Jump to content

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer

Recommended Posts

10001200_1492233637670994_117818581_o.jp

Bardzo chciałem jechać, ale była uroczystość rodzinna.
Ale jak widzę, jak się spinacie, jak analizujecie - i jedni i drudzy- to strach się na taką imprezę zapisać.

Szczegolnie w piątek...

Edited by carlos-wrx
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

carlos_zps0428ec54.png

Tak mniej więcej Edwin to wyglądało :) ta nierówna pomarańczowa linia to dohamowanie przy użyciu balansu masą auta :D

buahahahaha leże i kwicze :biglol:

buahahahaha leże i kwicze :biglol:

na szczęście cybel nie ma jeszcze alkomatu to i carlos mógł jechać :-)

a gdzie jest to ostatnie zdjęcie... na którym wszyscy byliśmy ze zwycięzcą z Sebastianem... ?

carlos_zps0428ec54.png

Tak mniej więcej Edwin to wyglądało :) ta nierówna pomarańczowa linia to dohamowanie przy użyciu balansu masą auta :D

Musze poszukać video bo powinienem to mieć z balkonu :D

Czy ktokolwiek z tych sympatycznych ludzi z balkonu jest może w posiadaniu nagrań zawodników pokonujących beczkę :)

chciałbym zobaczyć jak to u mnie wyglądało z zewnątrz , ładnie proszę o udostępnienie takich materiałów :D :D :D

Dzięki PREMO...troszkę czasu potrzebowałem żeby taki poziom rysowania osiągnąć ale cóż....widać po moim rysunku, że ten czas nie był stracony :D

Czy ktokolwiek z tych sympatycznych ludzi z balkonu jest może w posiadaniu nagrań zawodników pokonujących beczkę :)

chciałbym zobaczyć jak to u mnie wyglądało z zewnątrz , ładnie proszę o udostępnienie takich materiałów :D :D :D

Dzięki za filmik !!!! a masz może też drugą beczkę w sensie ta jest chyba z drugiego przejazdu a z pierwszego ?? :) myślałem że ciaśniej to wyszło 

ale zazdroszczę wam że go słuchacie z zewnątrz !!!!!!!!!!  :P  :D

Gratki GRIZUS.Beka pokonana w stylu Chudego na Karowej przed laty.Nic nie za szeroko .
Gratki GRIZUS.Beka pokonana w stylu Chudego na Karowej przed laty.Nic nie za szeroko .

Dzięki :)  ale pierwszy przejazd pojechałem ją ciaśniej i lepiej, widać to na tym onboardzie http://youtu.be/XbMjVlzhvRI

a no i tutaj tabelka mówiąca o tym że w tym przejeździe z tego onboardu zrobiłem najlepszy czas , uwierzycie ? wygląda to co najmniej śmiesznie :)

os3.jpg

Edited by grizus

OS3 i jego pierwszy przejazd był bardzo specyficzny jeśli chodzi o pogodę.

Uwierz mi, że patrząc na Twój onboard stwierdzam, że miałeś jeszcze dobre warunki ;)

Są fragmenty toru gdzie jest wilgotno , a nie mokro i stoi woda.

Nasz start wstrzymano ( Mariusz Zapała był jeszcze przede mną ) bo gość z SJS musiał się do auta schować , tak nawalał deszcz i grad ;)

Początkowe i końcowe numery startowe miały w miarę podobne warunki.

os3.jpg

Na tej próbie Carlos szedł czy jechał ? 

:mrgreen:  :facepalm:  :evil2:

Edited by carfit

To była ta próba gdzie atakował beczkę i hamował wstecznym :D

Cztery pory roku. W takich warunkach przyszło rywalizować uczestnikom I Wielkiego starcia Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer. Był deszcz, grad, śnieg z deszczem, słońce, ulewa oraz porywisty wiatr, który skutecznie przesuwał pachołki, beczkę a nawet foto cele z pomiaru czasu. Na szczęście pogoda nie była w stanie przeszkodzić uczestnikom w dobrej zabawie.
W najważniejszej klasyfikacji dnia czyli rywalizacji drużynowej zwyciężyli kierowcy broniący barw EVO pokonując swoich kolegów z Subaru o ponad 4 minuty. Najlepszym czasem w generalce legitymuje się kierowca Imprezy Type-R Sebastian Kwiecień, który otrzymał puchar przechodni.
Na zakończenie dnia przygotowaliśmy niespodziankę – próbę na dochodzenie. Po zaciętej walce pierwszy linię mety minął kierowca Subaru Rafał Piekut. Dziękujemy Wam za stworzenie świetnej atmosfery na torze i rywalizację zgodną z duchem fair play. Do zobaczenia za rok!

post-14459-0-93684000-1395090201_thumb.jpg

Edited by Szkoła Jazdy Subaru

Chyba takie posty jak ten powyżej najlepiej zbyć milczeniem...

Gratulacje dla startujących - fajnie było Wam kibicować nawet sprzed ekranu z pracy - kciuki mało nie odpadły ;)

Mam wrażenie, że za rok też Subaru tanio skóry nie sprzeda :)