Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Ale mieliśmy ubaw jak Grizus pogonił Janusza Lelka w finale

 

Wydarzenie jest tak epokowe, że i ja postanowiłem Foruma odwiedzić :), oby to wydarzenie efemerycznym się nie okazało :)

Ale fakt jest faktem, reprezentacja Subaru, w końcu coś pokazała na Kielcach.

Gratuluje wszystkim, którzy wzięli udział i godnie nas reprezentowali. W szczególności dziękuję Grizusowi i Sebastianowi w coupetach za przywrócenie wiary niedowiarkom :)

Od lat konsekwentnie mówiłem, że subaru ma potencjał :)

 

 

 

Dzis jesteśmy umówieni na 22 na Evo.org.pl co by im przypomnieć wyniki. Szydera była gruba :)

 

Carlos już tam kąsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jestem zaskoczony wynikiem. Byłem dużo bardziej pesymistycznie nastawiony.

 

Grizus i Sebastian Kwiecień zrobili mega robotę . Jechali bardzo spokojnie ale cholernie skutecznie. Pare osób było "lekko" zdziwionych :)

 

Pogoda była dzisiaj pod psem na maxa . Lało, wiało, dwa razy było gradobicie ale impreza udana na maxa.

 

Carlosowi i Cyblowi trzeba wybaczyć dzisiejszy gorszy dzień za fajerą, wczoraj wygrali dziś odpoczywali :lol:

 

Debiutowalem dziś w roli kibica i pilota. Wole jeździć ale dzięki Alexowi ktory mnie woził po torze bawilem sie rewelacyjnie. Przy okazji mam nadzieje trochę pomoglem okielznac pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od lat konsekwentnie mówiłem, że subaru ma potencjał

 

Tomek , jak byś był koło mnie , to bym Cie ucałował   ;)  :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ekipy " gwiazdeczek". :yahoo: ... jak widać...moc była  z Wami... :ok: .................... :puchar:

 

jak dla mnie rewelacja!!!!! ...

 

ps. choć jak pewnie wielu z nas.... "bało się że może pójść coś nie tak..." :)

ale nie ma jak Duuuuuuuża Wiara...w zwycięstwo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za foto, nie mogłem dzis być z Wami , ale byłem narawde duchem, i prawie non stop on-line z Alexem :) jeszcze raz chłopaki z Subaru , wielkie BRAWA !!!! . Koledzy z EVO , fajni jesteście , walczycie jak lwy , macie nadmuchane po 2 bary, śmiejecie sie z subaru , a jak przyjdzie co do czego , to jest lipa , wstyd , i amatorka  ;)  :biglol:  :yahoo:

 

P.S. Oczywscie nie bierzcie tego poważnie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za bardzo sympatyczne spotkanie :)

Szacunek dla chłopaków w Type-R - idą jak złe...widać , że jest potencjał w tych autach. Grizus w finale pojechał super. Widać było, że takie szybkie odcinki pasują pod to auto i zawieszenie.

Kieleccy wyjadacze faktycznie jechali tak jak się spodziewaliśmy czyli szybko.

Mi udało się zdobyć pierwsze miejsce w kategorii samochodów na oponach z homologacja drogową :D co przywróciło mi trochę wiarę w swoje możliwości ;)

W finale z Januszem Lelkiem szło dobrze do czasu ostatniego slalomu ...gdzie mnie lekko postawiło bokiem przy odkręconej czwórce...więc mając w pamięci Kaczyce wolałem odpuścić i na siłe nie pakowac się między słupki.

Ale oprócz pogody było super!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nikt z nas nie nagrał wrzawy jaka zapanowała na tarasie jak Grizus skopał evke.


ej, ja nic z tego nie rozumiem... Waszka na fejsie ogłosił że był trzeci, a według list które tu załączacie, to wcale nie był. Ma ktoś ostateczne wyniki?  :krecka_dostal:

Dostał  dzbanek  za 3miejsce wśród aut z oponami drogowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ja nic z tego nie rozumiem... Waszka na fejsie ogłosił że był trzeci, a według list które tu załączacie, to wcale nie był. Ma ktoś ostateczne wyniki?  :krecka_dostal:

Jak rozumiem generalkę po 3 OS wygrał Sebastian Kwiecień w STI, a ostatnią próbę najlepszych Grizus?

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.... Kolejny udany wypad na Kielce :)

 

...o sportowej stronie rywalizacj nie będę wspominał, bo najzwyczajniej wstydzę się o tym mówić, jakoś nie mogliśmy się dziś , razem z Romkiem, dogadać z autem :) ...no ale tak to czasem bywa.

 

Grunt ze impreza , wieczór przed, była z mocnym przytupem :) tam z Cyblem bylismy w ścisłej czołówce :) nieco sie to odbiło na formie kilku osób, aleeeeee ...my tu jeszcze wrócimy... Z Romkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za bardzo sympatyczne spotkanie :)

Szacunek dla chłopaków w Type-R - idą jak złe...widać , że jest potencjał w tych autach. Grizus w finale pojechał super. Widać było, że takie szybkie odcinki pasują pod to auto i zawieszenie.

Kieleccy wyjadacze faktycznie jechali tak jak się spodziewaliśmy czyli szybko.

Mi udało się zdobyć pierwsze miejsce w kategorii samochodów na oponach z homologacja drogową :D co przywróciło mi trochę wiarę w swoje możliwości ;)

W finale z Januszem Lelkiem szło dobrze do czasu ostatniego slalomu ...gdzie mnie lekko postawiło bokiem przy odkręconej czwórce...więc mając w pamięci Kaczyce wolałem odpuścić i na siłe nie pakowac się między słupki.

Ale oprócz pogody było super!!!

A Ty ześ gupku Type R sprzedał :) jeszcze będziecie zdrajcy wracać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...