Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

carlos_zps0428ec54.png

Tak mniej więcej Edwin to wyglądało :) ta nierówna pomarańczowa linia to dohamowanie przy użyciu balansu masą auta :D

 

 

buahahahaha leże i kwicze :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z tych sympatycznych ludzi z balkonu jest może w posiadaniu nagrań zawodników pokonujących beczkę :)

 

chciałbym zobaczyć jak to u mnie wyglądało z zewnątrz , ładnie proszę o udostępnienie takich materiałów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z tych sympatycznych ludzi z balkonu jest może w posiadaniu nagrań zawodników pokonujących beczkę :)

 

chciałbym zobaczyć jak to u mnie wyglądało z zewnątrz , ładnie proszę o udostępnienie takich materiałów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktokolwiek z tych sympatycznych ludzi z balkonu jest może w posiadaniu nagrań zawodników pokonujących beczkę :)

 

chciałbym zobaczyć jak to u mnie wyglądało z zewnątrz , ładnie proszę o udostępnienie takich materiałów :D :D :D

 

Gratki GRIZUS.Beka pokonana w stylu Chudego na Karowej przed laty.Nic nie za szeroko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki GRIZUS.Beka pokonana w stylu Chudego na Karowej przed laty.Nic nie za szeroko .

 

 

Dzięki :)  ale pierwszy przejazd pojechałem ją ciaśniej i lepiej, widać to na tym onboardzie http://youtu.be/XbMjVlzhvRI

 

a no i tutaj tabelka mówiąca o tym że w tym przejeździe z tego onboardu zrobiłem najlepszy czas , uwierzycie ? wygląda to co najmniej śmiesznie :)

 

os3.jpg

Edytowane przez grizus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS3 i jego pierwszy przejazd był bardzo specyficzny jeśli chodzi o pogodę.

Uwierz mi, że patrząc na Twój onboard stwierdzam, że miałeś jeszcze dobre warunki ;)

Są fragmenty toru gdzie jest wilgotno , a nie mokro i stoi woda.

Nasz start wstrzymano ( Mariusz Zapała był jeszcze przede mną ) bo gość z SJS musiał się do auta schować , tak nawalał deszcz i grad ;)

Początkowe i końcowe numery startowe miały w miarę podobne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

os3.jpg

 

 

 

Na tej próbie Carlos szedł czy jechał ? 

 

:mrgreen:  :facepalm:  :evil2:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery pory roku. W takich warunkach przyszło rywalizować uczestnikom I Wielkiego starcia Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer. Był deszcz, grad, śnieg z deszczem, słońce, ulewa oraz porywisty wiatr, który skutecznie przesuwał pachołki, beczkę a nawet foto cele z pomiaru czasu. Na szczęście pogoda nie była w stanie przeszkodzić uczestnikom w dobrej zabawie.
W najważniejszej klasyfikacji dnia czyli rywalizacji drużynowej zwyciężyli kierowcy broniący barw EVO pokonując swoich kolegów z Subaru o ponad 4 minuty. Najlepszym czasem w generalce legitymuje się kierowca Imprezy Type-R Sebastian Kwiecień, który otrzymał puchar przechodni.
Na zakończenie dnia przygotowaliśmy niespodziankę – próbę na dochodzenie. Po zaciętej walce pierwszy linię mety minął kierowca Subaru Rafał Piekut. Dziękujemy Wam za stworzenie świetnej atmosfery na torze i rywalizację zgodną z duchem fair play. Do zobaczenia za rok!

post-14459-0-93684000-1395090201_thumb.jpg

Edytowane przez Szkoła Jazdy Subaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takie posty jak ten powyżej najlepiej zbyć milczeniem...

Gratulacje dla startujących - fajnie było Wam kibicować nawet sprzed ekranu z pracy - kciuki mało nie odpadły ;)

Mam wrażenie, że za rok też Subaru tanio skóry nie sprzeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...