Skocz do zawartości

Czy kupiłbyś XV raz jeszcze?


Toimi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Karas napisał:

my również tak go wykorzystujemy tzn w błotku  z ładunkiem na dachu...

 

IMG_0385.GIF

 

Bardzo ładna sztuka :)

3 godziny temu, lookita napisał:

Najpierw myślałem,że to brona do ogródka,ale...załapałem po chwili,że to platforma wzdłużna.chyba,że mylę się?

 

Jak dla mnie to bagażnik na 4 rowery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ketivv napisał:

w liftowym XV pojawił się zintegrowany przedłożony spojler 

chwała im za to. Imo Xv bez spojlerka wygląda jakby miał garba i jakby czegoś z tyłu brakowało - wiadomo gust każdy ma swój , w my14 była opcja poprawy wyglądu auta więc z niej skorzystałem. Natomiast nie ma róży bez kolców - wadą takiego szpojlera jest to że jadąc w deszczu tylna szyba jest mocno ubabrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwała im za to. Imo Xv bez spojlerka wygląda jakby miał garba i jakby czegoś z tyłu brakowało - wiadomo gust każdy ma swój , w my14 była opcja poprawy wyglądu auta więc z niej skorzystałem. Natomiast nie ma róży bez kolców - wadą takiego szpojlera jest to że jadąc w deszczu tylna szyba jest mocno ubabrana

Mój jest b.ładny

bb9aec5ca56e7fb007a711b10adb9f8a.jpg93d9e0727d5b62141d321aea33050ade.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeździłem nowym Xv 2 , z 1.6 niestety cvt. Tej konfiguracji sobie bym nie kupił, ale za te pieniądze , do miasta tylko i w cięższy teren do domu prowadzący tak, dla żonki , dla mnie tylko 2.0 ale czy na pewno generacji 2? W porównaniu z moim, tylko paroma zmianami odczuwalnymi przeze mnie się różni , ta tylna ośką chyba mniej nerwową tak, systemami bezpieczeństwa i budą, w mojej ocenie bez tego pazura, który w mojej jest. Wygłuszenie , walory terenowe pozostały te same. Nie poraził mnie komfortem, stad poczekam na gen. 3 IMG_4156.jpgIMG_4150.jpgIMG_4154.jpgIMG_4147.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 15:17, lookita napisał:

IMG_4156.jpg

 

Masz widzę taki sam zestaw jak u mnie, perłowy Babowóz po lewej, dziadkowóz w kolorze zbierającym każdy bród po prawej, brakuje mi tylko tego ładnego w środku... :)

Edytowane przez Strusiu72
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Poluzuj majty. Kupiłem swojego Szarego Mnicha bez żadnej łachy, zapisów czy innych dziwactw. Umowę przedwstępną podpisałem 1 marca, w połowie kwietnia już był w Polsce i mogłem odebrać go przed Świętami ale miałem inne sprawy na głowie. Co prawda, po za dywanikami x2 i maty do bagażnika, nawet breloka czy jakiegoś T-shirta nie dali a papiery auta dostałem w koszulce z OfficeDepot. Nawet nie w jakiejś obwolucie z logo Subaru czy choć w takiej reklamówce. Przysłaną ankietę wypełniłem i już wiedzą co na ten temat uważam.

W dniu 13.10.2017 o 20:01, lookita napisał:
W dniu 13.10.2017 o 19:49, Karas napisał:
zacna sztuka
P.S jako 1 mod do auta szczerze polecam zmienić opony

Szczerze,nie narzekam.....

Ty tak o fabrycznych Yokohamach?! Dealerowi powiedziałem, że chciał bym dostać Subaraka na Nokianach ale to się okazało dla niego awykonalne i mam Yokohamy. No i słyszę je...

  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FanSub napisał:

Podobno funkcjonują u niektórych dealerów jakieś zapisy kolejkowe na xv. Potwierdzaloby to sygnały,  że popyt jest dużo większy niż liczba aut przydzielonych do sprzedaży w RP

 nie uwierzę jak nie zobaczę  :)

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Dealerowi powiedziałem, że chciał bym dostać Subaraka na Nokianach ale to się okazało dla niego awykonalne i mam Yokohamy. No i słyszę je...

w XV będziesz słyszał każdą oponę ze względu na słabe wygłuszenie nadkoli bądź jego brak. Akurat to że są nie za ciche to ich najmniejsza wada. Zresztą pojeździsz po mokrym asfalcie i zobaczysz co to za gumy ;) 

Szerokości i niech "Mnich" się sprawuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę XV MY19 to przyoszczędzili chyba już na wszystkim, poczynając od braku w ofercie silnika 2.0, że o manualnej skrzynce nie wspomnę. Braku diesla nie żałuję bo to była wtopa. Ale nie żałuję i polecił bym choć potrwa zanim przyzwyczaję się, że niewiele mam do powiedzenia a samochód i owszem, wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FanSub napisał:

To akurat nie jest kwestia oszczędności. 

A czego, arogancji wobec klientów bo chyba nie... ekologii?! "bierzcie co dajemy i bez dyskusji bo to Subaru i wiemy lepiej co dla was jest dobre"? Ja akurat potrzebowałem z automatem więc brak manuala w ofercie ani mnie grzał ani ziębił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szürkebarát napisał:

A czego, arogancji wobec klientów bo chyba nie... ekologii?! 

Bezpieczeństwa, filozofia Subaru na EU przewiduje docelowo wszystkie auta z systemem Eyesight, a ten działa tylko ze skrzynią automatyczną. Automat jest na tyle dobry, że ja bym za ręczną skrzynią nie tęsknił.

34 minuty temu, Szürkebarát napisał:

"bierzcie co dajemy i bez dyskusji bo to Subaru i wiemy lepiej co dla was jest dobre"? 

Można przecież kupić auto od innego producenta....

 

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

poczynając od braku w ofercie silnika 2.0,

Ma wrócić pod koniec roku jako e-Boxer.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Można przecież kupić auto od innego producenta....

 

Ma wrócić pod koniec roku jako e-Boxer.

Ja dałem zarobić wszystkim po kolei w Subaru kupując nowy samochód, taki miałem kaprys a moderatorem można przecież być na innym forum...

 

Z tego co czytałem na forach i usłyszałem u Krupy to raczej Subaru z dieslem się rozstał. Właściwie brak diesla w ofercie też ani mnie grzeje ani ziębi, najeździłem się dieslami do użygu.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Ja dałem zarobić wszystkim po kolei w Subaru kupując nowy samochód, taki miałem kaprys a moderatorem można przecież być na innym forum...

 

Z tego co czytałem na forach i usłyszałem u Krupy to raczej Subaru z dieslem się rozstał. Właściwie brak diesla w ofercie też ani mnie grzeje ani ziębi, najeździłem się dieslami do użygu.

Całe szczęście, że nie byłem w trakcie posiłku czytając Twoje poezje

Edytowane przez Blixten
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szürkebarát napisał:

Tam też byłeś taki mądry?

Czytam że zdumieniem Twoje ostatnie wypowiedzi, i pozwolę sobie zaapelować do Ciebie Twoimi własnymi słowami:

W dniu 18.05.2019 o 18:31, Szürkebarát napisał:

Poluzuj majty.

 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...