Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uuuuuuuuuuuuuu działo się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz coś napiszę , zgrywam filmiki, zaraz będą linki itd :D :D :D 

 

Fajnie tam na tych Kielcach , jak na mój pierwszy występ w życiu na tym torze to chyba nieźle co  :D  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graciurki dla Grizusa i Sebastiana,duży szacun. :bowdown:

Alex pokazał nam jak się jeździ.Gratki. :) Ale finału trochę szkoda. ;)

My z Carlosem brylowaliśmy wczoraj. :mrgreen: Pierwsi przy barze i czołówka szydery. :twisted:

Natomiast co do jazdy,to nawijać o niej potrafimy nieźle. :twisted:  :biglol:

Pozdrówki dla wszystkich obecnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuuuuuu działo się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz coś napiszę , zgrywam filmiki, zaraz będą linki itd :D :D :D Fajnie tam na tych Kielcach , jak na mój pierwszy występ w życiu na tym torze to chyba nieźle co :D ??

 

Grizus ...

jestem DUMNY z Was :) . Z Ciebie i z Weroniki . Jeszcze raz gratulacje

Edytowane przez Bryku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z imprezy , dlatego nie będę się rozpisywał ;). OGROMNE gratulacje dla Zwycięzców! Byliście bezkonkurencyjni!!! Najważniejsze jest to, że Wasz wynik nie był dziełem przypadku, ale efektem równej i precyznej jazdy. Jeszcze raz - gratulacje.

 

Beben. Juz Ci dzisiaj mówiłem,że masz u mnie prawy fotel na Plejadach. .. ale chyba nie skorzystasz :) Wielkie dzięki za pilotowanie i cenne rady.

Dziękuję też Edwinowi,który wczoraj przypadkiem znalazł dla mnie cztery opony, na których dzisiaj mogłem pojechać.

 

Wszystkim dzisiaj spotykanym, dziękuję za świetną zabawę

P.S. Cel dzisiejszej walki wykonany w 101 % ;)

 

Chyba jednak Subaru nie jest takie złe. .. :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał obejrzeć konfrontację ALEXA z beczką to na YOU TUBE zamieściłem filmik, a nie wiem jak zalinkować może ktoś wklei wystarczy wpisać beczka ALEXa

 

...przesyłam Linka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, jeździłem.. to był piękny dzień  :D .

 

Przede wszystkim serdeczne gratulacje dla Grizusa i Sebastiana. Widać, że ta pozorna dominacja Evo na Kielcach to tylko podpucha i jak przychodzi czas prawdziwej próby to Subaru rozdaje karty  ;) . Przyjemnie było patrzeć na wyniki no i oczywiście na pojedynki na dochodzenie, szczególnie ostatni  :yahoo: . W razie konieczności prania ciuchów po szampanie - rachunek proszę do mnie ;) .Jeszcze raz gratki.

 

SJS - fajny pomysł z tą końcową rozgrywką, bardzo widowiskowy.

 

Co do samej jazdy... Ja oczywiście w pierwszym przejeździe nazwiedzałem się trawników, potańczyłem pirueciki i straciłem tyle, że później już nie udało się doczłapać do jakiegoś dzbanka, ale jestem bardzo zadowolony z tego dnia. Po raz kolejny obiecuję sobie, że następnym razem to już na pewno przygotuję set odpowiednich opon, ale jakoś tak nie wychodzi...  :) . Nevermind.

 

Ważne jest to, że można było się spotkać i pracowicie spędzić piątkowy wieczór :cry:  i całą sobotę :) . A'propos piątkowego wieczoru to może nie był on najbardziej spektakularny w historii ale działo się sporo i padły bardzo poważne deklaracje  :D

 

Alex - okazuje się, że Ty naprawdę umiesz jeździć  :P . Gratulacje  :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych.

 

P.S. Marzy mi się taki old age  :rolleyes:  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwszy film :D przepraszam za mój okrzyk radości po przekroczeniu mety ale widziałem że "Lelek" mija metę jako drugi także wiedziałem że wygrałem :D potem się dowiedziałem że jeszcze strącił pachołki... :D

 

Edytowane przez grizus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie będzie może ktoś z Was w czwartek na II stopniu w Kielcach?.....


Dobra pierwszy film :D przepraszam za mój okrzyk radości po przekroczeniu mety ale widziałem że "Lelek" mija metę jako drugi także wiedziałem że wygrałem :D potem się dowiedziałem że jeszcze strącił pachołki... :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=XuKB__5lIEo

 

Okrzyk był Najlepszy!!!  :yahoo:  odzwierciedlał to co zrobiłeś...:) a pogoda jak widać nie rozpieszczała.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Subaraki wygrały z "głębokimi rezerwami" kierowników Evelin. :huh:  :biglol:

Lelek,Łata,Różak,Evan,damianbyczek rezerwowymi. :P

 

Rezerwy... połowa w klatkach i na podtrzymaniu  :o  :)

 

 

No, ale powiem wam że na forum Evo, raczej tak cicho i spokojnie ;):P

 

Zajrzałem na Ich forum na chwilkę - faktycznie jakoś tak smutno  :P  Nie martwcie się tam Panowie - fajna walka była  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...