $. Rozważam jeszcze subaru BAJA ze względu na możliwość odliczenia pełnego VATu i brak akcyzy, ale z drugiej strony zdaje się, że nie włożę do niego nic dłuższego... Co do napędów - to volvo ma stały napęd na przednią oś, a tylna oś załącza się kiedy przód ma uślizg, w subaru stale i od razu ciągną 4 koła - stąd jego przewaga w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napędów - to volvo ma stały napęd na przednią oś, a tylna oś załącza się kiedy przód ma uślizg, w subaru stale i od razu ciągną 4 koła - stąd jego przewaga w terenie.

Nie tylko w terenie, warto się przejechać jednym i drugim i odczuć różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem legacy 2.0 137KM i volvo S60 D5, ale z napędem na przednią oś, oba na suchym asfalcie - jeden i drugi jeździ fajnie:)

Nie kupię H6 bo trudno to znaleźć (podobnie jak 2.5 XT, na który jestem najbardziej napalony) i chyba by mnie zjadł w exploatacji (a propos ktokolwiek wie jaka jest różnica w spalaniu między H6 a 2.5?).

Uświadomcie mnie, jeszcze przyjaciele, jak to jest z wyposażeniem amerykańskich outbacków - mają standardowo automatyczną klimatyzację, czy może nie? I czy zdarzają się takie z dwustrefową klimą? I jak jest z nawigacją? I innymi komputerami?

Baja faktycznie ma dziurkę z tyłu, ale małą, kombi jednak jest znacznie bardziej praktyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię H6 bo trudno to znaleźć (podobnie jak 2.5 XT, na który jestem najbardziej napalony) i chyba by mnie zjadł w exploatacji (a propos ktokolwiek wie jaka jest różnica w spalaniu między H6 a 2.5?).

Amerykanie chyba nie mają H6. Za to zdecydowanie łatwiej może być Ci dostać Legacy GT - różnica względem OBK to tylko kilka plastików i kilka cm prześwitu. Prowadzi się też nieco lepiej.

 

EDIT

Jednak widzę, ze w USA jest H6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "postudiowania"...

 

 

Pozdrawiam,

Ale jajca :P VolVo wymiekka :D. Szczerze to nie spodziewałem się takiej "niemocy" Volva w sosunku do Subaru na tym podjeździe 8)

 

O kur@$, znaczy ooo jejku! ta przyczepka mnie rozwaliła totalnie, jak subarak sobie spokojnie z gracja wyjechał a volvi....., a volvi... no właśnie! co to w ogóle miało byc...? :lol: zdechł pies :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...