Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

no ale w jednym z odcinków Top Gear Stig dosiadał raz imprezę raz evo i wygrała Impra... :)

To seryjne auta były i jak wyżej napisałem,wtedy Evo nie ma przewagi.Inna sprawa po modach,tu aby auta były porównywalne,to w Subaraka trzeba włożyć kilka razy więcej kasy niż w Evo.

Dlatego w "amatorskich" zawodach prym wiedzie Evo,w profesjonalnych zespołach i zawodach bywa już różnie,bo i przepisy sprzyjają Subarakom. ;)

W Evo 400KM i 550Nm to nie jest duży i kosztowny problem,w Subaru robią się duże koszty. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no ale w jednym z odcinków Top Gear Stig dosiadał raz imprezę raz evo i wygrała Impra... :)

To seryjne auta były i jak wyżej napisałem,wtedy Evo nie ma przewagi.Inna sprawa po modach,tu aby auta były porównywalne,to w Subaraka trzeba włożyć kilka razy więcej kasy niż w Evo.

Dlatego w "amatorskich" zawodach prym wiedzie Evo,w profesjonalnych zespołach i zawodach bywa już różnie,bo i przepisy sprzyjają Subarakom. ;)

W Evo 400KM i 550Nm to nie jest duży i kosztowny problem,w Subaru robią się duże koszty. :(

 

mądre........................ :-)

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie N też Subaru wygrywa.

 

Ale w którym państwie ? Bo u nas Mistrz,Wicemistrz i II Wicemistrz Polski to kierowcy Evo ;)

 

Słyszałem kiedyś opinie kogoś kto ma pojęcie, że bardzo dobry kierowca szybciej pojedzie Sti niż Evo, natomiast pozostałe 99% szybciej pojedzie Evo. Może coś w tym jest?

 

Moim zdaniem to bzdura.Prawdą jest,że przeciętny kierowca szybciej pojedzie Evo niż STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze kocham Sti (mialem wiecej subaru niz skarpetek w szufladzie) i jako uzytkownik takze evo obiektywnie stwierdzam,że to ostatnie oprócz odglosu motoru jest pod każdym względem lepszejsze.

Prawdopodobnie przyjade na te wojne,jednak by byc konkurencyjny czy to na śniegu czy asfalcie zmuszony jestem na druga stone barykady.Co nie zmienia faktu,że niejedno subaru mnie zleje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadszedł czas aby odkryć kolejne karty. "Wielkie starcie" odbędzie się w dniu 15 marca 2014 roku oczywiście na Torze Kielce. Dla zachowania równych szans lista startowa została ograniczona do 40 uczestników (20 Imprezowiczów, 20 posiadaczy Evo). Próby odbędą się na trzech odcinkach specjalnych. Każdy z uczestników pokona każdy OS trzykrotnie. Do klasyfikacji generalnej zaliczane będą czasy najlepszych 15 kierowców z każdej grupy. Zatem decydować będzie wynik całego kolektywu. Na tej podstawie pod koniec dnia poznamy zwycięzcę „Wielkiego Starcia” Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer Evolution.

Zapraszamy do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Koszt startu wynosi 290 zł.

Wszelkie pytania jak i same zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: biuro@sjs.pl lub telefonicznie pod numerem (12) 411 00 81.

 

Do zobaczenia na torze!

 

Ireneusz Dancewicz

Szkoła Jazdy Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos,beben zdążycie z furami?

Zgłoszenie już poszło. ;)

 

Oby !!! Bede o to walczyl.

Moze bym odrobinke pomógł bokserom ;) , choć prawde mowiac, zakładając ze wpadne i nie tylko ja, dzień wcześniej to raczej niekoniecznie ;)

 

Tak czy inaczej , jestem conajmniej towarzysko !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem maila już kilka dni temu,ale potwierdzenie zwrotne nie przyszło.

Czy pojawi się bardziej szczegółowy regulamin? Czy np. dopuszczone będę samochody na slickach/kolcach itp. ?

 

Łatwo skóry nie oddamy,prawda?

 

P.S. Romek, nie dawaj czasem auta Carlosowi,bo istnieje realne zagrożenie,że będzie sabotował dla ekipy EVO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos,beben to co w piątek jedziemy? :biglol:

 

inaczej jakos sobie tego nie wyobrażam, bez porannych "lęków" i delirki nie jeżdżę po torze :D

 

no i klasycznie ktos musi odśpiewac o poranku "Psalm 39" :D

 

 

P.S. Romek, nie dawaj czasem auta Carlosowi,bo istnieje realne zagrożenie,że będzie sabotował dla ekipy EVO :)

 

ty lepiej proś mnie usilnie abym swoją dobrą formą przykrywał to co będziesz ty odstawiał na torze :P

 

Wgrałes "zimową procedurę"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałes "zimową procedurę"?

Przystojniak zabiera się za auto zaraz po powrocie ze Szwecji. Dzisiaj akurat skończyłem docieranie silnika :)

 

Dostałem już potwierdzenie zgłoszenia i wniosłem opłatę.

 

LISTA uczestników - proszę się dopisywać

 

1. ALEX

2. .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy np. dopuszczone będę samochody na slickach/kolcach itp. ?

Slick dopuszczony,kolec zabroniony.

P.S. Romek, nie dawaj czasem auta Carlosowi,bo istnieje realne zagrożenie,że będzie sabotował dla ekipy EVO

Już sobie zaklepał autko.Nie będzie sabotował,bo chce dzbanek. ;):biglol:

no i klasycznie ktos musi odśpiewac o poranku "Psalm 39"

Zależy od atrakcji piątkowego wieczoru. :P:biglol:

Bankowo jestem w piątek

I to się mnie podoba. ;)

namawiam mojego fizycznego Apacza na ww. Imprezę , może nie da d....y i powalczy :)

Namawiaj,namawiaj.Powiedz,że diesli nie będzie,to i wstyd mniejszy. :P:biglol:

Mój przelew też już poszedł.

 

1. ALEX

2. cybel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...