Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna się szukanie dziur,regulaminy,zamknięte bramy i zimne opony. :mrgreen:  

Byłbym zapomniał,to wszystko to zmowa organizatorów i Subaru. :twisted:

@@EVAN jako jeden z nielicznych przyjął wynik zawodów z właściwą postawą. :bowdown: 

Ale "rodowód" ma w porządku. :mrgreen:  

Wygrywać nie jest łatwo,a przegrać jeszcze trudniej. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Zaczyna się szukanie dziur,regulaminy,zamknięte bramy i zimne opony. :mrgreen: Byłbym zapomniał,to wszystko to zmowa organizatorów i Subaru. :twisted:

 

No właśnie też to widziałem na evo org, i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to taka że o ile się nie mylę to ludzie odpowiedzialni za tor kielce w większości jeżdżą evami a więc po co mieli by sabotować żeby subaru wygrało, może to takie koniki trojańskie które jeżdżą evo a duszą są za subaru ;)


 

 

Wygrywać nie jest łatwo,a przegrać jeszcze trudniej. :twisted:

 

Chwała ludziom którzy potraktowali tą imprezę z przymrużeniem oka i nie spinali się jak stringi na Oleksym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Gratulacje dla zwycięzców, znów okazuje się że kierowcy subaru potrafią się bawić i jeździć  :D  i to bez napinki. Wiara w Subaru niezachwiana. 

Podziękowania dla Apacza za wożenie na prawym  :P oraz Wszystkim za towarzystwo i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam był zakład :lol: , Damian rzucił nam wyzwanie, powtarzane wielokrotnie tyle ze każdy kolejny monolog był ciut mniej wyraźny ;)

 

Cholera ale jazda z tym zakładem ;) .No cóz jak tylko bedziemy mieli Subaru na wyposażeniu z Adrianem to plejady pojedziemy ,jak nie w tym roku to zakład przechodzi na inne plejady :P Chyba będzie trzeba zbudowac Type -R w kolorze białym. :angry:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł SJS na taką formę rywalizacji i zabawy godny kontynuacji. :)

Osobiście świetnie się bawiłem,zarówno w piątek wieczorkiem jak i w sobotę.Lepiej mi poszło jednak w piątek. :biglol:

W sobotę skopali mi dupsko do krwi. :mrgreen: Muszę chyba w końcu zrobić to prawko. :biglol:

Zakład poszedł faktycznie gruby. :twisted:


 

 

Chyba będzie trzeba zbudowac Type -R w kolorze białym.

No,białe są najszybsze. :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie pięknie,gratuluję wszystkim tam obecnym,Zwycięzcy, brawo,brawo i jeszcze raz brawo. Normalnie jestem z Was dumny jak cholera.Carlos, Cybel, wam też gratuluje,że przyjeliscie w gościnę chłopaków z evo.Dobry piątkowy trening integracyjny nigdy nie jest zły, wręcz wskazany. :D  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

Na następnym starciu napewno już pojawimy się z Premem,Bebnem.Wiec trzy furki dojdą do rywalizacji z diamentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakieś śpiewy wieczorne i zbyt dużo toastów. :huh: Kompletnie bezzasadnie. :mrgreen:

Na forum Evo twierdzą,że Evo wygrało. :twisted:

Brawa i uznanie dla kierowników Evelinek. :)

Carlos krzykaczu,bijesz pianę i rozbudzasz niezdrowe emocje. :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...