Jump to content

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer

Recommended Posts

Witajcie Forumowicze,

Reprezentuje firmę SJS. Chciałbym się z Wami na forum podzielić naszym najnowszym pomysłem i zaprosić do udziału.

Dwa legendarne modele samochodów, których rywalizacja na trasach rajdowych odcinków specjalnych rozgrzewa kibiców po dziś dzień. Pora rozstrzygnąć tę walkę. Już w marcu dojdzie do „Wielkiego starcia” odwiecznych rywali – Rally Sprintu o Puchar SJS, na Torze Kielce.

Będą to pierwsze z cyklu zawody, skierowane wyłącznie do użytkowników turbodoładowanych modeli Subaru Impreza (GT, WRX i WRX STI), a także Mitsubishi Lancer Evolution.

Szczegóły oraz dokładny termin „Wielkiego starcia” poznacie już wkrótce. Odliczanie trwa!

pozdrawiam

Ireneusz Dancewicz

Szkoła Jazdy Subaru

post-14459-0-46330400-1389351366_thumb.jpg

• Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie Forumowicze,

Reprezentuje firmę SJS. Chciałbym się z Wami na forum podzielić naszym najnowszym pomysłem i zaprosić do udziału.

Dwa legendarne modele samochodów, których rywalizacja na trasach rajdowych odcinków specjalnych rozgrzewa kibiców po dziś dzień. Pora rozstrzygnąć tę walkę. Już w marcu dojdzie do „Wielkiego starcia” odwiecznych rywali – Rally Sprintu o Puchar SJS, na Torze Kielce.

Będą to pierwsze z cyklu zawody, skierowane wyłącznie do użytkowników turbodoładowanych modeli Subaru Impreza (GT, WRX i WRX STI), a także Mitsubishi Lancer Evolution.

Szczegóły oraz dokładny termin „Wielkiego starcia” poznacie już wkrótce. Odliczanie trwa!

pozdrawiam

Ireneusz Dancewicz

Szkoła Jazdy Subaru

Fajnie Irek,,,ale diabeł tkwi w szczegółach :-)

Do marca może Bęben zrobi swojego a Carlos jeszcze nie, plus kilku mocnych starych wyjadaczy przyjedzie i damy radę :)

Żadne evo nam nie straszne :)

Żadne evo nam nie straszne

w Kielcach na suchym łatwo nie jest wygrać Subaru :huh: ale w marcu może być śnieg i wtedy będziemy górą :yahoo:

w Kielcach na suchym łatwo nie jest wygrać Subaru :huh: ale w marcu może być śnieg i wtedy będziemy górą :yahoo:

Będzie łatwo........................................jak lancery pojadą na inne zawody ;)

A poważnie to zapewne będzie to starcie seryjnych aut,więc w takim przypadku subaru STI ma szanse.

Jeśli dozwolone będą modyfikacje to szanse subaru maleją ale może być ciekawie :)

Będzie łatwo........................................jak lancery pojadą na inne zawody ;)

A poważnie to zapewne będzie to starcie seryjnych aut,więc w takim przypadku subaru STI ma szanse.

Jeśli dozwolone będą modyfikacje to szanse subaru maleją ale może być ciekawie :)

nie śmiejcie się bo jestem laikiem ale napiszcie proszę czy rzeczywiście Evo jest lepsze, szybsze na torze? (ten sam kierowca)

turbodoładowanych modeli Subaru Impreza (GT, WRX i WRX STI)

Cóż za dyskryminacja. A Legacy Turbo gdzie?

Organizatorze, możesz to niedopatrzenie jeszcze naprawić.

nie śmiejcie się bo jestem laikiem ale napiszcie proszę czy rzeczywiście Evo jest lepsze, szybsze na torze? (ten sam kierowca)

niestety tak.

Do marca może Bęben zrobi swojego a Carlos jeszcze nie, plus kilku mocnych starych wyjadaczy przyjedzie i damy radę :) Żadne evo nam nie straszne :)

nie ma raczej większej szansy abym mial już auto gotowe na to spotkanie, więc pewnie znowu Cybel będzie mnie ratował :)

chociaż to by było ciekawe jakbyśmy sie z bębnem zjechali, własnie przy tej okazji :)

chociaż to by było ciekawe jakbyśmy sie z bębnem zjechali, własnie przy tej okazji

nie żal byłoby nówek nie śmiganych jeszcze ?

Już pierwsze bojówki pseudokibiców się formują :yahoo:  :biglol:

@welniacz, @kamilp

Może wcześniej mała parada przez miasto dla kibicujacych z subaru?

Wysłane z mojego PadFone przy użyciu Tapatalka

Edited by Pumcia

niestety tak.

Do marca może Bęben zrobi swojego a Carlos jeszcze nie, plus kilku mocnych starych wyjadaczy przyjedzie i damy radę :) Żadne evo nam nie straszne :)

nie ma raczej większej szansy abym mial już auto gotowe na to spotkanie, więc pewnie znowu Cybel będzie mnie ratował :)

chociaż to by było ciekawe jakbyśmy sie z bębnem zjechali, własnie przy tej okazji :)

dopytam... a z czego to wynika?

Przewaga Evo to:

-generalnie mocniejsze silniki, lepsza charakterystyka

-precyzyjniejszy układ kierowniczy

-aktywne dyfry

To tak na szybko, więcej pewnie objaśnią bardziej doświadczeni koledzy

W grupie N też Subaru wygrywa. Słyszałem kiedyś opinie kogoś kto ma pojęcie, że bardzo dobry kierowca szybciej pojedzie Sti niż Evo, natomiast pozostałe 99% szybciej pojedzie Evo. Może coś w tym jest?

Edited by Giechu
-generalnie mocniejsze silniki, lepsza charakterystyka -precyzyjniejszy układ kierowniczy -aktywne dyfry

Czyli samochód dla gospodyń domowych, co bez wspomagaczy nie potrafią jeździć. :biglol: