Skocz do zawartości

„Wielkie starcie” - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to będzie ciekawie, im bliżej terminu

 

Tydzień pod znakiem słońca. Załamanie pogody od soboty - deszcz i deszcz ze śniegiem.

 

- Do piątku czeka nas słoneczna i sucha pogoda. Temperatury maksymalne wszędzie powyżej 10 st. Celsjusza, na zachodzie nawet powyżej 15 stopni. Radykalna zmiana pogody nastąpi pod koniec tygodnia. Od soboty będzie dużo chmur i opady deszczu i deszczu ze śniegiem - mówi Agnieszka Głowacka, MeteoGroup.
Sprawdź pogodę na jutro - Pogoda.gazeta.pl

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos rzem chciał o tym napisać ale mnie uprzedziłeś.Albo odwołają i zmienią termin albo będą efektowne poślizgi i nie jedno jebut ;)   No i opony będzie trudniej dogrzać.

 

http://www.mojapogoda.com/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/48X8/kielce.html

 

Deszcz przelotny to może się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... bo Wam nie mówiłem. Na koniec zrobili promocję na deszczówki. Szkoda było nie łyknąć ;)

W tej chwili zaskoczyć mnie może jedynie śnieg,a właściwie lód. Kolcy nie mam. :)

Jak je będziesz zmieniał w tym tempie co dzisiaj,to sobie raczej nie pojeździsz. :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowal, @elmo, @szubaru ja niestety nie jadę, wyjeżdżam dziś w delegację do piątku a że w poniedziałek lecę do Rosji to w sobotę muszę zrobić to czego nie będę robił od dziś "za biurkiem" :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Romku dalej te 10 letnie zimóweczki? :D

Okazało się,że są nawet ciut starsze. :biglol:

Mam,ale Carlos nie chce nawet na nie spojrzeć,a jak usłyszy o zimówkach Dunlopa,to dziwnie blednie. ;)  :biglol:

Mam też te drugie,te które później używane były w grudniu.O te Carlos kocha. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...