Skocz do zawartości

Fotorelacja z SJSa


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gr1zly, dobrze piszesz ....... serio, jak będę miał chwile to przysiąde nad nim, chociaż nie mam ani pojęcia o montażu ani w miare dobrego sprzętu (mój komp to stary rzęch, który nie przemieli montazu) ale jak ja tego nie zrobie to nikt inny nie podejmie się obróbki ......narazie dałem kumplowi żeby zgrał na dvd :roll: ....... ale jak tylko filmik bedzie ostatecznie gotowy to nie omieszkam go upublicznić :D.......

 

charlie, historia poprzednich filmów z sjs-u nie doczekała się żadnego chętnego, który by coś z tych filmików zrobił (oprócz kumpla Azraela) ... z tego co pamiętam, też chciałeś się za to zabierać .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z tego co pamiętam, też chciałeś się za to zabierać ...

 

ano się zabrałem, ale połączenie dwóch materiałów jeden w 4:3, drugi 16:9 przerosło mnie i po ładnych kilku godzinach kombinowania jak to przerobić i poucinać jeden format na drugi odpuściłem...

 

moze ewentualnie zrobi to ta osoba, ktora robila filmik ze spotu z Oskarem?

 

yyy to chyba ja jesli mowa o nocnym przejeździe przez krk ;)

 

powiedziałem mattowi, że jeśli zgra to w jakiegoś avika albo mpga to moge się pobawić jeśli znajdę chwilę czasu (a z tym niestety jest ostatnio straszna lipa u mnie), ale jak mam jeszcze kombinować z dvd to mi się nie chce, bo takie zabawy to miałem przy wyżej wspomnianym zimowym sjsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...