Skocz do zawartości

Światła dzienne LED w miejsce halogenów Jakie najlepsze, czego nie kupować ?


muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zrobił światła 2w1 do jazdy dziennej i przeciwmgielne w miejsce fabrycznych halogenów w Foresterze SG przedliftowym, aby to wyglądało dobrze ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 14:24, dommarc napisał:

Czy ktoś z Was zrobił światła 2w1 do jazdy dziennej i przeciwmgielne w miejsce fabrycznych halogenów w Foresterze SG przedliftowym, aby to wyglądało dobrze ?

 

2 lata temu mi zrobili. Wygląda dobrze, działa dobrze ale nie wiem jak długo ... Po 1,5 roku coś się zepsuło (jakiś przekaźnik) i trzeba było wymienić. Chyba trzeba byłoby kupić jakieś markowej firmy, ale generalnie drugi raz bym tego nie zrobił. Generalnie unikałbym wszelkiej ingerencji w instalację el. Przy tej okazji miałem założoną kamerę cofania i też czasem szwankuje. Może mam pecha, ale jakoś tak się utwierdzam w przekonaniu, że "bryki z fabryki" i jak najmniej "ulepszeń" ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam Was

Podbijam temat. Szukam DRL w "skrzela" do Forestera SJF. Seryjne ledy padły. Czy możecie podzielić się swoimi/znanymi rozwiązaniami.

Co myślicie o takim rozwiązaniu https://sklep.motohid.pl/pl/p/Subaru-Forester-2013-Swiatla-Dzienne-LED-DRL-Lightbar-w-kratkach-zderzaka/1263

?

dzięki <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...