Skocz do zawartości

Dla stęsknionych mapy Polski na ekranie oryginalnej nawigacj


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się informacje o takim czymś:

 

http://www.garmin.com/products/gvn52/

 

Po podłączeniu do ekranu dotykowego w samochodzie, tworzy w pełni funkcjonalną nawigację z mapami prawie całego świata (w tym Polski) dostępnymi bez problemu.

 

Przykłady instalacji na samochodowych odtwarzaczach video Kenwooda i namiary na człowieka zajmującego się tym w Polsce, tutaj:

http://www.motofocus.pl/news/news_2352.php

http://www.margo.pl/hyu/ddx-6029.php

 

Wydaje się, że jest możliwe podłączenie tego ustrojstwa do nawigacji w Subaru, bo jedyne czego potrzebuje to ekranu dotykowego.

Ma się pojawić w sprzedaży we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spec-B chyba jest ekran dotykowy?

 

jak i również w Forester'ze.

 

Pozdrawiam,

 

O święta naiwności :roll: Wy myślicie, że to takie fajne, a to SIP gromadzi bazę odcisków palców swoich klientów :mrgreen:

PS. Gal-u sorry za OT, obiecują poprawę w najbliższej, nie dającej się przewidzieć przyszłości :) 8)

 

Dzięki Witek - działa, jak widać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111 , gdyby to było takie proste... SIP ma specjalne ekipy, które podczas przeglądów zbierają wszelkie odciski i tropy znajdujące się w aucie. Później wiedzą kiedy spotykasz się z kochankami, ilu ludzi przejechałeś itp. Przynajmniej tak sobie myślę, że SIP ma taką ekipę, ale mogę się mylić, wszakże ja mam Chevroleta :mrgreen:

 

P.S. Korzystasz z mojego sposobu na emoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIP testuje Kenwood'a :)

Nawigacja w Subaru to właśnie Kenwood ;)

 

Ciekawe są fotki w tym linku: http://www.motofocus.pl/news/news_2352.php

O ile pierwsze pokazują interfejs Garmina (i taki powinien być, jeżeli Kenwooda jest tylko wyświetlacz), to na ostatnim zdjęciu (z mapą) jest typowy interfejs nawigacji Kenwooda a nie Garmina...

 

Wygląda więc na to, że integracja tego pudełka garminowskiego ze sprzętem Kenwooda jest większa niż tylko użycie ekranu. Chyba, że to ostatnie zdjęcie to pomyłka - fotka "z galerii" Kenwooda.

 

 

[EDIT]

Okazuje się, że SIP nie PIS i nie ŚPI, tylko testuje Garmino-Kenwooda (jak napisał So What, a ja go nie zrozumiałem) i go zapewne niedługo* zaoferuje.

 

*"SIP niedługo" oznacza w jakimś bliżej nieokreślonym czasie w przyszłości, ale zapewne wcześniej niż na Forum zacznie działać formatowanie tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest już gotowe rozwiązanie, wystarczy kontak z firmą EXCEL ze szczecina i zamówienie tego:

http://www.garmin.com/products/gvn52/

w wersji tylko z mapą europy i polski

koszty są niewielkie i montaż nie wymagajacy akrobacji.

 

W EXCELU są od tego kompetentni ludzie i poradzą sobie z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji tylko z mapą europy i polski

 

Trochę to "obraźliwe" ;-) dla Garmina i Excela. Jeżdżę na tych mapach prawie od roku i są sensowne. Zwłaszcza CCE ver.7. Nad GP Mapą 4 jeszcze trochę pracy pozostało. Generalnie nie jest źle, choć do połączenia nawigacji z radiem i wyznaczaniu kursu omijającego korki, to jescze daaaaaaaaaaaleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce nawet nie liczę na GMT (info o korkach) ale taski moduł to jest już do zdobycia w przyziemnych kwotach do większości sprzetu spod znaku "globu"

 

...wcale to nie miało zabrzmieć obraźliwie. Wręcz przeciwnie, po co ma ktoś płacić za amerykę, jeśli do niej nie pojedzie - a jeśli nawet zawsze można dozbroić swój sprzęt w każdej chwili.

 

A co do GPmapy to trzeba brać poprawkę, że jest to stosunkowo młoda mapa (4 lata) i podejrzewam że navteq wchodzi na rynek z rozpędu i z dużo większym budżetem.

Też czekam na mapę polski od navteku, zawsze będzie WIĘKSZY wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce nawet nie liczę na GMT (info o korkach) ale taski moduł to jest już do zdobycia w przyziemnych kwotach do większości sprzetu spod znaku "globu"

 

...wcale to nie miało zabrzmieć obraźliwie. Wręcz przeciwnie, po co ma ktoś płacić za amerykę, jeśli do niej nie pojedzie - a jeśli nawet zawsze można dozbroić swój sprzęt w każdej chwili.

 

A co do GPmapy to trzeba brać poprawkę, że jest to stosunkowo młoda mapa (4 lata) i podejrzewam że navteq wchodzi na rynek z rozpędu i z dużo większym budżetem.

Też czekam na mapę polski od navteku, zawsze będzie WIĘKSZY wybór ;)

 

Przy "obraźliwe" jest znaczek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...