Skocz do zawartości

Znajoma stacja diagnostyczna w Warszawie


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

OK przepraszam, jeżeli tam była większa historia itd to przepraszam, mój błąd. Błądzić jest rzeczą ludzką.

 

dokladnie, bladzic jest rzecza ludzka ale nalezy sie powstrzymywac o krytyki innych znajac tylko zaslyszane informacje.

 

plus za przyznanie sie do bledu :)

 

apropo skrzyni, to wg mnie za pierwszym razem kiedy sie zepsula nie zostala naprawiona na nowych czesciach i w sposob niezgodny ze sztuka.

pozniej zostala poskladana tak aby jezdzila i przez dluzszy czas bylo ok az kolega big g dal sie swemu koledze przejechac

a synchornizator moim zdaniem powinien byc wymieniony przy pierwszej naprawie bo teraz dal znac o sobie.

 

na dzien dzisiejszy skrzynia jest zrobiona na nowych gratach i jest ok.

 

wiecej historii skrzyni nie znam

 

i wg mnie to przystopujmy z krytyka jednych i zarazem z wywyzszaniem drugich a bedzie ok.

 

no i chyba EOT, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi, ruszyc g. to smierdzi ;)

 

Ja naprawde nie mam uprzedzen i kazdemu kto bedzie mial ochote odplatnie czy nie zerknac okiem na potencjalny nabytek bede wdzieczny - bo przeciez zawsze moze powiedziec, ze nie ma czasu...

 

STIFAN, super dzieki! watpie zeby to byl poniedzialek, ale dam Ci znac kiedy i powiedz mi czy masz czas... jezeli tylko to bardzo bym chcial zebys rzucil okiem... bede pisal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przepraszam, jeżeli tam była większa historia itd to przepraszam, mój błąd. Błądzić jest rzeczą ludzką.

 

dokladnie, bladzic jest rzecza ludzka ale nalezy sie powstrzymywac o krytyki innych znajac tylko zaslyszane informacje.

 

plus za przyznanie sie do bledu :)

 

apropo skrzyni, to wg mnie za pierwszym razem kiedy sie zepsula nie zostala naprawiona na nowych czesciach i w sposob niezgodny ze sztuka.

pozniej zostala poskladana tak aby jezdzila i przez dluzszy czas bylo ok az kolega big g dal sie swemu koledze przejechac

a synchornizator moim zdaniem powinien byc wymieniony przy pierwszej naprawie bo teraz dal znac o sobie.

 

na dzien dzisiejszy skrzynia jest zrobiona na nowych gratach i jest ok.

 

wiecej historii skrzyni nie znam

 

i wg mnie to przystopujmy z krytyka jednych i zarazem z wywyzszaniem drugich a bedzie ok.

 

no i chyba EOT, co nie ?

 

 

Zacytuję całość bo nie wiem jak pociąc żeby to co piszę miało sens. Moim zdaniem Wiktor nie powinien poskąłdać tego tak, ale oczywiście czasem usterka typu synchornizator może nie być od razu widoczna i wtedy nie ma problemu.

 

Na pewno mojja ocena była przedwczesna, może dlatego że mam sporo spięć z "fachowcami" i czase już za agresywnie reaguję.

 

Myślę że niepotrzebnie nam się otworzyła puszka pandory, ja po prostu chciałem OGSowi pomóc a wiem że zawsze mogę do Janka z takim autem podjechać bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niepotrzebnie nam się otworzyła puszka pandory, ja po prostu chciałem OGSowi pomóc a wiem że zawsze mogę do Janka z takim autem podjechać bezproblemowo.

 

Moja wina... ale mimo calego zamieszania to w dniu ostatecznym moze sie okazac, ze nikt nie bedzie mial czasu, a moze sie okazac ze i Dzanek i STIFAN i u Adama... wtedy podjedzie sie gdzie bedzie blizej, a wiecie dobrze, ze licza sie przede wszystkim checi i zyczliwosc... Wydaje mi sie, ze mamy tu wielu dobrych specjalistow, a kazdemu sie trafiaja miny i niezadowoleni klienci... czasami robiacy z igly widly... a co do tego dokladaja plotki to juz w ogole...

 

Ja bedac 300 km od samochodu i nie majac mozliwosci zrobienia tych pierwszych ogledzin, ktore moga sie okazac ostatnimi naprawde cenie sobie to co w tym momencie daje nam forum... ostatnio beben_WRC ze Smiechem wybrali sie pomoc mi i ogladneli jeden samochod - okazal sie totalna porazka... pomimo tego, ze na zdjeciach byl przedstawiony jak perelka... zajelo im to godzinke, spotkali sie, pogadali... a przy okazji skasowali z mojej listy kolejna mine - poza tym mialem okazje pogadac ze Smiechem na Skype czego wczesniej nigdy nie robilem... nie bylo sposobnosci... ;)huzar105, BaRy, potas nie zdazyli nawet ogladnac drugiej sztuki pod Poznaniem bo sprzatneli mi samochod z przed nosa... ale rowniez jestem im ogromnie wdzieczny, ze umieli sie szybko zorganizowac i w godzinach pracy gotowi byli podjechac... to naprawde mile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wiktor nie powinien poskąłdać tego tak, ale oczywiście czasem usterka typu synchornizator może nie być od razu widoczna i wtedy nie ma problemu.

 

z tego co pamietam to odradzal ale zrobil wedle zyczenie klienta.

i z tego co wiem klient nie wysuwa roszczen wobec niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakoś tak było:

 

Nie myli się ten, co nic nie robi.....

 

... i myślę, że nawet w najlepszych warsztatach i tych ASO i nie ASO zdarzają się pomyłki

 

Czy nikt z nas nie ma na swoim koncie jakiejś wpadki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA

 

Powiedziałem "jakiejś wpadki" i nie miałem tylko i wyłącznie na myśli kwestii motoryzacyjnej. Jeżeli "JA" dotyczy kwestii motoryzacyjnej to CHYLĘ CZOŁA !!!

 

i oby takich jak TY więcej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...