Skocz do zawartości

problem z belką tylnego zawieszenia Impreza GT MY99


Domelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

mam maly dylemat i jestem ciekaw czy mi tu ktos pomoze bo obdzwonilem 3/4 salonow subaru w polsce,dzwonilem do nie-ASO(z turbo w nazwie:) gdzie czlowiek doskonale wiedzial o co chodzi i mogl mi pomoc ale powiedzial ze skoro nie bede u niego kupowal to dlaczego on ma mi odpowiadac na pytania:)...a mianowicie podczas konserwacji autka okazalo sie ze belka tylniego zawieszenia jest delikatnie mowiac w kiepskim stanie:)...wiec postanowilem ja wymienic...i tu zaczynaja sie problemy...zeby bylo jasne chodzi o belke tylnego zawiesznia tzw sanki oslona tylnego mostu:

 

http://sklep.XXXXXX.pl/product-pol-82288251-Belka-zawieszenia-tylnego-Impreza-GT-WRX.html

 

(oczywiscie nie chce kupowac tej za 1500zl bo moge kupic taka w bdb stanie za 200!!! :)

 

http://allegro.pl/su...3815580678.html

 

 

belki do mojej imprezy czyli pierwszej generacji na allegro sa w srednim stanie , natomiast juz belki od WRX'a bugeye 2001 sa w superstanie i teraz pytanie na ktore salony subaru nie umialy udzielic jednoznacznej odpowiedzi a szukalismy po numerach vin na wszystkie mozliwe sposoby, czy belka od WRXa bugeye bedzie idealnie pasowala do mojego gtka my99?

pomoze mi ktos?stawiam browara:P

 

dodam ze w jednym z salonow subaru mily czlowiek wydrukowal sobie schematy tych belek i stwierdzil ze ta od bugeye bedzie pasowac do mojego poniewaz rozni sie tylko tym pręcikiem od podtrzymania wydechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Pozwolę sobie nieco odkopać temat.

Jak to w końcu jest z zamiennością tych belek? Bo jak widzę zdania są podzielone. Posiadam wannę wolnossaka MY99 i ta belka jest u mnie niestety w opłakanym już stanie. Przeglądałem ogłoszenia i wszelkie belki do Imprezy GC/GF prezentują bardzo podobny stan do mojej obecnej, natomiast te z GD często wyglądają jeszcze nieźle. Ktoś może jednoznacznie potwierdzić czy do GF MY99 podejdzie któraś belka z GD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam,

odgrzewam wątek, ponieważ jestem w potrzebie:

Impreza GT MY 99. sedan, z tylną belką na wykończeniu.

 

Gdyby ktoś widział, ktoś słyszał lub miał na zbyciu

tylną belkę w dobrym stanie, to proszę o sygnał.

 

Również utrzymałem informacje, że od generacji wyżej belka nie pasuje, może rozstaw otworów się pokrywa z wersją od GT, ale blacha jest szersza i jej montaz jeśli wogóle możliwy, to ponoć działa niekorzystnie na geometrię.

 

Wersję od wolnossaka też przytuję,

od kombi może też pasuje?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...