Jump to content

Gdzie kupić felgi z rantem

Recommended Posts

@Sonny, Dyziek Ma u Siebie bardzo fajne koło...podał parametry- napisał, ze się mieszczą..budę macie podobną...więc powinny ładnie zagrać...Jedyna pewna rzecz- i to trzeba napisać...bez gleby każde NIE seryjne koło będzie wyglądało średnio :/

daj choćby springi...wiem, ze STI jest już fabrycznie nizej niż ssąca seria- ale by to wszystko grało i hulało..Musisz zglebić...tracąc przy tym niestety trochę fun'u z jazdy :/

Coś za coś...Poza tym- tak jak piszesz...Masz ograniczony budżet..za 2.5k mały wybór będzie....Niestety :(

moze BBS RE albo CH ? Albo kopia Rota Formula. Compomotive sa podobne.

Piękne i porządne felgi szczególnie bbs ale parapet kolegę pewnie nie zadowoli bo za mały. Ceny za BBS nawet używane są dość wysokie.

Na żyletkę :P

A tak poważnie to jak siądzie dupka to zobaczysz czy nic nie trze :)te

z foty sobiech'a faaaajne...że koniecznie muszą być z rantem?

TenzoR też ma dobre felgi...tzn. ludziska jeżdżą :)

Mnie się podobają

Piękne i porządne felgi szczególnie bbs ale parapet kolegę pewnie nie zadowoli bo za mały

Powiem szczerze ze im mniejszy parapet jest to tym lepiej te felgi, które wymieniłem, lepiej pasują do całości samochodu, tak moim zdaniem :)

NIesety felgi z rantem z STI to ogromny problem. Co myślicie o tych felgach http://wheeltrade.pl...black.mach.html

ale te felgi przeciez nie maja rantu, ktorego tak chcesz...

na Twoim miejscu celowalbym w DOTZ Mugello, do ktorych padales linka - cenowo akurat sie lapia

ew. RIAL Norano

Dobra, byłem oglądałem te felgi, które polecił mi sobiech89. Fajne, podobają mi się. Ale cały czas się zastanawiam czy nie jest błędem odchodzenie od felg koloru złotego. Jest to wkońcu jakiś znak Subaru. Nie chciałbym jednocześnie felg podobnycgh do orginału. Myślałem o czymś takim:

Ale gdzie znaleźć takie felgi?

post-15393-0-78618500-1390678233_thumb.jpg

Edited by Sonny
  • 4 months later...