Skocz do zawartości

Znajoma stacja diagnostyczna w Warszawie


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was jest najwiekszym specem od Subaru w Warszawie? :twisted:

 

Mam na oku fajna sztuke i potrzebuje fachowej, a co wazniejsze - zyczliwej opinii...

 

Przydala by sie rowniez jakas zaznajomiona stacja diagnostyczna ;)

 

Sprawa się zaczela w watku...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=289380#289380

 

... ale moze nie tylko ja bede potrzebowal takiej pomocy w przyszlosci dlatego wrzucilem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli podjedziesz do Dzanka to powie Ci wszystko o aucie nie bedzie sciemnial ani tez nie powie Ci ze jezdzisz ruina skoro tak nie jest

 

polecam, poza tym ma najwieksza zalete sporsod wszystkich "serwisantow" w Wawie nie ma problemu zeby sie z nim umowic na 20.00 i cos zalatwic, a w wiekszosci subaroserwisow o 17.00 to mozesz co najwyzej klodke na bramie poogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym specem spośród forumowiczów jest Dżanek vel Sub-fan.

 

 

w czym niby???

 

każdy ma swojego "boga"

 

1. niech go kazdy ma ale nie trzeba go wywyzszac az tak publicznie. tymbardziej, ze nie wiemy kto jeszcze moze sie "ukrywac" pod jakims nickiem na forum

2. na tym forum panuje wg mnie niezdrowa atmosfera a niektorzy twierdza, ze kornecki krol reszta [moderator czuwa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wszystkim nie dogodzisz... Dobrze zebrac opinie, a pokierowac sie wlasnym odczuciem... albo w konkretnej sprawie jechac tam gdzie nie bylo narzekania (pod tym katem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym specem spośród forumowiczów jest Dżanek vel Sub-fan.

 

 

w czym niby???

 

każdy ma swojego "boga"

 

1. niech go kazdy ma ale nie trzeba go wywyzszac az tak publicznie. tymbardziej, ze nie wiemy kto jeszcze moze sie "ukrywac" pod jakims nickiem na forum

2. na tym forum panuje wg mnie niezdrowa atmosfera a niektorzy twierdza, ze kornecki krol reszta [moderator czuwa]

 

ja tez chwale Dzanka i najwiekszym powodem jest to ze mozna u niego podjecac w porach w ktorych ludzie wychodza z pracy i dopiero maja czas coby cos zalatwic. niestety serwisy Subaru, ktore znam w Wawie koncza prace o 17tej a ja wtedy wychodze z robty i co nic nie zalatwie a jezeli jest to jakas blacha sprawa to nie oplaca sie zostawiac auta w serwisie i kulac sie komunikacja miejska albo kombinowac drugi auto

 

i dlatego chwale i bede wychwalal Janka - poza tym u Janka nie placisz za samo wjechanie na kanal i lekkie przejrzenie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chwale Dzanka i najwiekszym powodem jest to ze mozna u niego podjecac w porach w ktorych ludzie wychodza z pracy i dopiero maja czas coby cos zalatwic. niestety serwisy Subaru, ktore znam w Wawie koncza prace o 17tej a ja wtedy wychodze z robty i co nic nie zalatwie a jezeli jest to jakas blacha sprawa to nie oplaca sie zostawiac auta w serwisie i kulac sie komunikacja miejska albo kombinowac drugi auto

 

i dlatego chwale i bede wychwalal Janka - poza tym u Janka nie placisz za samo wjechanie na kanal i lekkie przejrzenie auta

 

Wydaje MIĘ się, że to jest sposób na rynek... taka nisza - i to ma prawo bytu... Gawiny w Krakowie też praktycznie pracują od 10:00 do 24:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niech go kazdy ma ale nie trzeba go wywyzszac az tak publicznie. tymbardziej, ze nie wiemy kto jeszcze moze sie "ukrywac" pod jakims nickiem na forum

 

 

Oczywiście moze tutaj byc połowa serwisu SWRT ale nie zidentyfikowali się. STIFAN tez się nigdy nie zidentyfikował kim jest. Janeksie z tym nie ukrywał dlatego z tego co wiem jest jedynym forumowiczem któy jest oficjalnie mechanikiem od Subaru i jest z Wawy. I tyle.

 

2. na tym forum panuje wg mnie niezdrowa atmosfera a niektorzy twierdza, ze kornecki krol reszta [moderator czuwa]

 

-Atmosfera była świetna i wczoraj w ciagu dnia na spocie w Kielcach i wieczorem na spocie w GM więc nie wiem co chcesz od atmosfery.

 

-Nie wiem kto tak twierdzi ale na pewno nie ja. Widziałem fajne rzeczy zrobione przez Czopera i fajne auta zbudowane przezniego i wiem że Wiktor tez potrafi dobrze przygotować auta do KJSów, więcej nie wiem. O ASO się nie wypowiadam bo mi nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje MIĘ się, że to jest sposób na rynek... taka nisza - i to ma prawo bytu... Gawiny w Krakowie też praktycznie pracują od 10:00 do 24:00 ;)

 

 

Mnie się wydaje że to smutna konieczność wynikająca z przyczyn zewnętrznych, a nie pomysł biznesowy, ale to dłuższa historia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moze tutaj byc połowa serwisu SWRT ale nie zidentyfikowali się. STIFAN tez się nigdy nie zidentyfikował kim jest. Janeksie z tym nie ukrywał dlatego z tego co wiem jest jedynym forumowiczem któy jest oficjalnie mechanikiem od Subaru i jest z Wawy. I tyle.

 

Kim jestem ... większość wie - zwycięzcą Cyny I i II w NA.

Nigdy nie reklamowałem swojej firmy czasem podaję tylko ceny żebyście mieli jakiś punkt odniesienia. Rozumiem, że Ty jako moderator forum powinieneś być neutrealny .. a nie jesteś :mrgreen:

Atmosfera na forum jest dobra ale musisz zrozumieć, że gdy po raz "enty" ktoś słyszy od ciebie - Janek, Szczepan + Motul to przy twoich doświadczeniach z Subaru (prawie żadne) zaczyna irytować niektóre osoby - stąd - (Kornecki król reszta [moderator czuwa])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-Nie wiem kto tak twierdzi ale na pewno nie ja. Widziałem fajne rzeczy zrobione przez Czopera i fajne auta zbudowane przezniego i wiem że Wiktor tez potrafi dobrze przygotować auta do KJSów, więcej nie wiem. O ASO się nie wypowiadam bo mi nie wypada.

 

ale w Twoich postach daje sie zauwazyc wywyzszanie jednego, kazdy wie ktorego mechanika.

 

wiesz, ze wiktor potrafi dobrze przygotowac auto a jednak nie omieszkales nazwac go mega geniuszem co nie umie skrzyni od wrxa naprawic.

 

ps nie mam nic do janka korneckiego, no moze poza tym, ze ciezko z nim sie umowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiesz, ze wiktor potrafi dobrze przygotowac auto a jednak nie omieszkales nazwac go mega geniuszem co nie umie skrzyni od wrxa naprawic.

 

 

NIe wieidząłem wtedy kto to robi tylko zapytałem się w taki sosób. Trochę bym się zirytował jakby mi znikły biegi w dwa dni czy coś takiego po remoncie skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiesz, ze wiktor potrafi dobrze przygotowac auto a jednak nie omieszkales nazwac go mega geniuszem co nie umie skrzyni od wrxa naprawic.

 

 

NIe wieidząłem wtedy kto to robi tylko zapytałem się w taki sosób. Trochę bym się zirytował jakby mi znikły biegi w dwa dni czy coś takiego po remoncie skrzyni.

 

 

akurat bieg był tylko synchronizator padł na robocie ale teraz jest wszystko dobrze i naprawde nie narzeka.... ja bede polecał viktora jezeli chodzi o subaru a to co zrobi ogs to jego sprawa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznaj historie tej skrzyni a pozniej sie irytuj.

 

 

 

ja jej niz nam dokladnie ale jak znasz to opowiedz ja znam historie od 25000 mil przebiegu :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...